IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd September 2007, 11:48
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Т'ва със силикона в устата май не е най-добрият избор, ама щом вече всичко е решено....
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 31st October 2007, 15:25
leader_Princess leader_Princess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране прекланям се на Бояджиев...

Вече се оперирах и ми свалиха гипса и...минаха 29 дни и само мога да ви кажа че този човек не само че ми направи нослето много сладко и красиво, но самата аз изглеждам много различна- да си го кажем честно..много съм готина. Направил ме е като кукла- и говорим само за един нос, какво ли остава сега като ми напълни устните...
Въобще не му правя реклама -на тоя човек не му трябва, но да ви кажа честно като го видя направо искам да го прегърна.
Сега не само че носа ми е различен и се отървах от една грозна бенка на брадичката, но и някакси така ми е направил нослето че да ми отива на лицето, което е квадратно, а аз исках само да си махна гърбицата (колко съм била глупава!), защото ме беше много страх, но слава Богу че доктора си знае неговата и ме направи така.

Приятелят ми ме обожава, родителите ми не могат да спрат да ме гледат, приятелите ми се възхищават, аз съм много щастлива, особено след като виждам неуспешната операция на сестра ми, която сега иска да се оперира където аз, и с основание-АЗ. Тя просто не ме послуша и не се довери на моя доктор, дори не искаше да отиде на консултация.Аз лично не съм питала и ходила при никой друг, не съм си и помисляла за друг пластичен хирург.

И в краина сметка никои нищо не ми каза или успокои преди уперацията от форума, но нищо. Искам да кажа на всички момичета, които не се харесват и искат да станат по красиви от сега да си помислят добре преди да отидат някъде, оставете рекламите защото знаете ли как разбрах за моя доктор-един много богат приятел на моя разбра че искам да се оперирам и ми каза че било скъпо там, но не знаел друго. То и други места е скъпо и накичено, но това не значи че работят добре и си казах ..абе просто там беше моята клиника и ако щете вярвайте ПРОСТО СИ ГО ЗНАЕХ, почувствах го и цяло лято съм събирала тези парички. Баща ми почти се разплака като му казах че искам и аз да се оперирам, след като вижда резултата на сестричката ми, но се поуспокои като разбра че Бояджиев има топкова години опит. Сигурна съм че и там стават грешки, но това е абсолютно задължително и нормално все пак е операция не е танцуване я. Като бях в Гърция обмислях да се оперирам там само че да не мислите, че понеже е Гърция са по добри- не се лъжете.
ВСИЧКО ЗАВИСИ САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ ХИРУРГА

Красива съм и не знаете с какво удоволствие си вдигам главичката, защото знам кой и как ме е направил.

А колкото до всички момичета които не са доволни от свойте операции при другите хирурзи, знам колко ви е тежко защото знам как се чувства сестра ми и незнам как неиния доктор така я е обработил психически освен физически, не можете да си представите за колко лош резултат говоря- когато отиде на контролен преглед тои да провери дали и е здрав носа започва да го мести и естествено го чупи..сега е много изкривен на едната страна, а от едната ноздра се показва костица..не ми се говори повече, но така става когато ви е дебела главата и се оставяте да ви манипулират, затова пак ви казвам че като сте решили и сте толкова сигурни че искате да се оперирате, моля Ви да бъдете толкова сигурни за пластичния си хирург.

И последно, за мен във всичко в живота има само едно най-добро, и мисля че ме разбрахте.
Благодаря че ме изслушахте.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 31st October 2007, 15:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

пиши в темата за пострадалите от пластични операции кой е доктора на сестра ти
иначе се радвам за теб и нослето ти, само хубави моменти оттук насетне
Отговори с цитат
  #34  
Стар 31st October 2007, 16:25
leader_Princess leader_Princess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране сестра ми

на нея не и се говори но нали ти казвам че я е обработил психически- ами то така станало по добре не може, все едно и друг доктор ще и счупи носа за да го пробва....сякаш така и било писано
не искам да говоря лоши работи но и други не са доволни от него- Емил Георгиев.

Но много ми се иска това със сестра ми найстина да му е една неуспешна операция НАЛИ ВСЕ ПАК Е ХИРУРГ, не го познавам човека, но дано да е по-добър с бъдещите си пациенти.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st October 2007, 18:02
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Браво, явно си много доволна, дано има повече такива, ако ни покажеш и снимки няма да се сърдим , желая ти всичко да е 6
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st November 2007, 08:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

има недоволни пациенти, отишли при Емил Георгиев с адвокати, и им е върнал парите. то дето няма да й оправи носа /толкоз може човека явно /, ами поне пробвайте това
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th December 2007, 19:17
leader_Princess leader_Princess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране устни

напълних си устните и мога само да ви кажа, че е страхотно!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th December 2007, 16:42
ekaterina79 ekaterina79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: varna
Мнения: 6
По подразбиране

При Бояджиев оба4е няма такъв филм.отидох с обърнат имплант.каза 4е ми няма ни6тоооооо.оперира ме друг лекар и платих нова операция
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th December 2007, 20:53
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране Re: устни

Цитирай:
Първоначално написано от leader_Princess
напълних си устните и мога само да ви кажа, че е страхотно!!!!!!!!
Да им се радваш мнооого!
Ще покажеш ли снимки?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцХристоБояджиевquotТривияquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:06.