IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th June 2006, 23:33
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране Гледате ли "СКАТ" ??

Момчета и момичета, гледате ли по "Скат" предаванията за Кърджали, Момчилград, Джебел и др български градове, където вече не се говори на български език, не те приемат на работа, ако не говориш турски, при официалните си посещения български депутати от ДПС там официално се изказват на турски, събралите се българи едва ли нещо разбират. ДПС изпраща деца и младежи да се учат в Турция, сякаш тук и на запад няма университети, а нали уж към Европа сме тръгнали, то от Анадола не можем да излезем. Започнали са масово курсове по Коран, събират се, четат Корана и се молят...и нищо друго не правят на тези курсове, над 250 са в тези райони, масово децата ги карат да учат турси език. те сами си казват, че не са знаели и дума турски, преди да започнат да им го преподават в училище. Намират се сума ти фондации да ги спонсорират за учебници на турски и Коран, всичко им е без пари. За български учебници защо не се намират пари, та да не ги купуват децата?
На българи са казвали да си сменят имената и религията и нямали да имат проблем да останат да живеят нормално в Джебел, примерно. Сроят се толкова джамии, колкото в Турция няма на такава площ. Насърчава се турцизацията на тези райони. В две Бг министерства и няколко Бг общини си се говори турски и никой копче не им казва. Разхождат се с шалварите по коридорите, посетители сигурно, видях ги лично.
Не я разбирам нещо тая етническа толерантност. Подготвят отделяне след време на тези райони от България!! Никой от правителството не се очаква да направи нещо, ясно защо. Президентът също няма да направи нищо, защото няма иначе кой да го подкрепи за втори мандат.
Какво мислите?? Фактите са потресаващи просто
Моля, дайте мнения...Аз съм потресена...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th June 2006, 09:06
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Оффф, любимата ми ТВ, идеална е!
Особено проф. Кучков и оная русо-розовата мизерница!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th June 2006, 09:33
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Вучков rulezzz
__________________
...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th June 2006, 09:43
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Вучков rulezzz
"Вафлички и храсти " ))
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th June 2006, 09:49
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Е, какво му е, Устата чак в песен го възпя
"...още след първото здрасти
ще потънем в размисли и страсти..."
Обаче оная, дето се мисли за много красива, но горката дори не е наясо дали косата й трябваше да е руса или розова, ще оставя без коментар
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th June 2006, 09:54
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Вече не мисля така
__________________
...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th June 2006, 09:58
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами аз бях на екскурзия в Кърджали. В магазините си говорят наистина на турски, но аз като попитах на български и те ми заговориха на български. Така че, споко.
Яваш, яваш...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th June 2006, 14:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

оф, то остава и на Сидеров да вярвате
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th June 2006, 15:10
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Ясно че Сидеров е една ГОЛЯМА ИЗМАМА,но има много истина в това което те показват,маниполират вота на хората да,НО просто турското тук стана прекаленомного наистина и трябва да се вземат някакви мерки за да не останеме малцинство в собствената си държава.Гледах шолото на Слави наскоро и беше някакъв депутат от ДПС ако не се лъжа, и имаше наглостта да каже че е трябвало да сме благодарни на турците защото те са бранили именно българските интереси!!!Някъде бях чула пак такъв "народен представител"който каза че ако не са били турците да ни поробат сме щяли да се самоизбиеме и да се загубим като нация и добре че те ни цивилизовали!Има също по селата хора родени тук,които не знаят 1 турска дума но като ги попиташ какви са по народност казват-турци
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th June 2006, 15:45
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Има също по селата хора родени тук,които не знаят 1 турска дума но като ги попиташ какви са по народност казват-турци
А да,но като отидат в чужбина, най-често в Испания, се представят за българи.Това се отнася и за циганите.Пък после испанците(дето са си цигани) наричат нас българите-цигани....турци...и т.н.
Ненавиждам Сидеров с неговите маниакални идеи,това ме ужасява,и уважавам другите народи,но никога няма да забравя как един познат ми разказа,че веднъж отишъл в Кърджалийска хлебарница и поискал да купи хляб на български език и му били отказали.Но някакъв след него като поискал същото,но на турски,успял да си купи
Мнооого тъпо...пък като ги гледам с каква скорост се множат и как идват с безплатни автобуси от Турция на изборите само и само , за да гласуват за ДПС.....направо ми става още по-тъпо,да не кажа нещо друго.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГледателиquotСКАТquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:06.