IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 4th October 2006, 14:42
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране

уау.. на втората снимка е екстремно слаба, на първата е чудесна. а колко жени са се явили? и всички ли винаги са съпруги на известни хора ?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 4th October 2006, 20:57
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

И аз тези снимки открих, на втората нещо се криви образа, и мъжът и е кльощав на нея...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #103  
Стар 11th October 2006, 12:39
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure
не ми харесва в нея точно това,че изглежда прекалено изкуствена.не е лоша,не може да се отрече,но във всеки случай не ми е приятна като излъчване


А именно! Излъчването и мен ен ме кефи.Отблъскващо е.поне за мен е такова.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 11th October 2006, 13:46
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

аз също не я харесвам,ама хич..
Отговори с цитат
  #105  
Стар 11th October 2006, 23:03
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Една приятелка участва в този конкурс (между другото аз я накарах, но с неините мерки 93-58-92 при ръст 178 и 2 родени деца просто бях сигурна че ще спечели поне като подгласничка...) Освен това в лицето е като кукличка и с една такава разкошна коса- абе жена мечта. И забележете без пластични корекции. И така след дълго кандърдисване пратихме снимките до сп. Анна. Краиният срок за приемане на снимки беше да са пощенско клеимо 10 септември. Пуснахме ги на 6 септември. С пощенско клеимо на 10-ти значи, че би трябвало да ги отворят и разгледат към 15-ти. После да се обадят на одобрените. Мислехме че конкурсът ще е към ноември декември и о ...ужас на 21-ви септември избрали вече новата мисис . Значи набързо претупали кастинга и избрали своите си хора. А като видях новата мисис че е и със силикон направо ... Ми догодина и аз ли да участвам- нали си имам 400кубика силикон. АЛООО организаторите вземете кръстете конкурса МИСИС ПЛАСТИЧНА ХУБОСТ.
Така че мили дами не участваите в подобни конкурси- на тях няколко кикимори си уговарят и разпределят титличките, а всички останали колкото и да са красиви нямат шанс
Отговори с цитат
  #106  
Стар 13th October 2006, 10:48
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Nikolette,
Много си права. Аз имам същото наблюдение.Някога съм участвала в подобни конкурси и винаги, ама винаги всичко е предв. нагласено.Така е при всички конкурси от този род.Независимо дали става въпрос за мис, или мисис или каквото и да било.Същото важи и за конкурси за водещи и тн.
Абе в БГ винаги си е било така и така и ще си остане вовекивеков....за съжаление.

P.S. а също имам инфо от много достовере и качествен източник по тия въпроси. Неприятно, ама факт.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДесиГръблева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.