IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 18th December 2007, 17:17
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Извинявайте много за въпроса, но от какво се получава стафилококова инфекция?
Отговори с цитат
  #202  
Стар 18th December 2007, 17:17
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Все още намирам малка разлика в ноздрите, но определено си виждам промяната на наклона на носа.Дори и така да остане нослето съм доволен много от резултата.Притесняваше ме много тая кривина, а ако както казва Джамбазов,ноздрите ще се изравнят още, ще е перфектно.Няма от какво да съм недоволен от него.Дори и това, че не съм платил и стотинка за лечението на стафилокока, което той не е задължен да направи безплатно.Това, че отивам при него с проблем(който не подозирах, че все още имам) не значи, че той трябва да ми го оправи безплатно.Но човека прие нещата от човешка гледна точка и ме пое.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 18th December 2007, 17:19
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

ADA, при мен се е получило от запрашена среда, от изкривената ми носна преграда (събира се повечко мръсотия в нослето) и понеже мъжете имаме косъмчета в нослето.Достатъчно е без да искам да скъсам някое и инфекцията тръгва...
Отговори с цитат
  #204  
Стар 18th December 2007, 17:22
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

А на кой ден от операцията разбра за това?
Отговори с цитат
  #205  
Стар 18th December 2007, 17:32
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Месец и малко преди операцията се получи инфекцията.Лекувах се, бях 4 дни в болница.Тогава се интересувах, как така ми се инфектира нослето и от там ми обясниха.След като ми казаха за изкривената преграда се допитах дали ако си я изправя ще имам проблеми от същия характер.Обясниха ми, че не е изключено, но определено ще си помогна за в бъдеще.Така, че операцията ми, колкото и естетическа, толкова и от гледна точка на здравето си я направих.Проблемът, който се получи след операцията, дойде от това, че стафилокока се оказва много трудно за лечение заболяване, от което явно не съм бил напълно излекуван.

На втория ден след операцията започна да се подува, а камбата я виждате на 5-тия ден.Първоначално реших, че оттока и главоболието ми идват от самата операция, но на 4-тия ден доста се бях подул.При положение, че имах и 38 градуса температура вече нещата започнаха да излизат от контрол.Обадих се на Джамбазов,на следващия ден той ме погледна и започнахме лечението.
Отговори с цитат
  #206  
Стар 18th December 2007, 17:35
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Дано всичко се оправи по-бързо, все пак до колкото съм разбрала си попаднал на хора!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 18th December 2007, 17:39
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Супер Reason, сега съм сигурна, че ще отида при Джамбазов. Той нали никого не връща? В смисъл да не каже "нищо ти няма на носа". Дори ще се подложа на мамопластика на неизвестният за мен доц.Трайков за да съчетая 2в1.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 18th December 2007, 17:46
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

natalia1, не знам дали никого не връща, но опредлено преди да ме оперира си поговорихме доста за моя "проблем".
Отговори с цитат
  #209  
Стар 26th January 2008, 18:05
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193406 pass:1234 качих 2 нови,вече не съм чак толкова страшна
Отговори с цитат
  #210  
Стар 26th January 2008, 18:09
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

white_snake, супер мацка си!Така косата ти отива много повече.И все още си личи проблема ти с лявата ноздра.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:02.