IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5001  
Стар 11th June 2010, 11:53
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Няма място за лека завист, ние ще ти пращаме нашата енергия, та и ти да слабееш заедно с нас

Иначе за протеините като основна храна си абсолютно права - брат ми (занимава се усилено с фитнес) се храни на протенини макс по 2 седмици на 1-2 месеца. Той се опитва да ми го обясни, но аз не съм запозната много с процесите с тялото, основни познания имам де...

Изобщо, толкова навързано ми се струва всичко, че...

И една случка - докато бях в сесия, излязохме с колегите, аз така рибка и салата от краставици, но някои ме гледаха все едно "Глей я па тая как се тъпче". Никой нищо не каза директно де, но ми стана леко криво ей така от нищото (е, част от колегите започнаха да ме намират за доста привлекателна след 2-3 водки)... Дразни ме това отношение към по-пълните хора, колкото и да го игнорирам, то ме залива отвсякъде - хората ти правят място в автобуса, но може да си намериш разнообразни дрехи, оглеждат те от долу до горе... Тъпо е. А веднъж в университета спорих с едно момче за нещо, вече се изнервям, и накрая той ми вика „Ходи да хапнеш половин кило шоколад да ти мине” Е нема такъв шамар тогава! От тогава никой не ме е закачал на тема кг, та и до днес
  #5002  
Стар 12th June 2010, 09:36
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране Здравейте

Здравейте всички.
Казвам се Ева и съм от София,приятно ми е
И аз започнах диетата и се нуждая от подкрепа... с радост открих ,че точно тук ще я намеря
Моята история накрадко:
Миналата година качих 35 килограма хей така изведнъж.Все едно някой ме наду с помпа.
Причината: гуша....щитовидната здала багажа.
За депресията от рязката промяна във външният ми вид няма да ви разказвам.Предполагам ,че всички се досещате.
Операция ....
Хормони,хормони,хормони.Бо ех се с килограмите като идиот.Гладувах като куче ,пиех различни боклуци,фитнеси -митнеси ...познайте.Едно голямо нищо.Вместо да отслабвам аз продължавах да пълнея.Вече взех да се отчайвам...има ли смисъл от борба?
Тази е единствената диета която не съм пробвала и затова я започнах.
Така...
Започнах я на 27-ми май.
Тъй като имам много килограми за сваляне реших да я разделя на по 15 дни.
От днес започвам втората фаза.
Резултата за първите 15 дни :
15 -ти ден....видимо нищо, но кантара показа :7 килограма по- малко ))))))))))))))
От както се разболях за първи път си обичам кантара


Стискайте ми палци моля вииииииии ))))))))
__________________
[url=http://www.ticker.7910.org/eng]http://www.ticker.7910.org/wg__98__2...A1LjIwMTAg.gif[/url
  #5003  
Стар 12th June 2010, 10:00
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране Здравейте

Няма да откажа някой и друг съвет Даже ще ги очаквам .
Искам да ви попитам това с водата...не пия много вода.В темата казвате ,че млякото забавя свалянето. Не го ям така само мляко,правя го на айран.На ден изпивам сигурно по 2-3 литра от него....може ли така ?Хем вода хем мляко,две в едно ?
И другото което е ,не мога да ям толкова пъти на ден.Не се сещам,тоест не огладнявам.Ям по едно две яйца на ден,по една /рядко по две/ пилешки пържоли /бялото месо/ и се наливам по цял ден с айран.Това ядох през моята първа фаза.Както ви написах по горе днес ми е първият ден от втората фаза ...току що изядох паржолата като добавих един домат към нея ...и ме заболя корема хахах
Дали бъркам нещо?
  #5004  
Стар 12th June 2010, 10:03
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Aми нормално е да те заболи корема с това хранене толкова рядко... И като се наливаш толкова много си разширяваш стомаха. А за домата.. предполагам, че просто организмът ти се нагажда отново към зеленчуците
  #5005  
Стар 12th June 2010, 10:14
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Aми нормално е да те заболи корема с това хранене толкова рядко... И като се наливаш толкова много си разширяваш стомаха. А за домата.. предполагам, че просто организмът ти се нагажда отново към зеленчуците
Благодаря за отговора мила
Но нали в диетата се казва ,че трябва да се пие много вода.От нея не се ли разширява корема?
  #5006  
Стар 12th June 2010, 10:33
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Да, то се пие много вода (: Само да не се получава така, че да стане много наведнъж или пък да е скоро след/преди хранене. Защото това също си има значение
  #5007  
Стар 12th June 2010, 18:36
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

BILI BIBIT и аз съм като теб.......последните 4-5 кг си ме мъчат и като махна 2 все нещо става.
tianna ако искаш резултат - никакви прегрешения , иначе ще си във втора постоянна както се казва. стегни се и си свърши работата бързо защото малките прегрешения стават все по голями и тогава просто не си на режима и след това ще казваш че не действа

eva2 тъй като имам много килограми за сваляне реших да я разделя на по 15 дни.
това е най голямата глупост която съм чела за Дюкан до момента!!!
прочети книгата и не си измисляй. Дюкан казва за ударна фаза 10 дни при свръх тегло и то само под лекарско наблюдение. незнам колко тежиш и колко трябва да станеш , но след тая глупост ще забавиш нещата сериозно защото организма ти вече е изпаднал в страхотен стрес. освен това си натоварила бъбреците и черния дроб излишно и после ще кажеш че режима ти е виновен . ако искаш съвет мини на 1на 1 . схемата е изпитана и действа, най безвредна е за здравето и е най лека за изпълнение. 15-15 дори повече неискам да го коментирам
  #5008  
Стар 12th June 2010, 18:40
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

сега да ви кажа и
радвам се че сте тук и с каквото можем ще помагаме
пп- това е втората ми линиика. тръгнах от 92 кг. и знам за какво става въпрос
  #5009  
Стар 12th June 2010, 20:28
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Мале lady74 как ми се скара
1: 1 какво ?...един ден П и 1 ден ПЗ така ли ? Имам да свалям 30 килограма...кога ще стане това ако съм 1:1
  #5010  
Стар 12th June 2010, 22:07
tianna tianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 12
По подразбиране

lady74 започнах от днес на ново и нямам прегрешения,спокойно ии все пак си ми е трудно... кажете при вас как е?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.