IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th April 2011, 15:30
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Аз вече съм почти на финала на избелването. Резултата е задоволителен,но бих искала още малко да се поизбелят и ще си взема още една спринцовка с гел, но с по-висок процент. Иначе има чувствителност,но щом спреш избелването още на следващич ден не чувстваш нищо. Много бързо отминава. Разбира се зависи много от състоянието на зъбите ти. Коронки, пломби и тн не си променят цвета. При тях решението е подмяна, с гела няма да изсветлеят. Аз имам 3 малки пломби и то на кътниците и няма да сменям нищо. Те не се забелязват. А ако те притеснява да не падне нещо от гела,няма да стане,не се тревожи.
Искам само да кажа на тези, които търсят алтернатива на извелването от зъболекар. Не си правете експерименти, защото няма универсални препарати за избелване. Работата на спецялиста е да прецени кой вид избелване е най-щадящ за твоя индивидуален зъбен статус и да ти предложи избелващ гел с подходящ процент. За някои хора(тези с по здрав и дебел емаил) е подходящо кабинетното избелване,за други домашното, но винаги трябва да е контролирано и съобразено.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th April 2011, 18:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Този гел беше казала , че се намира в аптеките а шините задължително ли трябва да се изработят от зъболекар, или могат да се закупят направо ?
Предполагам отговорът е първото, но все пак да пробвам надеждата умира май последна !
хехеххее,как можеш да си купиш шините от аптеката.Нали зъболекар трябва да ти вземе отливка на твоите зъби.Всяка захапка и зъби са уникални,а гелът закупен от зъболекар е много по-ефтин,а в аптеката е двойна ценатаИ никога не прибягвайте до експериментални зибелвания на ваша глава,за да не патите после.Ходи се на зъболекар и той преценява по зъбния ви статус какво може да направи.
В моят случай/перфектни зъби/ ми направи 4 лампи за една седмица.След година отидох за още едно и още са ми бели.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th April 2011, 20:21
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Така и предполагах чак на мен ми стана смешно на простотийте ми !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th April 2011, 21:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не са простотии,просто не си знаела
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:34.