IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 24th September 2011, 19:46
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Но за всичко това питай и лекар,все пак си оперирана скоро,поне за меда,мисля че няма проблем.
Отговори с цитат
  #582  
Стар 24th September 2011, 19:51
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Благодаря ти за информацията! Ще пробвам метода с меда
Отговори с цитат
  #583  
Стар 24th September 2011, 20:06
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

И иди на лекар,ако и утре имаш температура,в понеделник иди.Продължителната температура не говори за нищо хубаво.Сега се сетих,вземи си витаминчета.От 2 седмици пия на Доппел Херц(пиша го дословно) от а-я и съм много доволна,че септември ми е критичен месец за настинките и запушването на нос,но каквито и да си вземеш ще ти подсилят имунната система поне малко.За температурата можеш и с напоена кърпа с оцет(старите бабини рецепти)да поставиш на челото,завивай се повече от обикновено,за да се изпотиш.Краката можеш да топиш в подсолена много топла вода в леген.Ако тези методи ги правех по принцип навреме,а не когато видя зор,щях да съм много здрава.Сега ги правя повечето от тях,защото искам да съм здрава за операцията,която е на 30.09))П.С.Най ми се ослажда ракийката
Отговори с цитат
  #584  
Стар 24th September 2011, 21:45
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дил Виж мнението
И иди на лекар,ако и утре имаш температура,в понеделник иди.Продължителната температура не говори за нищо хубаво.Сега се сетих,вземи си витаминчета.От 2 седмици пия на Доппел Херц(пиша го дословно) от а-я и съм много доволна,че септември ми е критичен месец за настинките и запушването на нос,но каквито и да си вземеш ще ти подсилят имунната система поне малко.За температурата можеш и с напоена кърпа с оцет(старите бабини рецепти)да поставиш на челото,завивай се повече от обикновено,за да се изпотиш.Краката можеш да топиш в подсолена много топла вода в леген.Ако тези методи ги правех по принцип навреме,а не когато видя зор,щях да съм много здрава.Сега ги правя повечето от тях,защото искам да съм здрава за операцията,която е на 30.09))П.С.Най ми се ослажда ракийката

ще отида на лекар,обезателно,ако не смъкна температурата до утре.. това с меда подейства доста добре и това легенчето с врялата вода ще го направя.
Успех с операцията ти,дано всичко мине леко и се възстановиш бързо!!! : )
Отговори с цитат
  #585  
Стар 24th September 2011, 21:56
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Чувствам си носа адски сух и като направя някоя гримаса ми опъва,ама зверски ми опъва.Това кога ще мине,че ме дразни?
Отговори с цитат
  #586  
Стар 24th September 2011, 23:04
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

На мен пък ми се омазнява много и лъщи. Иначе и на мен ми е опънат. Според мен трябва да минат поне 6 месеца, за да зарасне отвътре и да не опъва.
Отговори с цитат
  #587  
Стар 24th September 2011, 23:22
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Оооо и моят е много мазен.Сутрин особено съм като намазана с олио.А върху гърба на носа имам лишеи.Гадна кожа,която се лющи.Ами ще трая,нямам друг избор просто.
Отговори с цитат
  #588  
Стар 25th September 2011, 01:10
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Оооо и моят е много мазен.Сутрин особено съм като намазана с олио.А върху гърба на носа имам лишеи.Гадна кожа,която се лющи.Ами ще трая,нямам друг избор просто.
Абе важното е че ти е хубав носа. Слагаш му пудра и си готова. Чакай, че още не мога да му се нарадвам... пу пу все по-хубав да ти става
Отговори с цитат
  #589  
Стар 29th September 2011, 18:18
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Някой от оперираните боледувал ли е непосредствено (да кажем месец,два) след операцията??
Цяла седмица вече мина, почти съм здрава и продължават да текат секрети като реки,издухвам се,след това отново и отново пак се запушва,да не би от настинката да са се повредили нещо каналите?!.. притесних се вече. Едва ли е нормално..
Отговори с цитат
  #590  
Стар 4th October 2011, 09:39
XIKS XIKS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Дил, може ли да кажеш малко повече за Арниката? Колко време преди операцията започна да я пиеш и каква концентрация са гранулките?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:24.