IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th May 2012, 20:03
Bill K.'s Fan Bill K.'s Fan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране Пиърсинг на езика

Здравейте..знам,че има много такива теми,нооо... много искам да си сложа обечка на езичето...таа някой с опит да ми сподели всичко по темата? Как става..слага ли се упойка,сваля ли се през нощта,как се поддържа,колко струва ии най-доброто студио във Варна? HEEEEEEEEEELP!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th May 2012, 17:22
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bill K.'s Fan Виж мнението
Здравейте..знам,че има много такива теми,нооо... много искам да си сложа обечка на езичето...таа някой с опит да ми сподели всичко по темата? Как става..слага ли се упойка,сваля ли се през нощта,как се поддържа,колко струва ии най-доброто студио във Варна? HEEEEEEEEEELP!
Преди години имах пиърсинг на езика, но не беше много правилно поставен и ми създаваше проблеми, затова го махнах след половин година носене. Процедурата беше следната: сядаш на един стол, пръскат ти езика с лидокаин, като изтръпне хубаво, те карат да се изплезиш колкото можеш и ти го опъват напред с едно като пинцета, след това те пробиват с една голяма игла и ти поставят една голяма обеца. Не ти знам прага на болка, но докато трае лидокаина не се усеща, после наболява, но се трае, езика ти ще е много отекъл няколко дни и ще фъфлиш. Човека, които те пробива, ще ти обясни подробностите за зарастването. Някои хора успяват да се хранят на същия или следващия ден, аз не можех да ям нормално поне седмица и карах само на сокове и пюрета. След като ти спадне отока, отиваш да ти подменят обецата с по-малка,която да ти е по мярка Не се сваля през нощта, там мястото бързо зараства и може да не можеш да я сложиш на сутринта, на мен ми бяха казали като си мия зъбите после с четката да се опитвам да търкам и около топчетата на обецата, за да не се задържат там разни работи
В нета има доста клипчета как се поставя такъв вид пиърсинг, разгледай
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th May 2012, 19:22
Bill K.'s Fan Bill K.'s Fan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

амии информация за най-надеждното студио във Варна? )
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th May 2012, 20:39
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bill K.'s Fan Виж мнението
амии информация за най-надеждното студио във Варна? )
Не знам кое е най-надеждното , не съм ходила да се дупча във всичките Ходих да си купувам друга обеца от "На тъмно" и там момчето,което поставя пиърсинги ми каза,че моя няма да зарастне,защото е пробит накриво /в друго студио/ и по-добре да я сваля, преди да ми оперират езика Та затова ти казах да идеш там и да си прецениш, на мен ми вдъхна доверие.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th June 2012, 01:57
LoveGreeen LoveGreeen не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 56
По подразбиране

Нещо интересно по темата от мен на което попаднах преди време тук
Поздрави с една песничка тук и новия скеч на комиците тук
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th July 2012, 12:28
silvi88 silvi88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 3
По подразбиране

da slagat ti upoika no ima leka bolka a sled tova 3 dni ezicheto ti e podutto i fuflish a za qdene da ne govorim
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st September 2014, 21:24
dacka1231 dacka1231 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 1
По подразбиране Език...

Темата е следната:Вчера ходих в едно студио да си пробия езика,НО (но-то наистина ми е голямо)всичко вървеше нормално,седнах си аз,пръснаха ме с Лидокаина,изчаках си,оплезих се ииии тамън да стане работата човека,който щеше да извърши функцията изрече следната фраза:'Тая работа не ме кефи"'.Пусна ми езика и отказа да ми го дупчи,тъй като ми обясни,че освен двете главни венички съм имала и трета''плаваща'',която се движела и не се знаело на къде ще тръгне и дали няма да я пробие,което било хипер опасно.Та така излезе,че езика ми е негоден за обеца.Случвало ли ви се е нещо подобно ми е питането или да ходя при друг за консултация???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th October 2014, 10:38
klarona klarona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 19
По подразбиране

И аз се замислям да си направя пиерсинг на езика изглеждами много секси!
___________________
блиндирани врати, врати за апартаменти
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пиърсингнаезика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:19.