IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th June 2009, 22:35
besnia3 besnia3 не е на линия
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 2
По подразбиране Странен проблем със зърната. Моля помогнете

Здравеите казвам се ники, на 21г и съм много загрижен за приятелката си. Тя има много странен проблем и причината за него е доста срамна, за това и кофти да отиде на лекар. Аз обаче немога да я гледам как всеки божи ден се притеснява и мисълта че нещо не е наред я убива. Тя също е на 21г и не иска да одиде на лекар защото се притеснява, че сама си го е причинила. Знаете всички сме били деца, вярвали сме на всички и сме вършили хиляди неразумни неща. Преди 6 години, някакво момче е стиснало много силно едното зърно на дажето ми. Заболяло я е страшно но тогава не е обърнала внимание. Сега обаче се притеснява че ако има дете може да е проблем това. Тя казва че понякога само от това зърно изтича много малко няква течност. Загледала се е и че здравото е по грапаво(незнам и аз как да се изразя за да добиете представа) Според мен двете зърна са и много малко различни, но проблема едва ли е в това. Аз много пъти съм сравнявал и разлика няма (и двете са набънали; и двете се уголемяват по време на цикъл; и на двете и е еднакво приятно усещането с език). Аз мисля че както може две очи да са с леко различен цвят и човека да вижда така и зърната може да са различни но да са здрави. За това Ви пиша с молба за помощ, все пак не съм лекър и не разбирам нищо. Ако неможете да ми помогнете моля ви поне кажете кои може и даите няква връска с този човек (telefon, gsm, mail) Много ще съм Ви благодарен.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2009, 22:41
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

besnia3 честно казано не вярвам на нито една дума написана в поста ти
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th June 2009, 22:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Изтичането на нещо от гърдите може да е симптом за кисти!!!
Да отиде на мамолог.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th June 2009, 08:46
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Ако всичко написано е вярно, аз не виждам от какво може да я е срам ?! Все пак здравето е преди всичко ... Аз бих отишла на лекар веднага след инцидента, а не да се чудя 6 години има ли ми нещо или не ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th June 2009, 09:28
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

не виждам причина да не иде на лекАр !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th June 2009, 11:27
besnia3 besnia3 не е на линия
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
не виждам причина да не иде на лекАр !
И аз това и повтарям всеки божи ден. Май ще се наложи да я излъжа нещо за да я стресна за да отиде
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th June 2009, 12:03
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

е мога да си представя как ще я излъжеш тя не е малко дете доколкото разбрах.но спечи я или вкрайна сметка всяка жена трябва да ходи на профилактични прегледи при мамолог и гинеколог.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th June 2009, 12:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е кво да я лъжеш, потърси в гугъл "секрет от гърдите", още в първия линк пише, че може да бъде симптом за образували се кисти
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтраненпроблемсъсзърнатаМоляпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.