IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1641  
Стар 12th December 2011, 18:11
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Nells смятам че никой няма право да те съди, само ти знаеш през какво си преминала и колко болка и душевна мъка си изтърпяла. Аз искрено ти пожелавам един ден като си направиш 4 операция тя да е последна и да имаш носът, който винаги си мечтала. С риск и мен да нападнат и аз имам високи очаквания, незнам дали са реални или нереални но знам точно какво искам и то е най вече за върха,
защото и моят е месест. Доколкото разбрах от форума доктора е реалист и казва това което може да се направи, така че на прегледа ще разбера дали моите очаквания могат да се покрият или не. И въпреки написаното тук за Джамбазов и за това че не може да прави върхове не мисля да се откажа.
Исках също да ти кажа че си много красива, но не мога да отрека че нослето ти има още за дооправяне.
И аз ще се радвам да видя снимки на нослето на Елия, много съм любопитна.

Последно редактирано от Josefinka : 12th December 2011 на 18:17
  #1642  
Стар 13th December 2011, 01:04
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
Cool

Нелс, искрено ти съчуствам, че след 3 операции не си доволна. Аз съм с 2 -едната при прословутия прехвален Джамбозов. И на мен ми се плаче че след 2 операции имам нужда от трета. И нямам нереални очаквания - исках по-малък правилен нос. И между другото Джамбозов не само с върховете не се справя, но и с гърбиците. Да, има и добри резултати, но само когато изходното положение е добро. Т.е малък нос, който има нужда от лека корекция.
А той може и да е добър хирург, но претупва нещата. Няма как да е иначе - та той прави по 10 операции на ден, после отива в частния си кабинет и дава 20 консултации - по 5 минутки всяка. и как няма да прави по 10 операции на ден като от почти всяка си дърпа пари от здравната каса. Абе никой ли не се замисля как от всеки на 100 човека 99 са с изкривена носна преграда? сигурно има някаква епидемия.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
  #1643  
Стар 13th December 2011, 01:36
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Всички хирурзи имат несполучливи операции , но ако пресметнем колко недоволни има от Джамбазов (имайки и в предвид по колко операции правии) са значително по малко от недоволните от емилчо !
И момичета , съгласна съм че някои от вас са недоволни от резултатите , но нека бъдем искрени , че въпреки това резултатите ви след операциите са много по добри от първоначалния нос който сте имали , а не да сте били обезобразени ! Лично аз гледам на това от малко по различен ъгъл, защото бях буквално обезобразена и повярвайте ми че някои от вас които са с по лабилни психики щяха да си теглят въжето на мое място !
След втората операция все още имам някои неща за оправяне, но не смея и да помисля за трета операция тъй като няма да мога да преживея да ме обезобразят повторно !
Примирих се че ще си остана с този нос и гледам да съм хепи с това което имам
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1644  
Стар 13th December 2011, 02:17
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

"Обезабразена" е много силна дума, за мен обезобразен е някой залят със сярна киселина например, в крайна сметка никой не е умрял от грозния си нос. не мога да коментирам за другите му резутати, но моя наистина беше по-зле от преди. Да, преди имах голям нос, след операцията при него имах пак голям нос, с леко скъсен и вирнат връх от което ноздрите изгреждаха огромни. когато се оперирах при него нямах изкривена носна преграда, но след това целия нос клонеше на дясно. И наистина се наложи да се оперирам от изкривена носна преграда. Е, след това попаднах на свестен хирург, вече дишам добре, носът ми все още клони леко на една страна, но поне не колкото преди.
Както и да е, този кошмар вече е зад гърба ми. Не го отричам напълно Джамбазов - благодарение на схемата със Здравната каса той е с най-ниските цени. За това и толкова хора се оперират при него. И при леките случаи резултатите са добри. Но той не е вариант за някой който има нужда от по-сериозна корекция.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
  #1645  
Стар 13th December 2011, 02:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Бих била щастлива с носовете на повечето от вас! И носа ми не беше грозен а просто бледо подобие на нос! Крив ,несиметричен, скъсен до безобразие и две огромни вирнати ноздри като зурла на прасе! Отделно незнайно как но след операцията от едната страна на лицето имам леко придърпване и от там огромна назолабиална гънка! Да не говоря че носа ми отгоре не са ми събрани костите и носа ми е отворен !
Неллс ми е виждала носа , така че може да потвърди казаното от мен дори сигурно има и да добави
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1646  
Стар 13th December 2011, 03:38
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Сюзка , не е ли опасно дето са отворени костите ?
( Аз мислех , че си намалила щетите почти до нула )
  #1647  
Стар 13th December 2011, 04:05
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Нелс , сега се зачетох и видях снимки . Много по-добре от преди и много естествено ти стои според мен. Сигурно ти е писнало да ти се повтаря , но наистина -ти си толкова сладка , че изобщо не личи , ако има недостатъци по нослето . Към кой хирург ще се насочиш , ако се решиш на следваща ?
  #1648  
Стар 13th December 2011, 10:53
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Момичета, тук все по-често взеха да се коментират "неуспехите" на Джамбазов...Но наистина при него са най-много доволните...
В тази връзка за претупването и ЗК - как мислите стоят нещата с носoвете на известните /Златка Райкова например/ - не знам колко плащат те, но мислите ли, че заради това се сдобиват със страхотни, сладки, малки нослета или по-случайност операциите им са успешни?
Някоя от вас имала ли е "пълна промяна" на носа при Джамбазов - цялостно изправяне,изправяне на носна преграда, махане на гърбица, стесняване, прибиране и повдинаге на връх /мисля, че Дил беше нещо подобно/ ? И как ви се вижда резултата?
  #1649  
Стар 13th December 2011, 11:57
Nadin11 Nadin11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте!
Ако някой се откаже или иска да си смени операцията за по-късно аз имам дата за операция на 10 април 2012г.
По принцип искам по-рано да се оперирам ако е възможно разбира се.
  #1650  
Стар 13th December 2011, 15:37
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Нелс, аз се надявах, че нослето ти се е побрибрало след няколко месеца. Признавам, може би и аз на твое място бих се подложила на поредна корекция, защото ми се струва, че тази корекция трябва да е минимална. Нослето е тясно и хубаво, с изключение на върха, който определно може да се прибере. Стискам палци всичко да е наред!!! И все пак както казва Сю, нека оценяваме това, което имаме!! Било то "по-добро от предишното носле", здраве, любими същества...хубавото слънце, което ни се усмихва през прозореца! Истинските неща, които ни правят щастливи!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:39.