IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th February 2008, 17:31
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Inona
Хайде, отивам да екстирпирам няколко чифта гащи и фусти от пералнята с горно зареждане.
някоя по-хубава българска думичка няма ли


Сигурно има.



Продължавам с обясненията:


Като почнах да пиша трагус и коректорът веднага ми предложи да го заменя с аспарагус!

трагус- централната част на ухото, намираща се пред външния слухов канал, хрущялно израстъче с обърнато към канала връхче.пробитата част на ухото на снимката:

http://cuttepiercing01.over-blog.com...1112293-6.html


корругатор (Corrugator supercilii) -миниатурен пирамидален мускул във вътрешната част на веждата под челния мускул. В контекста на дискусията- служи за събиране на веждите, мръщене и дава вертикалните бръчки между тях. Прерязването му или цялостно изваждане по време на челен лифтинг целят предотвратяването на събиране на веждите и връщане на вертикалното нагъване на кожата.

Композитен лифтинг- повдигане на меките тъкани в различни посоки, целящо възвръщане на естественото им място. По време на този лифтинг се оправя де що има, което при различните пациенти е различно. Резултатът е хармония и завършен вид, плавно преминаване от скули към очи, в зависимост от дълбочината на която се работи, липса на неравномерности, места с изтънена кожа, "празни или кукленски очи". Успешно значително намалява и дори елиминира дълбоките гънки между носа и устата.

кантопластика- вид корекция на клепачите с която се цели укрепване и преместване на тъканите във външния ъгъл на окото. По-безопасна от традиционната блефаропластика. Не е за всяко око. Особено подходяща за око тип"китайско".
При големи изпъкнали очи и липса на достатъчно развити скули е безмислена. Да не се бърка с кантопексията, която е само укрепване.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th February 2008, 18:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Инона, наистина демонстрираш завидни познания; чудя се дали не практикуваш някъде... Но няма значение... Би ли могла на някакъв малко по-разбираем език да пишеш постовете си, че и "недостатъчно грамотните" хора като мен да те разбират...? Сигурна съм, че това, което казваш, е интригуващо, но ... няма ли по-достъпен начин на изразяване, като за лаици
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th February 2008, 19:13
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
... няма ли по-достъпен начин на изразяване, като за лаици
Цитирай:
Първоначално написано от Inona
Сигурно има.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th February 2008, 01:44
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Инона, наистина демонстрираш завидни познания; чудя се дали не практикуваш някъде... Но няма значение... Би ли могла на някакъв малко по-разбираем език да пишеш постовете си, че и "недостатъчно грамотните" хора като мен да те разбират...? Сигурна съм, че това, което казваш, е интригуващо, но ... няма ли по-достъпен начин на изразяване, като за лаици
Добре де, кажи какво не разбираш! С питане до Цариград се стига. И аз съм лаик, дойде време за основен ремонт и тепърва проучвам и търся. Най-добре е да се проучи и разбере процедурата в детайли. Как никой не пита какво е чиик лифт или лингвални брекети, само това се чудя и мая. Наистина по-добре не бих могла да го обясня. Надявам се да мине някой с опит в тези процедури, та да ни светне. Аз даже си мислех да ви занимавам с продължените SMAS, дееп плейн и обемни лифтинги, ама като не ми идва на ум как се наричат. В областта на медицината и икономиката изпитвам трудности да се изразявам на какъвто и да било друг език, а то и в тези области всичко ново и модерно първо излиза на ангийски. Не винаги терминът може да се преведе буквално. Например кантопексия, би трябвало, както мастопексия е повдигане на гърди, да означава повдигане на външния ъгъл на окото, но на практика кантопластиката, в най-различните и разновидности постига в много по-голяма степен този ефект, поне визуално.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th February 2008, 10:08
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Ето от тази реакция се опитах да те предпазя. Момичетата засега са мили. Но от думите ти излиза, че не пишеш за тях, а за да покажеш, колко знания имаш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:25.