IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #971  
Стар 19th August 2010, 21:55
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Ееее, ти по бързата процедура. браво. Аз като отида тогава ще уточнявам дата за операция ако не се разколебая дали да е при него. Незнам дали ще събера парите. А и ми казаха за Кулов от Каспела, че също е добър и взимал по 100 лв. Всичко.Но незнам защо.
Отговори с цитат
  #972  
Стар 23rd August 2010, 10:15
katq86 katq86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 1
По подразбиране

искам да попитам дали има нужда от предрожител,след операцията,или сестрите се грижат за теб,през престоя в клиниката...
Отговори с цитат
  #973  
Стар 24th August 2010, 10:49
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте,аз съм на 16 години и се чудех дали трябва да си пълнолетен,за да се извърши ринопластика? Защото не харесвам носа си и искам да се подложа на операция,знам рисковете и не съм притеснена особено,защото сестра ми си прави такава операция преди година при д-р Джамбазов. Просто се чудех дали възрастовата граница може да се окаже пречка,ако си решил да се оперираш,защото бях чела по сайтове,че оформянето на носа при момичетата е до 14-15 години.
Отговори с цитат
  #974  
Стар 24th August 2010, 11:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, възрастта е пречка. Трябва да имаш пълнолетие, за да се навие доктор да те оперира, поне съвестен доктор.
Отговори с цитат
  #975  
Стар 24th August 2010, 11:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreamer.x
бях чела по сайтове,че оформянето на носа при момичетата е до 14-15 години.
Не е точно така, в носа текат промени цял живот, но поне до 18-20 г. те могат да бъдат доста забележими. Тоест - ако сега например имаш лека гърбичка, на 20 г. може да имаш доста изразена гърбица.
Изчакай!
Отговори с цитат
  #976  
Стар 24th August 2010, 13:42
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

да,разбирам,с времето става по-лошо и по-лошо, поне при мен...значи ще трябва да изчакам до 18. Което е кофти...Дразни ме и ми създава комплекс,но какво да се прави.
Отговори с цитат
  #977  
Стар 24th August 2010, 13:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

недей тъжи, ще го направиш наса, но потърпи, сега повече наблягай на това, което си харесваш и подчертавай него
За твое добро е
Отговори с цитат
  #978  
Стар 24th August 2010, 17:10
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Благодаря,дали е за мое добро..не знам,но ме притеснява,определено когато си с крив нос самочувствието пада,поне с мен се случва и знам и са ми казвали колко по-зле има от мен и все пак не обръщат внимание на това...Но наистина искам да го коригирам,въпреки,че някои познати ме спират и казват,че няма нужда,аз съм определено ЗА това,някой,който не се харесва да се промени.
Още 2 годинки ще изтърпя,пък какво толкова,здраве да е,нищо не мога да направя. : )))
Отговори с цитат
  #979  
Стар 24th August 2010, 22:03
KrIsKaA KrIsKaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей, Dreamer.x аз навърших 17 години на 16.06, а операцията ми беше на 1.07. Доц. Джамбазов ми каза, че това е долната граница за ринопластика. Ако имаш съгласие на родител няма проблем.
Отговори с цитат
  #980  
Стар 25th August 2010, 12:54
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Съгласието на родител го имам,обсъждали сме тази тема,за цената ми е въпроса,понеже може би ще се тегли кредит ,бях чела,че цените са от 1000 до 1500 в зависимост от нещата,които правят по носа,колко ще е цената,ако искам само премахване на гърбица
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:08.