IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th April 2012, 15:34
eva_86 eva_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 2
Smile епилация Epiltech

Здравейте

търся информация за епилационната смола Epiltech - http://epiltech.com/
Някой случайно да я е пробвал? Информацията в сайта изглежда обещаваща, смятам да я пробвам.
Ако някой я е пробвал може ли да сподели какъв е ефекта? Прочетох, че се нанася топлата коламаска, на аз досега коламаска не съм ползвала...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th May 2012, 11:43
tzvetina tzvetina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 2
По подразбиране

здравей
в сравнение с коламаските и епилаторите е много по-безболезнена, но ако не си ползвала досега нещо подобно може да ти се стори болезнено. аз си правя даже мустачките и веждите с нея. заслужава си най-вече защото не възпалява кожата и не я изсушава, а освен това космите не се врастват.
ти как се епилираш по принцип?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th May 2012, 11:12
eva_86 eva_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 2
По подразбиране

ами различно... краката и ръцете с епилатора, триъгълника и под мишниците със самобръсначката... веднъж пробвах и тях с епилатора ама то си беше живо мъчение, може би и защото там космите са доста по-твърди и по-плътни, а освен това ми растат и подкожно... със самобръсначката естествено е много по-бързо, но пък нямам нерви да го правя всеки ден
ти на козметик ли ходиш или си я правиш вкъщи? сама не знам дали ще се справя...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th May 2012, 12:29
tzvetina tzvetina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eva_86 Виж мнението
ами различно... краката и ръцете с епилатора, триъгълника и под мишниците със самобръсначката... веднъж пробвах и тях с епилатора ама то си беше живо мъчение, може би и защото там космите са доста по-твърди и по-плътни, а освен това ми растат и подкожно... със самобръсначката естествено е много по-бързо, но пък нямам нерви да го правя всеки ден
ти на козметик ли ходиш или си я правиш вкъщи? сама не знам дали ще се справя...
аз си я правя сама вкъщи с нагревателчето. в началото ми беше малко по-трудно, но свикнах и сега се справям отлично нанасянето не е сложно, трябва само слоят да бъде малко по-плътен, после се издърпва лесно. ако се бръснеш обаче космите стават като брада и после ще ти е по-трудно да ги махнеш, а със сигурност и по-болезнено...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th June 2012, 01:59
LoveGreeen LoveGreeen не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 56
По подразбиране

Нещо интересно по темата от мен на което попаднах преди време тук
Поздрави с една песничка тук и новия скеч на комиците тук
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: епилацияEpiltech
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:29.