IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 29th August 2007, 11:11
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Това, което не ми харесва засега, е една малка подутинка, която се е появила там, където ми беше гърбицата. Не знам на какво се дължи
Писах ти и на ЛС, но и тук да ти кажа- това е често срещано явление след ринопластика. Получава се калцификация, която дава тези "ефекти".

При консултацията с Динев, той ми обясни, че това може да се коригира допълнително, под местна упойка, ако се налага (но честно казано не знам дали местна упойка ще бъде достатъчна за такова нещо..но пък щом казва, значи го е правил и е нещо рутинно)
Отговори с цитат
  #52  
Стар 29th August 2007, 11:50
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Честно казано аз не бих си правила нищо по носа с местна упойка Сега като се сетя, наистина отначало го нямаше това изпъкналото... Ама всъщност, то дори да се махне, каква е гаранцията, че няма да се появи пак?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 1st September 2007, 15:32
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Много е кофти, че почти никога една ринопластика не е без проблеми. И мен ме дразни това изпъкналото топче, което ми изникна - изглежда като пъпка. Въпреки че хората казват, че не се забелязва. Не смея да се надявам да се махне само, но нямам желание и време да се оперирам отново. При втора операция за оправяне на топченцето кой знае какво може да се появи.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 1st September 2007, 16:25
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте на всички в четвъртък към 6 часа мина и моята ринопластика при доц.Бояджиев в Тривия,вече съм вкъщи,всъщност от вчера съм вкъщи,но чак сега мога да попиша малко.Цялата съм овързана и не мога да преценя дали ми е хубав новия нос,но доцентът каза,че бил "перфектен".На 7 ще го видя и аз болки почти нямам,но пък упойката ми се отрази доста зле.След операцията съм излязла нормално от упойка,с много мнеразбираемо мрънкане и йелание за сън,но през нощта след операцията стна лошотш.Сестрата дойде при мен и аз я помолих да отида по малка нужда и там в банята съм припаднала,не помня много,но си спомням как повръщах кръв върху себе си и така.Беще кофти,добре че не си удаих носа някъде сега си лежа,синини почти нямам,само под едното око малко ми посивя,но това е ниюо.Надявам се,че съм ви представила малко картинката от моята операция,като мога пак ще пиша
Отговори с цитат
  #55  
Стар 2nd September 2007, 16:21
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Доста плашещ ти е разказа за упойката и следоперативните усещания... С каква упойка си била?Най-вероятно с Диприван, но все пак, може и да е било друго, щом така лошо си се чувствала след това...Дипривана по принцип е най-добрия анестетик за момента и излизането от упойка е по-леко(все пак зависи от организма..)

Радвам се, че всичко е минало при теб и ти пожелавам прекрасни резултати! Както и на всички нас, на които ни предстои.....
Отговори с цитат
  #56  
Стар 2nd September 2007, 17:54
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

sladkavuzdi6ka и аз ти пожелавам бързо следоперативно възстановяване и да се влюбиш в новото си носле
Отговори с цитат
  #57  
Стар 2nd September 2007, 22:19
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейте на всички, отново. Понеже съм на работа сега и нямам възможност да си направя регистрация в снимка.бг или... както беше там сайтът, от който давате направо готови url-s със снимки..имам друго предложение: напишете ми майлите си, ако искате да ви изпратя и мои снимки. След операцията си имам няколко - качила съм ги от телефона си на- работния комп., защото сега работя в друг град, а всички останали снимки са на компютъра вкъщи.Ще се опитам да намеря снимки и от преди това... но най-вероятно ще е след седмица, две А иначе тези топчета и подутинки, за които говорите, се получават от калцирането на костта. Просто, когато се счупи кост на дадено място, там се натрупват повече клетки, за да се възстанови костта и е възможно пренатрупване на клетки, в следствие на което се получават такива подутини. Те НЕ спадат с времето... За съжаление Аз лично бях чела за това нещо, преди да се оперирам и на една от консултациите попитах доц. Джамбазов дали реално е възможно да се получи нещо такова. Отговорът беше положителен. Но... всеки сам взима решението, така че... аз лично не съжалявам и съм доволна от резултата.
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 5th September 2007, 16:23
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране

да ви се похваля, че и аз си имам такова топче, но на върха на носа,но понеже не се забелязва много не ми пречи,защото исках да имам нормален нос, а не някво съвършенство. сега като чета явно при повечето се появява този проблем. иначе съм много доволна от операцията като цяло, на мен ми е махната гърбица (беше изключително голяма) и ми е скъсен носа. операцията ми я направи Николай Георгиев. вече са минали 3 месеца от операцията ми и утре пак съм напреглед при него. според мен доктора е много внимателен и вече нямам никви притеснения. на всички ви пожелавам правилен избор, знам колко е важно за всеки да попадне на точния доктор
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th September 2007, 19:55
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

sikka, може ли да ми пратиш снимки на лични, моля! Не съм виждала нос правен от Н. Георгиев, а много искам, защото до някъде съмс е ориентирала към него...
Отговори с цитат
  #60  
Стар 6th September 2007, 13:08
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Моля ви, дайте някакви координати на Евстатиев, защото искам да ходя на консултация за ринопластика, но телефоните, които са дадени не отговарят.Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикапредставяненавашатаинтервенция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:00.