IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 23rd November 2007, 17:27
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Честито Бимба, при кого беше твоята операция?
Отговори с цитат
  #472  
Стар 24th November 2007, 10:29
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Честито Бимба!Аз също бях много подута, със синини и на мен от едната ми страна беше по-оттекло и излгеждаше като кост.Бързо възстановяване ти желаяА къде ще ходиш на физиотерапия(ако си в София)?
Отговори с цитат
  #473  
Стар 24th November 2007, 15:41
bimba bimba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Хирурга ми е д-р Христов от Александровска. Айра нослето ти изглежда супер, а и месец след операцията изглеждаш чудесно...дано и аз спадна скоро време, вече се отчайвам, а от понеделник тръгвам на работа. Относно физиотерапията- насочиха ме към Александровска, много мила и симпатична докторка, но за съжаление графика им е доста препълнен и часовете които ми предложиха не са в удобно за мен време. Сега проучвам в 1-ва Градска, иначе разбрах че най-добрата физиотерапия с ново оборудване е във Военна болница, но е и доста по-скъпо.
Отговори с цитат
  #474  
Стар 24th November 2007, 19:16
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Значи сме се оперирали на едно място, момичето в моята стая беше оперирано от Христов, но при нея се получи изкривяване на гипса, трябваше да й го наместват наново. Добре, че при теб е минало нормално. Иначе за клиниката, мисля че е малко мизерно, не е лошо да си направят един скромен ремонт.За оттоците ще спаднат, но трябва време. Аз всеки ден си правех компрес с лед, с риванол няколко пъти и си мажех носа с Лиотон 1000. Все още имам оттоци около върха на носа и отстрани и се чудя дали да ходя на физиотерапия.Може ли да ми пратиш координатите на лекарката от Александровска на лични?
Отговори с цитат
  #475  
Стар 8th December 2007, 22:34
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Хей, bimba, аз също ще се оперирам при Христов. Ще чакам да дадеш снимки. По мнението ти разбирам, че си доволна?
Отговори с цитат
  #476  
Стар 18th December 2007, 15:53
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Здравейте, Ето че и моята операция мина. беше на 12 при доц. Евстатиев. Вече съм си в къщи и в петък ще ми махат гипса. Надявам се всичко да е ок, доста ми е притеснено, но пък каквото е писано.Гипса ми е доста отпуснат почти не го усещам, незнам дали трябва да е така, кажете с вашите как е било. ще пускам снимки като мога.
Отговори с цитат
  #477  
Стар 18th December 2007, 16:53
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Браво АДА, честито носле, дано да си доволна от работата на нашия хирург. Това за гипса е нормално и моят беше много хлабав и много ме дразнеше последните дни. Ако искаш ми пиши на лични как е минало в подробности
Отговори с цитат
  #478  
Стар 18th December 2007, 17:01
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Честито носле ADA айде дано да те радва много и да такъв какъвто си го искала!!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #479  
Стар 18th December 2007, 17:06
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Здрасти Айра. Мисля че всичко мина добре, само че много трудно излязях от упойката, хем платих за по-скъпата ,направо не ме свърташе на едно място, чак през нощтта ме отпусна повечко. Както и да е, това да е косура на операцията.Иначе още не знам, сега чета тук за изкривени носни прегради и такива неща ,че чак ми стана лошо от притеснение.Много ми е мъчно за момичетата, защото като знам през какво минаваме преди операцията и после такива проблеми , направо незнам,дано занапред да се все по-малко оплакванията.Ще пратя снимки като ми свалят гипса. Надявам се при теб всичко да е ок?Прати снимчици ако имаш нови, може и на лични.
Отговори с цитат
  #480  
Стар 12th January 2008, 21:39
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Здравейте!

Най-накрая и аз си записах дата за ринопластика - 6-ти феврурари. Вече остава по-малко от месец! Днес се видях с д-ра и той ми каза, че в деня на операцията не трябва да съм хремава... какво значи това? Аз изляза ли навън на студа веднага ми потича носа... Също така и понякога сутрин е запушен, а 15-20мин. след като стана пак потича - като го издухам всичко е ОК.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:19.