IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th June 2006, 14:03
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Именно! Сидеров е видял правилния начин за да спечели по някакъв начин народа а не да помогне на държавата,не забелязвате ли че от години вече по избори винаги печели опозицията на предишното правителство,народа е отчаян и търси на кой да даде доверието си когато се е разочеровал от предишния.
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th June 2006, 18:14
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

"Аз понеже имам огроооооомна аудитория и........абе как може такава поооошлост и простащина?Аз просто нямам думи!Как може да ми се обаждат толкова нецивилизовани и умствено бедни хора?Ама недееееейте, карате моята огроооооомна аудитория да съжалява, че ме гледа.Не я занимавайте с глупости!"
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th June 2006, 23:23
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

За Вучков не говорех...
Да..и аз не съм им адвокат, но защо всички свързахте проблемите с малцинствата, цигани, турцизация по южните райони, именно със Атака? Защото НИКОЙ, АМА НИКОЙ ДРУГ не обелва и дума за това. Нито партия, нито медия. Как ще обели, като са подръка с Доган от дълги години? Как ще го плюят, като бизнеса е общ, Сергей кога щеше да стане премиер, ако не го беше подкрепил Доган и не бяха купили гласовете на 3ма от Атака? Хем печелят правителство, хем дискредитират точно когото са си наумили. Технично, а? А за гласовете. За да спечелите правителство за 4 години, прдстои влизане в Евросъюза и вие аха да станете правителството, което ще влезе триумфално там, и ви трябват 3 гласа, вие колко бихте им предложили? Аз мисля, че и заплахи е имало. Впрочем малко след вота са яли такъв бой, че...
Сидеров е рязък. Но това не са школувани политици, не са търкали паркетите години наред като останалите, ясно, че правят гафове. А като се сетим чия собственост са медиите, ясно какво се изтъква на преден план. Но едно е скарване нощем на магистралата, ( апропо, по това време на нощта на магистралата вие не бихте ли се уплашили и да се защитите, като размахате пистолет, особено ако наистина ви заплашват? Откъде да знаете, че там е някакъв пикльо с дядо си. То в тъмното не се вижда.) , викане по митинги и недоскопосани изказвания, а друго е да турцизираш тихомълком половин България, да ограбиш предприятия и да го наречеш приватизация, да подариш национален авиопревозвач на някого си заедно с имотите му, да подпишеш обещание за затваряне на най-големия енергиен източник, да оставиш хората на ръба на съществуването, да съсипеш образование, здравеопазване, банкова система, пенсионни фондове, спестявания ...има и още...Ама те нали са възпитани.
Като стана дума за викане по митинги, помните ли "Кой не скача е червен!!" С Костов, Надето и бат' Петьо начело...
Имаме къса памет...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th June 2006, 23:24
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

I hate турците ама много
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th June 2006, 23:31
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Ясно че Сидеров е една ГОЛЯМА ИЗМАМА,но има много истина в това което те показват,маниполират вота на хората да,НО просто турското тук стана прекаленомного наистина и трябва да се вземат някакви мерки за да не останеме малцинство в собствената си държава.Гледах шолото на Слави наскоро и беше някакъв депутат от ДПС ако не се лъжа, и имаше наглостта да каже че е трябвало да сме благодарни на турците защото те са бранили именно българските интереси!!!Някъде бях чула пак такъв "народен представител"който каза че ако не са били турците да ни поробат сме щяли да се самоизбиеме и да се загубим като нация и добре че те ни цивилизовали!Има също по селата хора родени тук,които не знаят 1 турска дума но като ги попиташ какви са по народност казват-турци
Има много по-страшни изказвания.
Кой за бога да направи нещо? Ти сещаш ли се...Президентът? Той ако няма подкрепата на Доган няма да стане президент, дотам са я докарали. Парламентът? Ами те приватизират с голяма част турски пари. Изкупени са толкова много земи, предприятия, цели сектори от икономиката от турци. Добруджа е изкупена почти цялата. Премиерът? Ами те са коалиция. Министерският съвет? Парламентарните групи? Може. Но коя? Ако изкарат "кирливи ризи" на Доган, той ще изкара техни. Ако тръгнат срещу него, явно имат какво да губят. Атака? Ми те не са спрели да говорят, внасят законопроекти за поправки, но те не минават, защото просто са много малко хора, ама колко ги чуваме? Обществеността? Вие не знаете ли каква е българската общественост. КОЙ?
Сещам се за една 1393г. Тогава е станало същото. Като поискат автономия, ще се стреснем, ама каква полза тогава.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th June 2006, 07:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз пък викам да спрем да говорим за политика, щото ше се изпокараме ясно е че всеки си има някакво мнение по въпроса, но не е нужно да спорим за глупости, никой няма да може да убеди другия че греши, тъй че е безмислено
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th June 2006, 10:42
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Никак не ми се иска да се карам с някого...Уважавам всяко мнение. Споделих просто нещо, което мен много ме тревожи, и мисля, че е важно Нали си говорим за неща, които ни вълнуват. Е, аз така мисля, чета много икономика и геополитика...
Просто ми се искаше да разбера как мислите, това касае всички...Провокирах да споделите идеи за нещо по-сериозно от краката на Камелия
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th June 2006, 10:54
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еми аз не мога да ви кажа какво да правите, просто и аз изразих мнение. но разговорите за политика винаги са ми били адски неприятни, защото са завършвали лошо. при последния беше замесен и алкохола и се изпокарахме ужасно именно заради Сидеров. тъй че без мен
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th June 2006, 11:05
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
еми аз не мога да ви кажа какво да правите, просто и аз изразих мнение. но разговорите за политика винаги са ми били адски неприятни, защото са завършвали лошо. при последния беше замесен и алкохола и се изпокарахме ужасно именно заради Сидеров. тъй че без мен
И без мен bimbi ми прочете мислите
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th June 2006, 14:34
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Ми ок, без вас...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГледателиquotСКАТquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:27.