IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th December 2006, 17:19
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Благодаря много на всички Още днес ще потърся някакви такива капки! Сигорна съм, че и тък има . МЕРСИ МНОООГООО НА ВСИЧКИ
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th December 2006, 18:12
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Благодаря много на всички Още днес ще потърся някакви такива капки! Сигорна съм, че и тък има . МЕРСИ МНОООГООО НА ВСИЧКИ
Моля моля, надявам се да сме били полезни!!!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th December 2006, 01:21
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

на майка ми и помагат много сушени сини сливи 8) ама са супер гадни на вкус
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th December 2006, 22:53
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Момичета днес си купих някакви капсоли с екстрат от зелен чай. (никъде не мойах да намеря тези капки ). Пият се 3 пъти на ден по 2 капсоли.. Ако има ефект ще пиша
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st December 2006, 10:43
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Момичета днес си купих някакви капсоли с екстрат от зелен чай. (никъде не мойах да намеря тези капки ). Пият се 3 пъти на ден по 2 капсоли.. Ако има ефект ще пиша
Ми не съм ги чувала, но дано ти помогнат.А капките ги имам у нас!Обаче моие си ги поръчах в нашата аптека, понеже рядко се търсят, а и градът е малък.Но ако капсулите ти помогнат си ги пий.
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th January 2007, 23:34
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Нее, казвам Ви никога, ама никога няма да имам нормален и редовен стомах ... Пак от доста време(6-7дни) не съм посещавала онова място(тоалетната) за дълго време От 3 дена спазвам една житна диета(който е чел в раздел "диети", "житна диета" сигорно знае ), но не мисля, че може това да има влияние .Тези хапчета, които си купих изобщо не ми помогнаха .. Таа най-голямата ми молба, е ако някой може да ми каже как се казват тези капки, за които говорехте и дал се продават и извън Европа(по точно в Канада)... Ще Ви бъда наистинамного благодарна! И Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th January 2007, 10:23
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Таа най-голямата ми молба, е ако някой може да ми каже как се казват тези капки, за които говорехте и дал се продават и извън Европа(по точно в Канада)... Ще Ви бъда наистинамного благодарна! И Благодаря предварително!
Иди и питай в някоя по-голяма аптека, дали могат да ти ги доставят с поръчка, мойте така си ги взех.Казват се Гуталакс, шишенцето е мъничко!Убедена съм, че ако потърсиш ще намериш.Незнам дали ги има по чужбина, но и така да е, знай, че и в БГ също!Търсииии... 2001 Убедена съм на 100%, че ще ти помогнат...
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th January 2007, 17:54
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

на всеки разли4ните препарати влияят по разли4ен на4ин. гуталакс е ок, оба4е мен ли4но мн ме боли корема. сега си взех едни хапове - те с анещо като хрантелни добавки - пият се 2 седмици 2 4аса след хранене и мисля, 4е след 1вата седмица ми се регулира стомаха. то не е разхлабително, а някакво регулиращо. не знам къде може да се намери, взе ми го 1 позната, която го е ползвала и казва, 4е се е оправила и от 4-5 години никакви лаксативи не взема. казва се
BIFIDUS COMPLEX & aqua source algae
vegetable capsules
мисля, 4е aquasource e името на фирмата

една лекарка ми беше предписала дуфалак в комбинация с хап4ета еукарбон - 3 седмици бях перфектно редовна в 00, но спря да действа. явно организмът мн бързо се адаптира
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th January 2007, 18:51
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ми нормално е, да е без странични реакции само при някой хора, в смисъл няма еднакви организми и на всеки различно си му влияе!Мен например ме боли стомахът от шоколадчетата, който са правени със сена...лелее никога повече няма да ги опитам!Активията също ми помага, но с нея резултатът е временен и след 2-3 месеца пак трябва да си я купувам!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th January 2007, 19:14
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

бляк, шоколад4етата са гадни и на вкус. мен най ме боли стомах от 4ая сание, а и само от миризмата му ми се повръща. наскоро се появиха едни хап4енца - бекунис - мн ок ми действаха ама само 1вите 2 седмици, после ме изби на разстройство. то хората са написали да не се пият пове4е от 14 дни, ама кой да ги слуша
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.