IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th October 2007, 16:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
....Единственно след някои много тежък нервен срив бих могла да си представя да запаля, но тогава бих могла да си представя да направя доста неща.
Е за това иде реч, де...
Колко никога не пушили при нервен срив се двоумят..."Да запаля....или да не запаля?"...

Разбира се, пожелавам ти никога да не разбереш дали ще се поддадеш на изкушението в подобна ситуация !

И мен това лято няколко лекари с компетентните си диагнози сериозно се опитваха да ме върнат към цигарите, но се радвам, че устоях. Честно казано, въпреки че бях доста изнервена, не се чувствах ама наистина изкушена да запаля....

Не съм отвратена от цигарите... . За съжаление пазя адски сладък спомен за тях даже , но като знам колко трудно ми беше да ги откажа.....Определено не съм съгласна с М. Твен... , аз не бих могла да се справя с това повече от веднъж!

Надявам се и да не ми се налага !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th October 2007, 16:45
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Браво на всички, които са успели да спрат цигарите. Според мен за това се иска доста воля
аз реших, че спирам цигарите на 17.09. но естесвено се издъних и на 21.09 цяла нощ пих и пуших и на другия ден бях
и повече не съм запалила. не е много време, но съм горда че засега удържам фронта. мислех си, че ще ми е много неестествено и трудно да седнем на кафенце и да не пуша или пък ако излизам вечер, но се оказа че никак не ми липсва само от време на време избочвам и ми се иска да си дръпна един тУтУн... нооо няма. нали съм си казала стига
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th October 2007, 17:14
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Цигарите се спират само ако имаш воля-по никакъв друг начин и с никакви други медикаменти.От раз.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th October 2007, 18:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Кейти, ако сега се отвращаваш и не искаш да палиш, в екстремни ситуации няма и да ти мине през акъла- ако ситуацията е наистина екстремна, след толкова време непушене си мислиш само за ситуацията. И през ум не ти минава да мислиш за цигари, повярвай ми. Като ми каза гинеколога преди половин година, че трябва да направя аборт, три дни цялата ми мисъл беше насочена единствено натам- не ми е и минавало през ума дори и за секунда да паля.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th October 2007, 01:02
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Отидете в профеционална клиника която се занива с проблема с цигарите не говоря за нещо такова където ходиш за да спреш да взимаш дрога говоря за такова заведение където ходите обикновенно да направите профилактичен преглед, но спезиализирано за цигари. Като отидете там накарайте доктора да ви покаже
1. Дроба на непушач и пушач
2. Снимка как ще изглеждате след 10 години (Има начин да се направи това)
3. Можете да срещнете други хора на които им личи че са били зависими от тази дрога наречена цигари. (Почти загубили гласа си, говорят с апарат, загуба на част от лицето им и др.)

Ако неможете да си позволите това, скъпо е наистина. Потърсете филма в които е показано всичко това което преди малко казах. Мисля че беше Tobacco Effects или нещо такова. Не си спомням. Потърсете я и 90% че ще откажете цигарите. Аз не съм бил пушач нямам и намерени да съм. Ефекта който цигарите указват на вас е неуписуем. Например виждаш едно момиче върви по улицата и я питаш на колко години е като отговори 15, 16 ще ахнете...всички тези бръчки и жълти зъби, и бяло като платно лице.

Моля не пушете, самоубивате се !!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th October 2007, 11:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

narrotor, ти мислиш ли, че всички, които пушат, не са виждали такива картинки в интерес на истината, след подобни кадри 99% от пушачите реагират, като едва изчакват за излезнат навън и да запалят две цигари наведнъж. Не се ли убедиш сам, никоя клиника не може да те убеди
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th October 2007, 12:17
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Narrotor е много прав.Аз вчера реших да ги спра и от вчера сутринта досега-нито една цигара
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th October 2007, 17:44
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

някой да е пушил тези електронните цигари, да сподели опит?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th October 2007, 20:35
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Някъде май бях писала, моя приятелка стана дистрибутор миналата година на тая глупост (сори, за мен наистина е глупост). Единственият проблем, който решаваш с тия цигари е, че не приемаш катран. Никотиновата зависимост си остава точно толкова силна, колкото и при нормалните цигари- на практика "пушиш" никотинови пълнители. Няколкото човека в моето обкръжение, които се излъгаха да си купят, пушиха няколко месеца така, докато в един момент не им писна, казаха "майната му" (щото и пълнителите не са евтини) и си минаха пак на нормални цигари.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th October 2007, 20:46
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

май тъй, щото едни познати се опитват така да ги откажат, ама ги гледам, че и нормални цигари си пушат... пък така ми се щеше поне това да помогне.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаспремцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.