IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 9th October 2007, 20:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не става, душа, нито един покрай мен не ги отказа така
Досега най- евтиното и най- ефикасно средство според мен си остава книгата на Алън Кар- пробва ли с нея?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th October 2007, 21:19
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Такова нещо е абсурдно да помогне .Предполагам за какво говорите.Бях гледала предаване по Дискавъри -Безвредната цигара се казваше.показаха и това .Естествено имаше много катрани и никотин и в това.И най важното не те оттъвава от смукателния навик,който е здраво вкоренен в нас чрез кърменето.Ако не се лъжа при тези "цигари "вредните катрани бяха намалени наполвина.Предаването завърши с извода че безвредна цигара няма и че безвредно кол. цигари на ден няма/докато 30гр. алкохол на ден са безвредни/
Отговори с цитат
  #43  
Стар 9th October 2007, 21:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ласка, в тези цигари няма катран, а смукателният рефлекс няма нищо общо с пушенето- пушим заради пристрастеност към никотина (който си е наркотик, като всички други наркотици, за съжаление обаче узаконен), не заради смукателен навик
Отговори с цитат
  #44  
Стар 9th October 2007, 21:40
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

За съжаление смукателния рефлекс има много общо с цигарите.Естествено не го е измислила моята скромна персона , а го чух в същото това предаване.Вероятно не съм разбрала за какъв точно продукт става дума.Това за което казвам че оставя катрани и никотин беше някаква прозрачна тръбичка,която се пушеше вместо цигара.Това ли е продукта?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 9th October 2007, 21:44
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

За никотина няма спор.Но освен никотина оказва влияние и самия процес на на пушене-всмукването.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 9th October 2007, 22:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами това се опитвам да ти кажа- че въпросното предаване е единственото досега, за което съм чула да твърди, че смукателният рефлекс има нещо общо с пушенето и най- вероятно е предаване, направено специално за тази цигара, демек с рекламна цел
Ама не съм убедена, че си рабрала за катраните, защото те именно заради това вдигат толкова шум около тези цигари- защото НЯМАТ катран и затова са едва ли не безвредни (да, ама не)- иначе по нищо не биха се отличавали от истинските цигари
Отговори с цитат
  #47  
Стар 9th October 2007, 22:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

аз отдавна ги отказах (слава Богу!) и то четох книгата на Алън Кар-на мене много ми помогна. Оттогава на колко близки съм я давала да я четат- сега си давам сметка, че никой от тях не спря цигарите...

тия електронни ли какви ли цигари имат никотин. какво друго имат или нямат не знам, катран мисля че няма.

и доста отдавна съм чувала, че пушенето, дъвкането (на дъвка, на храна) има общо със смукателния рефлекс при бебетата. просто, удоволствие за устата.

сега се сещам, че като ги отказах, отначало просто не знаех къде да си дяна ръцете.. ама минава и това, даже бях забравила.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th October 2007, 00:15
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Ами сичко става с воля, нямаш ли воля неможеш да постигнеш нищо.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th October 2007, 10:34
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

И аз спрях цигарите преди месец. За целта посетих един център в Пловдив за отказване на цигарите. Прави се една процедура. Струва 120 лв. При нужда се повтаря, но вече безплатно.
На мен това ми помогна.
Много съм щастлива и горда от себе си. Като се има в предвид, че пуша от 20 години и не можех да ги откажа. Но, ако не го желаете и си мислите, че ще стане чудо, просто се откажете и си пушете. Човек трябва да е убеден и силно мотивиран за това.
За да не звучи като реклама, допълнителна информация -на лични
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th October 2007, 20:31
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

А така етоо много хубаво че си ги орказала!!! Радвам се за тебе !!! 120лв. на час или всичко е 120
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаспремцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.