IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd June 2005, 10:50
Merc
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Ани

Пробвала съм тези дражета и съм доволна.Сега виждам дневен,нощен и околоочен крем Мерц-някой пробвал ли ги е за да каже мнението си??
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2005, 23:41
ЛолаБъни
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.За дражетата ще кажа само 1 недостатък,че карат косата да расте,правят я по-гъста......обаче не само по главата където й е мястото....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th June 2005, 13:04
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
какви са тези дражета Мерц за коса?колко струват, как се пият?изобщо подробности и наистина ли действат?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th June 2005, 13:15
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Може да се каже,че имат ефект. Те са за по-здрави коса и нокти и за по-чисто лице,пият се по 2 пъти мисля,но не мога да ти кажа със сигурност Може да си ги купиш от аптеката и с тях трябва да има указание
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th June 2005, 16:57
Louise
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
а знаеш ли поне колко струват?питам,за да съм подготвена психически! че то с тия мазила за дупе,крака,лице,коса...вече нямам пари за едно кафе
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th June 2005, 07:30
Ани
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Лу,права си ,какво ли не ни пробутват вече.И в крайна сметка като погледна,майка ми,дето цял живот си е карала на евтини кремчета на "Арома"и маска с жълтък и мед,има по-малко бръчки от приятелките ми,които купуват де що видят по магазините.Ако не греша,дражетата бяха май 13 лв.за около месец,а кремовете,за които питам,са 20-24.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th June 2005, 08:21
Louise
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
напълно съм съгласна с теб,Ани!!!!Преди,като ми излезеше някоя пъпка, и се чудех с какви боклуци да я третирам,ама уж да са качествени,от 15-20 лв. Я си ползвай добрия стар крем "Здраве" и не му мисли.Излезе по -надежден от всички скъпи козметики!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:39.