IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 20th April 2013, 20:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ти много, но аз засега не съм се запътила натам, поради липса на средства, но ти напиши пътечките, ще си толкова полезна тук на момичетата.
Аз съм с перфорирана носна преграда, за втори път ми се отваря мястото там, бог знае от какво се получава, лошото е, че расте и ако стане прекалено голяма може да ми пропадне носа, поне така се произнесоха тук УНГ специалистите.
Пък тук направо вече ме е страх да се подложа на операция, понеже носа ми не е лош, приличен е, а при нова рино ми взимат тъкан от носа и съответно ще се промени носа, а много ме е страх да не го развалят.
Иначе нямам против да го понамалят и да го направят мъничък, аз си падам по малки носленца .
Но като гледам какво става....
Отговори с цитат
  #362  
Стар 20th April 2013, 20:56
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Рими, честито пракрасно носле и от мен!!!
Отговори с цитат
  #363  
Стар 20th April 2013, 20:57
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Ето,мисля че стана...
Attached Images
Тип файл: jpg DSC02688.jpg (85,6 КБ, 174 views)
Отговори с цитат
  #364  
Стар 20th April 2013, 21:44
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Носе доста е изкривен по средата отвън личи ли Аз забравих да спомена също, че не можех да дишам с лявата ноздра и когато отидох на консултацията той ме пита имам ли и физиологичен проблем. Когато си поемах дълбоко въздух дясната ноздра залепяше за носа ми,и това е оправил сега дишам на пълен капацитет и като си поема дълбоко въздух двете ноздри се движат еднакво.
Отговори с цитат
  #365  
Стар 20th April 2013, 21:58
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Да,не само в средата,а и горе между очите... А там,където е кривата средна част,там е тази стърчаща костица в ноздрата ми.Дано да обясних правилно
Отвън е крив също.На тази снимка си личи ясно.И ноздрите не са на едно ниво.

Последно редактирано от Nose : 3rd May 2013 на 21:05
Отговори с цитат
  #366  
Стар 20th April 2013, 22:03
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Nose , благодаря ти за инфото. 6000 евро са висока цена за моя стандарт. Но пък качеството, резултата и най-вече щадящата техника, сигурно ги оправдават.

Rabiosa, прочетох. Реконструктивната хирургия наистина е по-комплексна и цели и функционалното възстановяване на даден орган.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 20th April 2013, 22:12
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Предполагам за повечето ни тук,тези пари са ужасно,ужасно много. Ако преди 2500лв ми се струваха много за рино,то сега 4800 евро направо ми разбиха представите...
Само че съм решила за себе си полека - лека без да бързам да ги събера,за да си гарантирам( уж ) успеха.Повече не искам да чувам за бг лекари.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 20th April 2013, 22:19
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Nose, и аз така си мислих. Дадох 2500лв. първия път и нищо не стана. Но се казах преди операцията- каквото стане, стане. Ама ето, че не можах да понеса този провал- ееееедвам спестих за втора с 300 зора- пак нищо не стана. И макар вече на предела на финансовите си сили, търпях 2 години, стисках зъби, и сега след хубаво премислени възможности и страшно трудно събрани пари, пак отивам на операция. Не казвам, че 100% ще стане, но поне каквото е трябвало да направя аз, съм го направила. Оттук нататък вече е късмет. Затова ти казвам- по-добре стискай зъби и проучи хубаво, че поне нерви да си спестиш (за сметка на финансите), че нерви най-трудно се оправят.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 20th April 2013, 22:36
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Рабиоса,именно! Вече нямам за къде да бързам.Аз специално 5 год бях забравила за носа си,просто спрях да го мисля,а и нямах сили след екстремното си изживяване при Емилчо ....Ето обаче,че отново ми влезе муха в главата,искам да го оправя най-накрая... Пари нямам на куп,т.е имам,но не искам да лишавам семейството си да ги вади от общия бюджет... Абе сложна работа.... Толкова съм чакала,ще почакам още някой друг месец,не е фатално. Ще видя и на консултациите какво ще стане...
Отговори с цитат
  #370  
Стар 20th April 2013, 22:54
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Nose, твоя нос изглежда външно като моя, но аз се претрепах като бях малка с едно колело и не ме заведоха на лекар, та носа ми израсна крив и сочи надясно в анфас, а погледнат отдолу си личи как е леко на зигзаг с асиметрични ноздри. И за мен парите са много, но поне не съм се подлагала на БГ касапи и отивам за първо рино пр др. Дилбер отделно имам проблеми с дишането и сенна хрема!

https://www.dropbox.com/s/t9ixr1adu5...%2049%2032.jpg

https://www.dropbox.com/s/bfv7eqslno...%2049%2054.jpg

Да добавя, че от носа надолу цялото ми лице беше разбито и коже да си е асиметрично, но носа конкретно ми вади очите.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:16.