IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st September 2006, 22:09
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

След епилация можеш да се намажеш с нещо мазно - бебешко олио или специално за след епилация.
Някои мацки слагат и бебешка пудра, аз съм пробвала веднъж - приятно е и намалява червенинките.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd September 2006, 01:16
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

А да ,толкова съм завеяна,че забравих да кажа и аз за мазането Бебешка пудра ми слага козметичката след кола и е вярно,че е голям кеф :P С бебешкото олио много внимавай и изчаквай да попие ако го ползваш,че по-голяма мазнотия няма.Една приятелка преди месец си слагаше на краката и това беше най-голямата и грешка преди да се усети,защото седеше така все едно се е изпотила като кон по краката Вземи си някакво мазно кремче както ти каза Aset и си готова
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd September 2006, 17:56
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Защо никакво миене ? На мен хладката вода ми успокоява кожата , нещо лошо сякаш не ми е предизвикала , ама кажете все пак , може да не съм установила и да си правя белята .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd September 2006, 20:18
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Защо никакво миене ? На мен хладката вода ми успокоява кожата , нещо лошо сякаш не ми е предизвикала , ама кажете все пак , може да не съм установила и да си правя белята .
От водата червенината след епилация се увеличавава многократно и адски бавно отминава.Кожата просто пламва.На мен даже в началото като започнах да се епилирам и като не го знаех това,се шмугвах под душа и усещането беше все едно ме боцкат хиляди иглички под струята вода,а после червеноооооооо Но интересното е,че ти казваш,че ти успокоява кожата Странно,защото всеки,който се епилира или ходи на кола редовно,би трябвало да знае за този парещ ефект на водата и то веднага след процедурите Предполагам,че не си влизала на часа след скубането в банята и затова не си го усетила това
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd September 2006, 21:05
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Поне до колкото съм чувала, смисъла на тази "забрана" на миене поне 2 часа след епилация е защото поричките все още не са се затворили и с водата може да се инфектират. Паренето е именно заради тези порички, които са си малки ранички веднага след епилация.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd September 2006, 21:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз си епилирам ръцете , веднага след това ги обливам с много студена вода и много бързо се успокоява кожата. Дори когато се изкуша да си стисна нещо на лицето се мажа с лед и зачервяването изчезва.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd September 2006, 21:10
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

И на мен това ми казват - поне два часа след епилация да не се къпя.
Налагало ми се е исъм го правила, но чувството наистина е неприятно, кожата е много чувствителна и се зачервява повече. Ама аз се къпя и с вряла вода, де...
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd September 2006, 21:57
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Асет , внимавай с горещата вода , започвай още сега с хладка , да не съжаляваш след 7-8 год. като мен .
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd September 2006, 22:57
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Асет , внимавай с горещата вода , започвай още сега с хладка , да не съжаляваш след 7-8 год. като мен .
Знам, че не е много полезно, ама като съм такъв морж... Докато не се напаря здраво не започвам с къпането по същина.
Има моменти, в които се вразумявам и поне завършвам с по- хладка вода, ама рядко ме удря тая сачма...
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd September 2006, 07:10
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Асет , внимавай с горещата вода , започвай още сега с хладка , да не съжаляваш след 7-8 год. като мен .
Що бе, я пообясни, че аз цял живот се къпя с вряла вода, без значение на сезона?
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: епилаторКАКЪВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.