IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 20th April 2010, 09:12
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Ще чакам да споделиш какво е казал док...и дано в най-скоро време всичо да е ок
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #122  
Стар 21st April 2010, 11:00
gizdova_lina gizdova_lina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до gizdova_lina
По подразбиране Re: Подут корем, ще се пръсна :(

Аз имах такъв проблем. Лежах в гастроентерологията и нищо не ми откриха. Казаха,че е от астмата, от по-високата захар или пък кой знае от какво. Шофьорите ми спираха винаги на пешеходната пътека и мъжът ми ме подиграваше,че ме мислят за бременна :
Отговори с цитат
  #123  
Стар 18th March 2011, 14:51
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

След всичките изпити хапчета най накрая ми изписаха изследването Гастроскопия Питат ме дали искам с пълна упойка или без никаква.Моля ,някой ако си е правил да сподели ,защото незнам какво да избера а много ме е страх
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th March 2011, 15:00
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Мимка, на мене не са ми правили гастроскопия, но на мъжа ми му правиха преди години. Без упойка са му вкарвали маркуч през хранопровода до корема. Каза ми, че е гадно, в смисъл представи си за гълташ дълъг маркуч.
Заяви ми, че повече на такова нещо няма да се навие, но пък знаеш, че на мъжете прага на болката е по-нисък
Сега мисля, че може с пълна упойка....
Отговори с цитат
  #125  
Стар 18th March 2011, 15:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Томи, от баща ми знам, че не би го нашравил още веднъж без упойка. Аз се задушавам само при мисълта за тоя маркуч, определено не бих им дала да ме пипнат без упойка
Отговори с цитат
  #126  
Стар 18th March 2011, 15:34
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Искай упойка.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 18th March 2011, 16:02
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

Томи, издържа се и без упойка, безболезнено е, но е мнооого неприятно. На мен от началото на март ми правиха 2 гастроскопии и двете без упойка. Само впръскват лидокаин в гърлото, за да вкарат маркуча по-лесно. То маркуч е силно казано, по-скоро е маркуче, много добра им е апаратурата в повечето клиники вече и е много тънко маркучето. Ако искаш на лични мога да ти разкажа по-подробно.
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
  #128  
Стар 18th March 2011, 18:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ох ,незнам вече Писна ми да пия някакви хапчета или билки и да няма резултата Сутрин ставам с плосък корем и след кто хапна нещо изглеждам като бременна в 5 ти имесец.
Преди годна ходих при някаква специалистка в 25 та поликлиника Няма такъм смях Разпитва ме само какви са ми симптомите и даде диагноза :Колит и гастрит Не си купих ллекарствата ,защото за мен това е несериозно да се постая диагноза ей така.Преди месец ходих в Токуда ,прегледаха ме на видеозан -Увеличена перисталтика на червата ,това беш диагнозата.Тръгнах си от аптеката с два плика лекарства за два месеца и ето от една седмица се чувствам отново зле , тежест и подут корем.
Записах с чес принякакъв доктор тук ,направо като чу симптомите ми назначи това изследване,но ме попта дали искам с упойка или не.Притеснява ме това че не знам колко пъти ще ми се налага да ми правят това изследване и ако сега легн с упойка следващите пъти пак ли Преди се удпокоявах че това мож да ме е от миомата ,която оперирах ,но вече виждам че не о това..Деси ,моля те ако имаш време сподели на лични каква е процедурата и дали се налага повтаряне на изследването.Благодаря ви мили момичета за от говорите
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 18th March 2011, 18:41
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Томче,и аз съм така.На мен докторката ми каза че най-вероятно подуването и болезнеността са причинени от кистата

Аз пък мисля че се храня абсолютно брутално-по много .Като хапвам често и по малко,положението е по-добре.

Сега ще се подложа на определен строг режим и ще споделя резултата.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 18th March 2011, 18:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Бабри ,аз съм същата ,до моента не знам какво е диета.Опитвах се да следя с какво се храня ,но определено повече не мога д чакам и ако това изследване ще ми сложи край на мъките ще го изтърпя
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткоремщесепръсна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.