IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd January 2006, 23:00
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Операцията

Превод на това, което dnny ми написа за операцията:

Така сега за операцията…мнoгo съм доволна И щастлива…
Беше час И половина,с пълна упойка.Упойката беше невероятна,половин час по-късно пиех вода,а час след това се хранех.БОЛКА НЯМАшЕ.Само голям дисцомфорт от тампоните в носа,които го разпъваха.През ноща не съм мигнала,но в 8.30 др-а дойде И ги махна И веднага ми олекна.През ноща бях отекла,очи,нос,бузи,устни,в ичко…На другия ден около очите ми се появиха червенини.После леки синини,но днес 6 дни по-късно нямам отоци И нито една синина.С всеки изминал ден носа ми става по-красив.Трябва да ви кажа,че бързото възстановяване се дължи не на малка интервенция,защото носа ми е наполовина отрязан И стеснен.Операцията беше дълга И сложна,но доктора е много добър,както И новия метод ,за които ви казах.Няма рязане на коя,вдигане на носа И т.н.Разреза е в едната ноздра И шевовете са вътре.Конци не се махат,органични са И се стопяват.щастлива сам наистина…Гипса,които ми сложиха е много лек И прилича на скоба на носа ми.Ролята му е предпазна.Вече няколко пъти го махах да видя нослето си  Всеки ден спада И приема новата си форма,предполагам,че до месец ще е страхотен.
За всички момичета,които искат,но ги е страх да направят такава операция…НИКАК не е страшно,има нов начин,нова упойка…И най-вече БОЛКА НЯМА…
Идете при Др Николай Георгиев,консултацията му е безплатна…приема от 13-14h всеки ден..ще дам тел И адрес ,ако някои се интересува…
Др Емил Георгиев е друг,този е Николай…И за мен е БОГ 
УСПЕХ!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd January 2006, 11:10
kurtni kurtni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Kazanlak
Мнения: 27
По подразбиране

Давай телефоните
Една информация не е излишна.. :P
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd January 2006, 12:12
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Каква беше упойката, dnny?
Имаш ли представа? Невъзможно е да е инхалационна при операция на носа, така че може би диприван /пропофол/ ?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th May 2006, 10:09
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

До dnny.Здрасти и аз имамдоста излишна такан на нослето -не ами на носат ми.И го окепазих при Сердев като ми го вирна нагоре и сега бяга от лицето и всяка сутрин сам с подут нос като зурла.Вече 10 мес. и все е така.През деня отича но пак е изван симетрията.Мн.сагалявам че прибарзах.варнах се в БГ и просто не се поинтересувах достатачно за методи и резултати.Изчетох и гледах сумати операции по един америк. саит.И се страхувам че ще стане според чертите на лицето.Сега се чудя какво да правя дали да си го вращам пак голям и месест да си ми виси над устната, белким си е както ме е саздал господ, понеге носат е индивидуалност и моге и да не стане сполучливо при мен.Чудя се дали при Емил Георгиев да ида или Тепавичарова .Всащност маи е добре на консулт. да ида при тях и Евстатиев и Николаи Георгиев.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th May 2006, 21:19
deskata-desito deskata-desito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 17
По подразбиране

здрасти Асет!!! аз също планирам малка корекциика на нослето, но за съжаление съм страшно неориентирана относно лекари, клиники и най-вече цени. много искам да чуя мнението на човек минал вече по този път и затова те моля да ми кажеш нещо по тези въпроси!!![/code]
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd May 2006, 12:42
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране

Кажи какъв е проблема при теб?
Аз съм тази,която си е правила операцията.С радост ще ти помогна
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd May 2006, 22:23
deskata-desito deskata-desito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Ами виж сега, равотата е там,че носът ми има малка(наистина не е сериозна но все пак я има) гърбица, която адски много ме смущава и подрива цялото ми самочувствие. Приятелките ми твърдят, че операция не е нужна но аз твърдо съм си го решила. Родителите ми също са съгласни така че вече всичко е въпрос на време и ... пари .
Вече разучин доста неща но имам нужда да поговоря с някой минал вече по тоя път. Но само не мога да разбера защо цената варира от 800 до 3000лв. От какво всъщност зависи от това каква е корекцията ли, от лекаря ли, от какво? а ти колко трябваше да платиш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хорапетъкмеочакваоперацияноискаммнениетови
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:29.