IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1391  
Стар 13th August 2013, 20:00
plammmy plammmy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Savi Виж мнението
Браво geri89 ще ти стискам палци утре Дано операцията мине по мед и масло и да се радваш на хубаво носле! Между другото момичета и момчета аз писах на Дилбер във Фейсбук и ми отговори.Със сигурност някой друг му поддържа страницата едвали той лично влиза и отговаря,но все пак ми отговориха на въпросите с две изречения на английски
Супер Savi, много хубаво, а дали може така да си запазиш и дата за консултация на английски, освен че ти отговарят на въпросите?
Отговори с цитат
  #1392  
Стар 13th August 2013, 20:01
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Savi Виж мнението
Браво geri89 ще ти стискам палци утре Дано операцията мине по мед и масло и да се радваш на хубаво носле! Между другото момичета и момчета аз писах на Дилбер във Фейсбук и ми отговори.Със сигурност някой друг му поддържа страницата едвали той лично влиза и отговаря,но все пак ми отговориха на въпросите с две изречения на английски
Благодаря ти и аз се надявам всичко да е наред.
Отговори с цитат
  #1393  
Стар 13th August 2013, 20:12
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Не знам аз питах за цената и пратих снимки на моя нос.Не съм питала все още за консултация.Първо трябва да съм 100% сигурна кога ще съм свободна и така. Може и да попитам ако имам инфо ще пиша
Отговори с цитат
  #1394  
Стар 13th August 2013, 20:15
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от plammmy Виж мнението
Ами ще звъним и така, няма как, при мен нещата ще се случат малко на по късен етап, защото още не съм си извадила задграничен паспорт, но утре ще ида да си подам документите. Та geri да разбирам ли, че ти си в Истанбул и щом днес си била на консултация, а утре ти е операцията, значи нещата са станали от днес за утре? Много хубаво ако е така, няма да чакаш и да се тормозиш, стискам палци и ти желая леко възстановяване
Не ...аз бях тук през юни.Консултирах се с двама лекари и се прибрах.Дълго мислих кого да избера.Когато реших обадихме се и запазихме дата,но трябва да се обади поне месец преди датата за която искаш.Сега дойдох един ден по-рано защото се правят изследвания и последно уточняване какъв искам да се получи носът и утре ми е операцията.
Отговори с цитат
  #1395  
Стар 13th August 2013, 20:17
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Savi,на теб първа операция ли ще ти бъде?
Отговори с цитат
  #1396  
Стар 13th August 2013, 20:33
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Да, първа ще бъде.Бях се запътила да се оперирам при Джамбазов,но добре,че беше пълния му график и се отказах може би за добро Добре че е този форум има много полезна информация
Отговори с цитат
  #1397  
Стар 14th August 2013, 00:52
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

ПуфПаф, наистина ще е добре да систематизираш в отделна тема информацията, защото изглежда цялото инфо, което сме дали досега си. Било чесане на езика.

Доктор Дилбер отговаря на този мейл: muhammetdilber@hotmail.com

Във Фейсбук мисля отговаря асистентката му. Той фотошопи не праща по пощата и на консултацията рядко прави. Влиза в положението, че сме от чужбина и работим, затова се съгласява да отидеш на консултация в деня преди операцията. Минаваш преглед и ако всичко е наред - отиваш да ти вземат кръв за изследвания. Болницата, в която аз бях - Етика, се намира много близо до кабинета му.

При него лонгетата и тампоните се махат на 4-тия ден, на 10-тия маха конците. На мен ми ги махна на 8-мия, понеже теябваше да се връщам на работа. На 9-тия ден бях на работа, без да си личи, че ми е правена ринопластика.

Гери, пиши ми утре как е минало!
Отговори с цитат
  #1398  
Стар 14th August 2013, 08:18
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
ПуфПаф, наистина ще е добре да систематизираш в отделна тема информацията, защото изглежда цялото инфо, което сме дали досега си. Било чесане на езика.

Доктор Дилбер отговаря на този мейл: muhammetdilber@hotmail.com

Във Фейсбук мисля отговаря асистентката му. Той фотошопи не праща по пощата и на консултацията рядко прави. Влиза в положението, че сме от чужбина и работим, затова се съгласява да отидеш на консултация в деня преди операцията. Минаваш преглед и ако всичко е наред - отиваш да ти вземат кръв за изследвания. Болницата, в която аз бях - Етика, се намира много близо до кабинета му.

При него лонгетата и тампоните се махат на 4-тия ден, на 10-тия маха конците. На мен ми ги махна на 8-мия, понеже теябваше да се връщам на работа. На 9-тия ден бях на работа, без да си личи, че ми е правена ринопластика.

Гери, пиши ми утре как е минало!
Добре,Ели ще пиша стига да се чувствам добре след упойката.А ти как беше като излезе от упойката?
Отговори с цитат
  #1399  
Стар 14th August 2013, 09:10
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от geri 89 Виж мнението
Добре,Ели ще пиша стига да се чувствам добре след упойката.А ти как беше като излезе от упойката?
Гери, аз бях супер, трудно ме изкараха, цял час спах между операционните в коридора но като се събудих нямах никакви проблеми - седнах си на леглото, изкарах таблета и започнах да играя, след час вече пиех кафе и ядях шоколад при всеки е индивидуално, дано при теб да мине добре. Стискам палци!
Отговори с цитат
  #1400  
Стар 14th August 2013, 09:12
plammmy plammmy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

geri , дано не ти е много лошо от упойката, че май на всички им се отразява , а по повод на написаното от Elly, наистина е добре да се систематизират нещата, но не мога да кажа същото за чесането на езиците, понеже даже и да се е споменавала такава информация тук във форума, някой нов като мен трябва да прелисти 140 страници от темата и да попие всичко ,после в главата ми стана голяма каша инфото е много
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.