IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th May 2008, 08:32
severina_nk severina_nk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1
По подразбиране Лечение на белези - Стволамин

Здравейте момичета! Нова съм във форума ми ви. До сега само съм ползвала съветите на всички вас без да взимам участие, за което ви благодаря! Страхотни сте.

На 24 съм и никога преди не бях имала проблеми с кожата, даже напротив, докато преди 2-3 години сезонно започваха да ми се появяват пъпки. Ходих при дерматолози, опитах къде що има козметика, противозачатъчни и антибиотици и те отшумяваха и след време пак започваха да се появяват. Докато тази зима, положението стана страшно. Една сутрин се събудих с 6 пъпки е лявата страна на буазата си близо до устата. Козметичката ми ме прати в Анаста за стафилококовата инфекция. Откриха ми наличие на такава и ми проведоха курс на лечение с тяхната ваксина. Сега след 4-5 месеца, нямам нито една пъпка, но белезите останаха, въпреки всички препарати и процедури по време на курса на лечение. Правих няколко химични пилинга, микродермаабразио, мезотерапия и те доста избледняха, но все още ги има (леко вдлъбнати са). Сега продължавам да се мажа с дерматикс, но имам ужасния страх, че ще останат вманиачила съм се страхотно, всичките ми приятели твърдят, че изобщо не се забелязват, но аз като се погледна в огледалото само тях виждам. Доста се отплеснах... Това, за което исках да поискам мнение е руски препарат, за който научих от един салон до нас - казва се стволамин и е разработен на основата на стволови клетки, които регенерират кожата. Няма много инфо за него в интернет и се говори предимно за неговото antiage действие, но козметичката в този салон твърди, че е много ефикасен против белези. Тъй като лятото дойде и не могат да се правят никакви Peeling и други процедури, които излющват кожата, мисля да пробвам с този стволамин. Но преди това исках да питам вас - някоя дали има ли опит с него или да е чувала нещо по въпроса.

Предварително ви благодаря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛечениенабелезиСтволамин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:00.