IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th March 2007, 22:32
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Някой чувал ли е нещо за метод на фейслифтинг, при който се обръща ъгълът на определен мускул на лицето? Преди време, даже не си спомням кога и къде, бях чела или някой ми е казал за такъв метод. Как мислите, дали има такова нещо или това е от областта на научната фантастика?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th March 2007, 18:33
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Да, Динев ми прави блефаропластиката.
А каква е разликата между ендоскопски и обикновен лифтинг?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th March 2007, 18:42
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morganlefei
има два варианта - браун лифт за цяло лице, и чиик лифт за скули. Аз съм с втория вид, отпреди 20 дни. Имам освежаване на цялото лице.
Ах, как ми беше далече на срещата, та не можах да те разпитам
Моля те, сподели има ли данни за скорошно възвръщане на лицето в предишното му положение, чувала съм такива данни за използваните от някои лекари методи на лифтинг чрез хирургични възели.
Какво те накара да избереш втория вид, а не първия? Как се чувстваше след опирацията, как би описала болката?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th March 2007, 11:53
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Здравей Aset ! Да на срещата бяхме в двата края на масата, за съжаление не можах да се запозная с теб лично Няма да мога да обясня както трябва в какво се състой чиик лифтинга, но с прости думи - мускулатурата, която е около носа и е отпусната се повдига с този метод с подкожни шевове, като се оформят скули. Нямах болки след операцията, само е безчуствена областта на скулите вече месец. Но това е нормално. Ефекта е 5 години. Избрах този метод, защото от това имам нужда. Другия лифтинг е за цялото лице, аз все още нямам нужда. Ще ти пратя снимки на лични
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th March 2007, 13:56
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

За лифтинга с хирургически възли, за съжаление не зная. А разликата между двата е, че единия е безкръвен/ендроскопски/ На обикновения имаш разрези доста големи - от началото на ухото до горната част на челото - там коса не израства отново и стой бяла линия Важното тук е кой има такава техника /ендроскопска/ и е обучен да работи с нея!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st March 2007, 16:16
zmetodieva zmetodieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 4
По подразбиране Blagodarq!

Благодаря ви момичета за мненията и впечатленията!Много ми помогнахте да взема окончателно решение и то е НЕ за сега!Поне докато не измислят по-безболезнен и безобиден начин за корекция.Операцията е много сериозна,а после ако не се харесам ми остава за цял живот!Пък и защо да намесвам в съвършенството създадено от природата?!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd March 2007, 08:08
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morganlefei
...разликата между двата е, че единия е безкръвен/ендроскопски/ На обикновения имаш разрези доста големи - от началото на ухото до горната част на челото - там коса не израства отново и стой бяла линия Важното тук е кой има такава техника /ендроскопска/ и е обучен да работи с нея!
А твоите разрези къде точно са?
Нормално ли се чувстваш, имаш ли примерно някакво неестествено опъване на работената област?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd March 2007, 20:06
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Zmetodieva - не те разбирам за какво говориш? Как би могла да кажеш че операцията е "болезнена и не е безобидна" след като не си преживяла такава. Подвеждаш хората, които се интересуват от процедурата. Операцията ми не беше нито болезнена, нито сериозна.
Не ми дърпа никъде, няма от какво. Единственото е, че лицето ми изглежда по-младо, а не отпуснто! С това ли няма да можеш да свикнеш?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd March 2007, 20:08
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Benji - моите разрези са 2 - в слепоочията, големи са някъде по 2 см.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd March 2007, 20:09
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

morganlefei,
това имах предвид - лифтинк с хирургични шевове, ама нещо ми беше избягала граматиката.
Чувала съм за него отзиви за Сердев, но шевовете се отпускали след няколко месеца и ефектът бил стария.
Надявам се при теб е използвана друга техника.
Ох, още не съм съумяла да отида да видя снимките...
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:48.