IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th September 2010, 22:05
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seduce
Дай Боже и вас някой ден да ви обсъждат така,че иначе ще си останете безименни по форумте да си хабите таланта за критици.
Цитирай:
Що е тая злоба?!
Извинявай, но в темата досега, единствено твоите коментари са някак злобни
И защо се обръщаш към форума, сигурна ли си, че потребител оттук е написал въпросният коментар ?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th September 2010, 22:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
коментарите под статиите в тялото ги пишат хора, които не пишат във фоума, или поне не под същите никове
Това е много съществена забележка и е хубаво да се има предвид, когато се коментира темата.

Това, за което говори Седюс, не се забелязва само под статиите в сайта Тялото. Във всички области звездите биват подлагани на унищожителна критика. Или в най-добрия случай на какви ли не клюки.

Да, в огромната си част тези коментари, критики и клюки може да са недоброжелателни и дори незаслужени.

Но Седюс забравя нещо много важно - самото съществуване на звездите (или ако не и харесва този термин - на известните личности) е именно с цел да бъдат коментирани. Нито една известна личност не би имала популярността си и по-важното - парите си, ако беше тотално игнорирана от всички.

И тук вече въпросът опира до това не дали да има коментари и клюки за звездите, а това какви са те. Еми виж, нормално е когато говорим за звезди, да сме малко по-критични към тях. Нали те са там високо, изискванията към тях са по-големи. Стандартите са по-високи.

Ако аз пея фалшиво, танцувам смешно, говоря глупости, обличам се безвкусно и т.н. - на никой няма да направи впечатление. Звездите обаче биват следени под лупа и най-дребната издънка им бива изкарвана през носа.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th September 2010, 22:41
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seduce
Всеки има право на мнение.Конституция.Но да отричаш труда на другите-това какво е?!Проява на добър вкус може би
Ми като имам право на мнение, както е по Конституция, тогава кво толкова като някой коментирал нещо злобно /по твоя преценка/ за някой извЬестен. Ако не ми харесва, ако ще години да се е трудил, все няма да ми хареса, все пак е въпрос на вкус, нали?

Аз статиите в сайта например не ги коментирам, писах в темата, защото се обръщаш към хората от форума, без изобщо да се замислиш дали тези хора пишем и тук, и там ... и ни обиждаш, съвсем явно .. и даже злобно, кофти ...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th September 2010, 13:39
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране Re: Що е тая злоба?!

Цитирай:
Първоначално написано от seduce
Преди бях страшна фенка на форума
long time no c
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th March 2011, 13:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
И мен примерно Мадона не ме кефи, к`во като е световна звезда ?
Еми да,кво като е световно известна,звезда,идол и тн.Не ми харесва нито музиката й,нито външноста й
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th March 2011, 15:21
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Едно е да се каже за някоя известна личност "не ми харесва", друго е да се започне да се плюе, да се търсят и коментират недостатъци (сякаш тези които коментират нямат такива). На всички ни е пределно ясно че тези знаменитости са хора като теб и мен, само дето ги знае целия свят, но нито са перфектни нито се стремят да бъдат такива. Но народа масово смята, че някои щом са известни, значи трябва да са перфектни.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th March 2011, 15:59
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Много готин начин да завържеш разговор .... ако това е целта на темата.
След което завършваш с :
Цитирай:
Айде със здраве
.

Наистина се иска невероятно чувство за хумор, за да се напише това
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th March 2011, 17:25
Аватара на Radio Erevan
Radio Erevan Radio Erevan не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 330
По подразбиране Re: Що е тая злоба?!

Цитирай:
Първоначално написано от seduce
...а мислите ли с колко труд и жертва са станали такива?Какво е психическото и физическото натоварване всекидневно за тези ''щастливци''?...
Наистина не бях се замислял за това . И сега като се замислих за тежестта на короната не се сещам за някоя звезда, която от толкова кахъри да е захвърлила блясъка, славата и милионите и да се е отдала на безметежното спокойствие в някой офис примерно. Ти можеш ли да посочиш? Така че аз лично ще продължавам с чиста съвест да изказвам мнението си без да се съобразявам с това дали някой е известен или не. Не забравяй, че "звездите" са търговски продукти, а не личности. Човекът зад маската на "звездата" в повечето случаи (поне в тези, за които знам) нямат нищо общо с образа на продукта. Ето защо, не виждам причина, когато нещо в този образ според мен е грозно, да казвам че е грозно.
__________________
Aut Viam Inveniam Aut Faciam
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th March 2011, 18:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Що е тая злоба?!

Цитирай:
Първоначално написано от Radio Erevan
не виждам причина, когато нещо в този образ според мен е грозно, да казвам че е грозно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th March 2011, 19:43
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
И мен примерно Мадона не ме кефи, к`во като е световна звезда ?
Еми да,кво като е световно известна,звезда,идол и тн.Не ми харесва нито музиката й,нито външноста й
и аз така
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щотаязлоба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.