IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1301  
Стар 23rd July 2013, 19:45
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Снимките не са много добри но са правени на прима виста Следващия път ще пратя по детайлни
Отговори с цитат
  #1302  
Стар 23rd July 2013, 20:12
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Рими, носа ти наистина изглежда чудесно и много ти отива. Доктора може ли да ти даде гаранции, че филъра няма да се абсорбира? И ако не може да ти ги даде готов ли е в замяна да ти го слага регулярно? Нзнам това дали има смисъл, не съм запозната с тези филъри.
Отговори с цитат
  #1303  
Стар 23rd July 2013, 20:30
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Smile

Рими и аз много те харесвам,мисля че ти трябва само една голяма усмивка...бъди щастлива,весело лято и много усмивки...
Отговори с цитат
  #1304  
Стар 23rd July 2013, 21:12
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Според мен носът на Рими е страхотен, а краткият ми отговор към Пуф Паф е - ако бяхте отишле в клиникат ана Авшар, ще разберете, че точно този лекар няма нужда да лъже пациентите си, за да изкара пари.
Не се имам за експерт или психолог на пластичните хирурзи, но покрай работата си съм се срещала и говорила с доста от тях. В България и не само. И последно, възможностите винаги са две - Авшар е допуснал грешка
- нещо се случва с костта на Рими, което е извън контрола на пластичния хирург
Рими, ако съм на теб първо ще се обадя на Енчев и ще го заставя да ми обясни медицински какво ми е правил и какви са тези дупки. Кажи му, че ти трябва написана епикриза. Дали според теб ще пази файл с история на операцията ти?
Отговори с цитат
  #1305  
Стар 23rd July 2013, 22:13
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diliana_mihaylov Виж мнението
Според мен носът на Рими е страхотен, а краткият ми отговор към Пуф Паф е - ако бяхте отишле в клиникат ана Авшар, ще разберете, че точно този лекар няма нужда да лъже пациентите си, за да изкара пари.
Не се имам за експерт или психолог на пластичните хирурзи, но покрай работата си съм се срещала и говорила с доста от тях. В България и не само. И последно, възможностите винаги са две - Авшар е допуснал грешка
- нещо се случва с костта на Рими, което е извън контрола на пластичния хирург
Рими, ако съм на теб първо ще се обадя на Енчев и ще го заставя да ми обясни медицински какво ми е правил и какви са тези дупки. Кажи му, че ти трябва написана епикриза. Дали според теб ще пази файл с история на операцията ти?
Съгласна съм с Диляна за епикриза и обяснение от Енчев, все пак той е причинителя на проблема. Аз си взех епикриза от др. Дилбер, написа ми какво е заварил, като ме е отворил и какво е направил той. Съветвам всички опериращи се да си искат епикризи.
Отговори с цитат
  #1306  
Стар 23rd July 2013, 22:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз мисля, че бях пределно ясен, мнението ми като страничен наблюдател за този доктор, въобще не може да се разглежда, като цялостното оценка. Мнението ми е изцяло насочено към случая на rimi и неговото поведение и мисля, че съм се обосновал достатъчно, защо смятам, че в нейният случай е постъпил некоректно.

Аз въобще не говоря за резултата от операцията, а за това, че той на консултация след нея, не е бил откровен, не е казал дали това може да се оправи оперативно или не, или поне да беше казал - ще изчакаме да спаднат отоците и тогава ще преценим !

Има два варианта:

Първият вариант
- той знае, че това не може да се оправи или смята, че той не може да се справи, но е имал причина да не го каже !

Вторият вариант - той знае, че може да го оправи, но е преценил, че може да си спести този разход, за този пациент !

На тези доктори графикът им е пълен за цялата година, ако направи още една операция за негова сметка, той ще загуби пари, а за някой хора парите са си доста важни. Това разбира се не означава, че този доктор за това така е постъпил, но просто съм длъжен да го спомена !

Пак ще повторя, доктора може да е постъпил така само във този случай и аз никога няма да кажа нещо лош за него, като цялостна оценка, дори нямам право на това, но в случая на rimi беше длъжен да и каже честно - смята ли, че това може да се оправи или не !

За новите снимки на rimi, чудесен ти е носа и с по дебелите вежди пък си още по хубава сега, но много бих иска един ден да видя това лице усмихнато и грейнало от щастие !

Виждам, че си много добродушно същество, то това мисля, че всеки го е разбрал, но и преди ти го бях казал, ти имаш много причини да се усмихваш, не позволявай този проблем, който вече не и чак толкова голям, да те кара постоянно да си в такова тъжно настроение.

Последно редактирано от Pufpaf : 23rd July 2013 на 22:19
Отговори с цитат
  #1307  
Стар 23rd July 2013, 22:27
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана, значи проблема, че е тръгнал от Енчев това е факт но Авшар ми каза че материала в носа ми е достатъчен и ,че дори няма да се налага да ми присажда от ухо или ребро. Затова смятам че проблема с костта можеше да се коригира. Веднага се сещам за Раби на която гърба на носа беше изрязан прекалено и Илхан и е наслагвал материал по цялата дължина. В момента тя няма този проблем а случаите ни бяха подобни. Значи аз бях казала, преди това че Авшар прави страхотни носове не го отричам по никакъв начин но ревизиите явно не са му стихия. На мен доктора ми е безкрайно симпатичен, но за мен проблема с моя нос остава това е нещото което ме притеснява.
Отговори с цитат
  #1308  
Стар 23rd July 2013, 22:36
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Рими, а доктора каза ли ти защо не го е направил? След катона консултацията тие казал, че имаш материал в носа за запълване защо негое направил? Има ли някаква медицинска причина,далеч съм от мисълта, че такъв специалистси е свършил мърляво работата
Отговори с цитат
  #1309  
Стар 23rd July 2013, 22:43
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Момичета разбира се, че съм си взела епикризата от Енчев. Но ако смятате че епикризите от БГ лекарите имат някаква стойност? Това са едни хвърчащи листи в които пише, само това което той е преценил при положение, че преди това те е обезобразил можете да си представите колко е обективно. Авшар не ми искаше епикриза.Пуф благодаря ти за милите думи направо се просълзих
Отговори с цитат
  #1310  
Стар 23rd July 2013, 22:52
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ели и аз не мога да повярвам ,че ми се случва това. Доктора че си е добър не го отричам. Неговото обяснение беше че е залепнала кожата там и за това инжектира хиалурон. Освен ако се образува някаква съединителна тъкан там на мястото не знам ?Защото и Енчев ги вършеше някакви такива и ми обясняваше, че ще се образува съединителна тъкан.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.