IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1831  
Стар 17th July 2014, 23:40
Kameliq1912 Kameliq1912 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Момичета много ви моля спешно ми пишете на пощатата да ми обесните как става записването и всичко пощата ми е kamkamkam@mail.bg davam 10 000lv podarak na momicheto koeto doide s men v turcia i mi prevejda vsichko na moi raznoski i otdelno 10 000 lv za pomoshta!
Отговори с цитат
  #1832  
Стар 18th July 2014, 09:45
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

aleksant, пратих ти тел. на Зюлейха на лични.

Kameliq1912, свържи се със Зюлейха. Намери приятел или близък, който да те придружи само за ден-два, после можеш и сама. Зюлейха ще ти помогне за останалото.
Отговори с цитат
  #1833  
Стар 18th July 2014, 11:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

WOW Ками ти ми изненада, рядко се срещат толкова щедри хора ! Аз съм чувал, че Зюлейха е помагала на много българи за ринопластика в Труция, аз не я познавам лично, но от споделянето на хората разбирам, че тази жена има много добро сърце, както и семейството и. Сега с тази обява може да те потърсят доста хора да ти помогнат ако са прочели поста ти, но според мен Зюлейха е точният човек за теб и тя заслужава и твоята щедрост, защото е помогнала на много хора и го прави със сърце.

Турция все пак не е като някоя западна страна и в нейният дом ще се чувстваш много по добре от колкото ако си в хотел. Тази жена сигурно ще и е трудно да приеме една по щедра отплата, но тя го заслужава. Дано и ти да получиш един хубав нос и после да ни се похвалиш !
Отговори с цитат
  #1834  
Стар 18th July 2014, 14:50
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Боже Ками това е доста примамлива оферта, но е повече от съмнителна. Та кой дава толкова пари на непознат като с тях пре спокойно можеш да си наемеш цяла преводаческа агенция и личен екскурзовод. Пък и дай шанс на момчетата. Доказано е, че те са доста по-добри в езиците и ориентацията
Отговори с цитат
  #1835  
Стар 23rd July 2014, 13:03
aleksant aleksant не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Usmivka как мина операцията? пиши като можеш да ни кажеш как се чувстваш и дали всичко е наред.
поздрави и успешно възстановяване
Отговори с цитат
  #1836  
Стар 25th July 2014, 10:56
aleksant aleksant не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте на всички,
вчера бях на консултация при Дилбер и каза, че няма да може да ме оперира. Общо взето нищо повече от това не можело да се направи, само щяло да става по-зле, при всяка нова операция. Въпреки, че знаех, че има много голяма вероятност да не се навие да ме оперира, се надявах все пак мъничко, че ще имам така мечтаното носле. Както и да е, благодарна съм му, че поне не ме прие за операция за да се пробва и той върху мен, а ми каза чисто и просто, че няма да стане, поне да не се мъча и да не си хвърлям парите на вятъра. Бих искала да потвърдя това, което се говори за него, че е много човечен и земен и много мил човек, така че тези, които са решили да се оперират при него, могат да бъдат спокойни, че са в добри ръце. А що се отнася до мен, явно вече трябва да се примиря, че ще си остана така и да се приема такава, каквато съм, а и да се конццентрирам върху важните неща от живота. На всички пожелавам успех
Отговори с цитат
  #1837  
Стар 25th July 2014, 11:11
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksant Виж мнението
Здравейте на всички,
вчера бях на консултация при Дилбер и каза, че няма да може да ме оперира. Общо взето нищо повече от това не можело да се направи, само щяло да става по-зле, при всяка нова операция. Въпреки, че знаех, че има много голяма вероятност да не се навие да ме оперира, се надявах все пак мъничко, че ще имам така мечтаното носле. Както и да е, благодарна съм му, че поне не ме прие за операция за да се пробва и той върху мен, а ми каза чисто и просто, че няма да стане, поне да не се мъча и да не си хвърлям парите на вятъра. Бих искала да потвърдя това, което се говори за него, че е много човечен и земен и много мил човек, така че тези, които са решили да се оперират при него, могат да бъдат спокойни, че са в добри ръце. А що се отнася до мен, явно вече трябва да се примиря, че ще си остана така и да се приема такава, каквато съм, а и да се конццентрирам върху важните неща от живота. На всички пожелавам успех
Здравей aleksant ,не се отчайвайЕдно не може да му се отрече на др.Дилбер че е много честен,.Защо не видиш в Щатите за някой доктор,там доста добре се справят с подобни на твоя случай
Отговори с цитат
  #1838  
Стар 25th July 2014, 11:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това е една от големите разлики между добрите професионалисти и не добрите, едните ти казват реално какво може да очакваш и дали е възможно да се направи нещо, а другите ще те превърнат във опитно зайче и хем да трупат опит, хем да ти вземат парите.

Грешка е обаче да си мислиш, че щом Дилбер не се е наел, този нос е непоправим.
На света има хирурзи, които имат много опит точно с такива сложни случаи, аз лично съм виждал снимки в нета на обезобразени носове, най-вероятно от катастрофи и травми и които носове са били реконструирани до един много добър и нормален вид.

Дори и Дилбер трудно ще ти каже аз не мога да се справя с носа ти, потърси някой друг. По скоро ще ти каже това което ти е казал, че нищо не може да се направи. При теб може да се наложи и повече от една операция за възстановяване, може би ще трябва да се присажда хрущял.
Отговори с цитат
  #1839  
Стар 25th July 2014, 16:22
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

aleksant, трудно ми е да приема това, което си написала.
Принципно да - можеш да направиш консултации и с други хирурзи, но помисли дали резултатът оправдава рисковете. Ако разликите са минимални, а усилията и жертвите огромни, хубаво премисли нещата.

Това му харесвам на Дилбер, че добре познава границите и успява да не ги прекрачи.

Иначе момиче, когато ти изглежда, че един проблем няма решение, да знаеш, че има поне още два начина, които не си видяла.
Отговори с цитат
  #1840  
Стар 26th July 2014, 21:55
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

aleksant в твоя случай може би ще ти помогне Д-р Дарина Кръстинова.
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7139
Знам, че макар и рядко дава консултации в Токуда, но основно оперира във Франция
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.