IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 10th June 2014, 20:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Beatrisse искам да те поздравя за това, че си преглътнала суетата си и ни показваш свои снимки от което само ще спечелиш. Тук не трябва момичетата да се притесняват от носовете си, ако говорим за анонимност това вече в разбираемо, но в никакъв случай не трябва да изпитван неудобство, защото всички които четат тези теми са само хора с проблемни носове.

Бети, ако мога така да те наричам, аз ще ти кажа неща, които повечето хирурзи ще си премълчат и повечето ще ти кажат, че ще ти направят носа както искаш.
Обаче твоят нос е един от най-трудните по принцип за правене, изключвам ревизиите и различните травми.

Най-лошо е ако имаш големи очаквания и те не се изпълнят, но за това са виновни и хирурзите, защото не винаги казват на пациентите какво реално могат да очакват, по често им казват това което те искат да чуят. Все пак е важно да ги спечелят и като клиенти нали ?

Аз ще бъда искрен с теб и ще кажа, че имам притеснения относно това дали очакванията ти ще се изпълнят. За максимални очаквания ако имаш, във твоя случай ще ти трябва много много добър хирург с голям опит, който да правил не еди или два такива носове.

Последно редактирано от Pufpaf : 12th June 2014 на 17:01
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 10th June 2014, 21:29
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Oх, Благодаря ти ПуфПаф, на първият колаж, в предния пост най-много се харесах и възприех, но той беше в полупрофил. Тези последните не се възприемам някак...хмммм...какво да правя....да се оперирам ли въобще? Аз мислех, че като нямам гърбица, а само връх за корекция, носът ми е от лесните
Очакванията са ми за по-нормален, не толкова широк, дълъг и виснал връх, и за по-малки и прибрани ноздри. Пратих мои снимки на Асенов и снимки на хубави носове, и той каза, че ще ми направи малък и хубав нос.....Кажете как да постъпя и какво да изисквам, за да не съжалявам после. Много ме е страх, на 18.06 ми е датата за операция...
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 10th June 2014, 22:17
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Ехааа, cicico, Благодаря ти за изчерпателният отговор и за отделеното време. На мен също ми се иска лека извивка, но това не означава ли и пилене на костта, аз мислех само върха да пипам, страх ме е от калциране после...
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 11th June 2014, 07:35
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

То е ясно,че трябва да се пазим и задължително със шапка,но си мислих след два месеца дали не може поне по 30мин лицето да се излага на слънце(ако сме на плаж) .Някои го правят,но на своя глава.Мен ме е страх да рискувам,но края на юли ще съм на море
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 11th June 2014, 08:35
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Аз лично натрупах малко солариум преди операцията и ще пропусна тена тази година.Не смятам, че е разумно да се излагаме на слънце. Кожата на нослето е много чувствителна и ще се пигментира от слънцето, дори и с крем с висок фактор е опасно.Освен това от жегата най-верятно ще се поддуваме. Докторът ми каза да се пазя много, само с шапка с козирка навън, а очила ми забрани, дори и с диоптър, няколко месеца. Не бих рискувала да окепезя нещо, няма да си го простя!
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 11th June 2014, 08:56
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Момичета, аз не разбирам как слънцето ще навреди - в смисъл, то петна по кожата могат и без операция да ти се получат..Моля някой да ми разясни.. Защо кожата е по-податлива, не трябва ли да пазим самото място на операция ( в случая носът) , то кожата въобще не е пипана...
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 11th June 2014, 09:22
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Beatrisse, мисля, че Асенов ще се справи добре и с твоето връхче. Аз на 17. 06 правя 2 месеца от операцията и мога открито да кажа, че съм доволна от резултата. Моето носле беше много объркващо- спрямо лицето ми изглеждаше огромно. Аз съм слаба и това е стряскащото. Имах лека гърбица в долна трета на носа и кръгло връхче в заден план. Абе, с две думи имах ужасно носле, което изобщо не харесвах, въпреки, че познати и близки не бяха на това мнение, разбира се, докато не ме видяха с новичкото ми носленца .Моите изисквания бяха, най- вече носа да се стесни, връхчето да е леко заострено и като цяло, гърба да е почти прав. Не ми се щеше да имам кукленски вид с извито и леко вирнато носле. След срещата ми с док мненията ни съвпаднаха на 100 % и решихме да правим точно това. А, имах и друг проблем, че разстоянието м/у носа и горната ми устна беше малко по голямо. Това коригирахме, като скъсихме костната подложка на носа и изрязахме доста съединителна тъкан. Правихме и брадичка. Дано ме разбираш, че пиша малко объркано. При мен, каза док, че до пълното възтановяване ще са нужни поне 5 месеца. Аз съм се въоражила с търпение и очаквам крайния резултат
С написаното до тук мисля, че ти става ясно за каква сложност операция говоря, а и снимките на другите мацки са доста показателни за работата на Асенов.
На този етап от операцията се радвам, на едно тесно носле, хубава брадичка, които ще стават все по- хубави.
Ако се решиш на операция, ти пожелавам страхотен краен резултат
Бих пуснала снимки тук, но от месец опитвам, и все нещо не успявам. Ще изчакам още месец и ще дам на Габи да качи в страницата на док във фейсбук
Отговори с цитат
  #1038  
Стар 11th June 2014, 09:28
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Момичета, аз не разбирам как слънцето ще навреди - в смисъл, то петна по кожата могат и без операция да ти се получат..Моля някой да ми разясни.. Защо кожата е по-податлива, не трябва ли да пазим самото място на операция ( в случая носът) , то кожата въобще не е пипана...
Как да не е пипана кожата? Нали, за да се изпили, изреже или каквото там се прави по нослето, кожата се отделя от скелето на носа!? Слънцето е противопоказно поне 3 месеца след операцията. Говорим излагане на пряко слънце. За солариум още повече
Хайде, чак толова вайкане за един тен
Тази година без тен, но хубаво носле, пък догодина с тен и много хубаво носле
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 11th June 2014, 09:38
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Как да не е пипана кожата? Нали, за да се изпили, изреже или каквото там се прави по нослето, кожата се отделя от скелето на носа!?
Това е само по открития метод.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 11th June 2014, 09:51
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Да де, ясно че е отделяна кожата от нослето , мисълта ми е , че не е наранена, няма рани по нея и т.н. От тази гледна точка ми бе чудно за петната и т.н., но разбрах за какво става въпрос.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:30.