IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Устни


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 29th October 2010, 21:42
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте, да подновя темичката за филърите с няколко въпроса....
април месец си поставих в устните Surgiderm 30,направиха ми контур и запълниха устните,не беше кой знае какво,в смисъл ,че не се получи очаквания от мен обем,но предвид това че устните ми са малки ,имаше някакъв ефект все пак.Най добре устните ми изглеждаха първите дни с отока.Мисля, че вече е поизчерпан и така реших да звънна на доктора за да се уговорим за ново поставяне.....Оказа се обаче ,че нямат този филър вече и работят с Juvederm и Restylane с цени вече по високи за тези филъри....Звъннах и в една друга клиника където работи д-р Динев и там ми обясниха ,че поставят временни и постоянни филъри ,като цените на тези постоянните са доста по ниски,което ме учуди много!Постоянните са Artecoll и New-Fill...стана много дълго ,но.....та въпроса ми е какво знаете за Artecoll и New-Fill,получава ли се очаквания ефект,бихте ли ме посъветвали какво да сложа,защото не съм доволна от първия филър,а много искам да имам пухкави устни.....Четох в темичиките за филърите ,но няма актуални мнения по тези въпроси...ще съм благодарна за всеки съвет и мнение
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th October 2010, 19:29
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

хайде момичета,никоя ли няма да се включи....нека някоя веща по темата с филърите да изкаже мнение
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd November 2010, 13:35
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

defens, по-горе бях писала за Artecoll- той не е чист колагенов филър, а се състои от полиметилметакрилатни микросфери (polymethylmethacrylate (PMMA)) разположени в разтвор от частично денатуриран 3.5% колаген. Този колаген след 1-3 месеца се абсорбира от организма, а микросферите биват капсуловани от фиброзна тъкан, което е съпътствано от лека възпалителна реакция. Този процес завършва до 4 месеца след инжектирането.
New-Fill e старото име на Sculptra, Polylactic acid hydrogel, проблемите при нея се появяват обикновена на втората година след инжектирането под формата на нодули, фибрози...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd November 2010, 16:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
New-Fill e старото име на Sculptra, Polylactic acid hydrogel, проблемите при нея се появяват обикновена на втората година след инжектирането под формата на нодули, фибрози...
да,имам позната ....устата й е много страшна,а тя се страхува да мине на етап корекция
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd November 2010, 22:27
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

О ужас.....а с Артекола стават ли хубави устни,виждали ли сте такива правени с този филър,блазни ме идеята защото е дълготраен,но още се двоумя какво да направя...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th November 2010, 13:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Артекола не беше ли вид силиконово олио
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th November 2010, 20:10
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

не,не е силикон,досега се рових из нета да чета......общо взето и положителни и отрицателни мнения четох,така ,че май ще остана на вариант хиалуронова киселина,не ми се рискува .....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th November 2010, 21:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от defens
не,не е силикон,досега се рових из нета да чета......общо взето и положителни и отрицателни мнения четох,така ,че май ще остана на вариант хиалуронова киселина,не ми се рискува .....
Сложиси Пураген 4 ка и ще ти държи повече
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th November 2010, 21:23
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

там където мисля да отида,не работят с този филър....само със Рестилан и Жюведерм
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th November 2010, 15:33
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз съм по доволна от Restylane Lipp но повече боли при поставянето.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: относнофилърите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:33.