IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2541  
Стар 24th February 2015, 15:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито Ели и чакаме Гери
Отговори с цитат
  #2542  
Стар 24th February 2015, 16:27
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

чакам и аз,и все поглеждам,ама няма включване....
Отговори с цитат
  #2543  
Стар 24th February 2015, 18:06
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Eh cial den se boria s telefona da vi pisha,no neshto ne stava,ta sega mi donesoha tableta . Super sum,vliazoh v 9:30 v operacionnata,subudih se v 12,spah pak do 1:30. Ne mi e losho ot upoikata,imam leka bolka v gurdite,kato ot muskulna treska, pih 2 puti obezboliavashti. Hapvam,piivam,rabotia...Noooo,malki mi izglejdat cickite ....Dori tozi sutien 75D ne go izpulvam do krai otpred....momicheta slagaite povechko,che men ot sega me e iad mai . Eli,da razminali sme se, az vidiah priatelia ti da te chaka,no posle ne vi vidiah veche.
Отговори с цитат
  #2544  
Стар 24th February 2015, 18:11
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

75D не запълвам вика. ще ме убиеш. ми аз съм 75 Б-Ц сега, ма са ми супер, Не ща и да помислям за повече. После да покажеш снимки. Честити и със здраве да си ги носиш!
Отговори с цитат
  #2545  
Стар 24th February 2015, 18:17
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Emi zashtot I.S. mi kaza triumfa da e 75D, a toi mi e goliam malko....sega triabva nov mai da kupuvam. Eli ti kak si 2-ri den, az ne smeia da mrudna dnes, samo vikam sestrata,ne che me boli,no da ne me zaboli . A mahaneto na drenajite gadno li e?
Отговори с цитат
  #2546  
Стар 24th February 2015, 18:32
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Честито Гериии, много да те радват и да ти станат много красиви. И аз ги гледам малко с недоверие заради размера ама ще изчакам да се понаместят преди да се размрънкам и аз чух ти името докато ми се затваряше вратата на асансьора ))
Пък аз като се прибрах днес ми стана зле, легнах и заспах, но като се събудих след това същата работа и преди малко си изповръщах всичко налично в стомаха и ми просветна поне....не знам защо така, сестрата каза, че може би ми се е затормозил стомаха нещо от медикаментите. Само дано не се повтаря,че повръщане с импланти на 1 ден не е най-приятното нещо....
Отговори с цитат
  #2547  
Стар 24th February 2015, 18:39
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Гери не ги мисли дренажите, гадничко е малко ама минава за секунди споко.
Отговори с цитат
  #2548  
Стар 24th February 2015, 20:50
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Аз продължавам да си повръщам а от клиниката продължават да ми твърдят, че няма връзка с упойката и медикаментите, които са ми дали и да си ходя на лекар утре....направо откачам вече
Отговори с цитат
  #2549  
Стар 24th February 2015, 21:23
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

lele ujas,da ne e ot hranata? az dnes takova iadene mu udarih,shte si trugna ottuk ne samo s cici no i s korem....men mi e dobre zasega i na glavata i na korema. kakvo piesh za obezboliavane,da ne e ot tova
Отговори с цитат
  #2550  
Стар 24th February 2015, 21:44
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Ми не знам и аз от какво е, и аз там се чувствах супер ама като се прибрах.... Нищо не пия, защото няма смисъл стискам си зъби а и болката не ме притеснява за сега. Ама не е от храната според мен, тя си беше хубава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.