IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th December 2007, 22:11
forka forka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране Смяна имплантите

Преди 4 месеца си поставих импланти 350 сс ПИП под мускулно,но сега ми се виждат малки в сравнение с това което исках,бих искала да ги подменя.Каква е цената на операцията тъй като имплантите ми са без пари при подмяна?За сега съм се насочила за др.Калкова.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th December 2007, 22:23
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

ми пишеш 1 мейл на въпросната докторка и получаваш отговор на въпроса си
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th December 2007, 21:30
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Форка, право да три кажа, такива като теб изобщо не ги разбирам...................... . Първо се проверява, като това би трябвало да е дълъг и обстоятелствен процес и след това се ляга под ножа. Аз мога да ти изброя поне 3 причини да се замислиш поне този път как да постъпиш:

1. Да мина ли над мускулно / защото въпросната Калкова поставя само по този начин, ако ти е казала друго да знаеш, че няма никакъв опит/
2. Какъв размер, марка имплант и профил да избера и защо???
3. Трябва ли да подценяваш тялото си и да си правиш скъпоструващи операции през ден, които те травмират? / реоперацията на много места струва поне с 2000 лв отгоре?
4. Изобщо защо не прочетеш тук темите първо и тогава да задаваш въпроси, лишени от информираност???
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th December 2007, 21:41
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 4

Защото нямаше да задава такива въпроси ако беше информирана ..Ами трябва да си платиш само операцията поне така е логично но да питай си лекарката която те е оперирала едва ли някой тук може да ти даде сигурен отговор ...!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th December 2007, 23:15
forka forka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Не аз бях достатъчно информирана,но при мен се получи много странно,приятелки с по 310сс им изглеждат по-големи в сравнение с моите.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th December 2007, 23:20
debi_86 debi_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: sofia
Мнения: 13
По подразбиране

при кои д-р си ги слага?премери си обиколка на ханша и гардите и ги сравни?кажи ако има разлика
__________________
zdraveite kakvo pravite momi4eta
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смянаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:42.