IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 28th September 2013, 09:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
абе друго си е с мерки 105/60/90
идиалнууу
Да, обаче на мен това 60 никога не ми се е струвало реално. Някоя от вас виждала ли е талия 60 на живо как изглежда...това е харбалет. При условие, че тия идеални мерки където ги наричат се предполагат за жени, които са си височки, над 172см. Не говоря за миньончетата
Отговори с цитат
  #982  
Стар 28th September 2013, 09:12
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ина, дупето може да порастне с клекове.
Отговори с цитат
  #983  
Стар 28th September 2013, 09:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ина, дупето може да порастне с клекове.
Почвам тогава всяка вечер (като вчерашната) да играя с малкия с колите вкъщи (кво да прайш студено и тъмно е вън) ... ей, такова клякане и залягане падна ... голяма радост ще е и за двамата.
Отговори с цитат
  #984  
Стар 28th September 2013, 09:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
При условие, че тия идеални мерки където ги наричат се предполагат за жени, които са си височки, над 172см.
Да, за високи жени мерките са малко малки (пресилени така да се каже).
Отговори с цитат
  #985  
Стар 28th September 2013, 10:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Да, обаче на мен това 60 никога не ми се е струвало реално. Някоя от вас виждала ли е талия 60 на живо как изглежда...това е харбалет. При условие, че тия идеални мерки където ги наричат се предполагат за жени, които са си височки, над 172см. Не говоря за миньончетата
Скъпа, я си пусни модния канал на телевизора фешън тв и виж манекенките как/ви са - плашещи харбалети приличащи на призраци. Незнам защо все още използват манекенките като еталон за красота като те са ужасни. Моделите са друго нещо вече. Манекенките бяха красиви , според мен де, 90-те години, когато приличаха на хора. Но много жени все още гонят манекенски мерки и просто се плаша на какво се подлагат, за да заприличат на скелети, че нали манекенките са такива. Изтощителни диети и гонене на някакви нереални килограми и постигане на ужасен външен вид. За мен килограми от 40 до 45 и размер на дреха XS просто ме плашат. Като момиче и аз бях кльощава и се тъпчех като луда, за да кача кг ,но не ми се получаваше. Заприличах на човек чак след като родих. И до ден днешен кльощави жени, че и мъже, не понасям.
Отговори с цитат
  #986  
Стар 28th September 2013, 11:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
абе друго си е с мерки 105/60/90
идиалнууу
Неее,тва е прекалено.Такива големи цици с такъв малък ханш.Поне не според моя вкус за бразилска гъзяга
Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Да, обаче на мен това 60 никога не ми се е струвало реално. Някоя от вас виждала ли е талия 60 на живо как изглежда...това е харбалет.
Ама моля ти се,моята беше 62 преди да забременея и не съм била харбалет,а с "фаянс" отгоре,демек плочки ,аххаах
Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ина, дупето може да порастне с клекове.
Да,напълно права си.Моят кекав гъз какъв беше,а сега как отскокна с тренировки Цели 10 см отгоре.
Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
За мен килограми от 40 до 45 и размер на дреха XS просто ме плашат. Като момиче и аз бях кльощава и се тъпчех като луда, за да кача кг ,но не ми се получаваше. Заприличах на човек чак след като родих. И до ден днешен кльощави жени, че и мъже, не понасям.
Напълно съм съгласна с теб,не понасям кльощи.Трябва да има месоооо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 28th September 2013 на 11:37
Отговори с цитат
  #987  
Стар 28th September 2013, 11:59
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ама моля ти се,моята беше 62 преди да забременея и не съм била харбалет,а с "фаянс" отгоре,демек плочки ,аххаах
Моята талия също е толкова,въпреки че не съм нито кльоща,нито с плочки...,структурата ми е такава...
Отговори с цитат
  #988  
Стар 28th September 2013, 12:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Моята талия също е толкова,въпреки че не съм нито кльоща,нито с плочки...,структурата ми е такава...
И това е така,генетика
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #989  
Стар 28th September 2013, 12:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Оффф как се ядосвам, като ви чета, трябва повече да ви пляскат по тия дупета та да ви дойде акъла

Трябва официално да се забранят кантарите и сантиметрите със закон, че като гледам не е добре работата. За какви мерки говорите, хората са толкова различни, като структура, костна и мускулна и единствено огледалото може да ви покаже, кое е добре и кое не !

Като изключим естетиката има още по важни фактори, които определят, кое е добре и кое не. Не е добре, ако едно тяло е прекалено слабо, както и с прекалено голям процент мазнини ! Едно тяло дори женско, трябва да има достатъчно мускулна маса и нормален процент мазнини, и тази мускулна маса да е функционална. Ще разберете за какво говоря, когато остареете и когато човек, започва да губи мускули и костна плътност и се превиете на четири ката.

Моля ви се изхвърлете ги тези кантари и приберете шивашките метри в чекмеджето, купете си едно голямо огледало, което ще е вашият най добър съветник

Инче за снимките се бъзикам, знам че не е заради мен, а относно качването на дупе, да можеш, но освен тренировки с тежести, ще трябва и да папкаш повече, няма как да стане без храна
Отговори с цитат
  #990  
Стар 28th September 2013, 13:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
О

Трябва официално да се забранят кантарите и сантиметрите със закон, че като гледам не е добре работата. За какви мерки говорите, хората са толкова различни, като структура, костна и мускулна и единствено огледалото може да ви покаже, кое е добре и кое не !

Моля ви се изхвърлете ги тези кантари и приберете шивашките метри в чекмеджето, купете си едно голямо огледало, което ще е вашият най добър съветник
Напълно съм съгласна и аз действам точно така. Вече написах в една друга тема, че не мога да ви кажа мерките си, защото не ги знам. Нямам кантар и см в къщи. На кантар съм се качвала последно докато бях бременна и то ме мереше докторката, за да ме заведе в картона ми. Сега въобще нямам представа колко килограма съм точно. Някъде около 50 кг съм, защото си спомням как изглеждах точно когато родих, а тогава ме премериха в болницата и бях 52 кг. Моят приятел за външния ми вид е единствено и само огледалото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.