IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th October 2007, 11:23
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
Лице. Ако човек е прекалено пълен, или прекалено слаб, винаги (освен ако не става въпрос за някаква болест) може да се постарае да подобри телосложението си с тренировки, смяна на хранителния режим и т.н. Обаче ако е грозен в лице няма как да се промени, освен с пластична хирургия, а пласт. хирургуя е скъпа и не всеки може да си я позволи. Според мен всички първо гледат лицето, щото най- малкото като се запознаваш с някой не го зяпаш в задника... То е ясно, че и там се гледа, но мисля, че по- голямо впечатление прави хубавото лице
Точно това исках и аз да напиша, но ти ме изпревари
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th October 2007, 11:30
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Обиконовено значи нито хубаво,нито грозно,просто нормално.Може да кажете за себе си и за противоположния пол.
щом е нито хубаво, нито грозно, значи че проблем от към тялото няма. същото важи и за лицето, с което мисля че цялата тема се обезсмисля...
абсолютно вярно!!!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th October 2007, 21:18
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Лице ,защото тяло се прави ,а лице НЕ.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th October 2007, 11:44
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

Лице, защото от него идва излъчването, харизмата
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th October 2007, 13:23
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

И аз избирам лице.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th November 2007, 19:09
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Предпочитам лицето. Да спортуваш е по-лесно, отколкото да платиш за пластичен хирург!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th November 2007, 12:44
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране Д

Аз пък мисля че най-важното е привличането-може някой да има перфекни образ и мерки ,а друг да има недотам добри и да се чудиш ,защо ти е по-хубаво с него-привличането. Така че не се чуди нито тялото нито лицето е от значение
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th November 2007, 14:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
естествено че на тялото и като се замислиш човек винаги е склонен да приеме малко "по-грозничка" в лице отколкото малко по пълничка или мършава жена
що за глупост вземи си за жена една по-грозничка, но с перфектно тяло, и като ти роди 1-2-3 деца и заприлича на бухнало тесто, пак ще си говорим /да не се обиждат всички с по 1-2-3 деца, които изглеждат перфектно - знам че ви има, но картинката като цяло е обратна/
п.п. всъщност ако си на 16 те оправдавам за изказването ти
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th November 2007, 14:44
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Лично аз възприемам лицето като огледало на душевността, докато тялото като инструмент за секс.

Тоест - когато мисля за секс ме вълнува почти изключително само тялото. Но когато говоря с човек, когато комуникирам го гледам в лицето, гледам му усмивката, очите...

Затова ако е за сериозна връзка много по-важно е лицето, ако е за еднократна връзка по-важно е тялото.

Разбира се - най-добре е и двете, но ако беше така нямаше да има смисъл от темата
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th November 2007, 18:01
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: Лице или тяло?

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Ако трябва да избирате между красиво лице и обикновено тяло и красиво тяло и обикновено лице,коя комбинация ще предпочетете?
На кое държите повече и защо?
Allure_, за какво по-точно да избираме - за приятел, за колеги или за интимна близост!?

Днес гледах Христо Гърбов по телевизията. Той е много своеобразен по лице с нормално тяло. Ама е симпатичен на много хора! да не говорим за един Георги Парцалев (ако си достатъчно голяма, да го помниш- нямам представа от възрастта ти). Ако някой ме пита дали да са в моята компания -отговора е да, без да им гледам лицата или телата! то си е до цялостно излъчване на човека

А красивото тяло абсолютно винаги прави впечатление. но пак остава въпроса, за какво точно да избираме -за работа ли, за друго ли?

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лицеилитяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:51.