IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 7th January 2008, 16:11
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

А липофилингът на каква дълбочина трябва да се прави?Както казах, струва ми се, че при мен беше направен по-дълбоко, от колкото трябва
Отговори с цитат
  #552  
Стар 7th January 2008, 21:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не е от дълбочината ... голяма част от клетките загиват, а и с времето отокът около инжектираната мазнина спада. Съответно и устните намаляват.
Доколкото ми е известно, липофилингът на устни се прави: 1 на границата на устната с кожата (подчертаване на контура); 2 на границата с устната лигавица (за ефект на "обърнати" устни); 3 в дълбочина на устната за обем. Всеки доктор сам и/или чрез обсъждане с пациента на търсения ефект избира техниката
Отговори с цитат
  #553  
Стар 9th January 2008, 16:00
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Да, Ди правилно ме е разбрала. И ми се струва, че ми беше направен по-дълбоко от колкото трябва, защото обемът беше не напред, а навътре, ако ме разбирате. И в областта между носа и устните, ми беше подуто (като човка на патица ) известно време. Уж оток беше, не знам. Факт, че изчезна с времето

Иначе бяха хубави устните. Но бързо резорбирах мазнината и сегашният обем не ме задоволява ни най-малко. Затова разпитвам , за да мога на следваща консултация да уточня какво точно искам, за да съм и максимално удовлетворена
Отговори с цитат
  #554  
Стар 11th January 2008, 19:52
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Аз искам да попитам тези които са си правили липофилинг колко време след процедурата сте подути, и след колко време най-рано може да се показвате пред хора, защото не знам дали ще ми дадът отпуска. А и предложете при кой доктор да си направя процедурата, аз съм се насочила към Анастасов от Пловдив? Благодаря!
Отговори с цитат
  #555  
Стар 11th January 2008, 21:47
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

За доктор не мога да ти кажа, не съм се правила при Анастасов...
За подуването след процедурата- има оток, но той спада сравнително бързо и изобщо не е нещо с което да не можеш да се покажеш пред хората, както очаквах и за каквото се бях настроила...Но си личи, че си правила нещо не устните си, де. Не си мисли, че ще си като да не си ги пипала
Отговори с цитат
  #556  
Стар 12th January 2008, 11:43
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Да но сега една съфорумка в темата за липофилинг е писала :" днес ми е трети ден след липофилинг, но резултата е ужасен, приличам на настъпана жаба. Устата ми е твърда и подута....Знаете ли дали ще се оправи?" и аз тук в центъра бях видяла една мацка явно беше с прясно поставена мазнина беше ужасна всички я зяпаха (не че и пукаше) но преди две седмици я видях сега е ок има си големи устни и е останало значително много от липофилинга но не ми хареса формата на устните и но това е защото тя и преди нямаше хубава форма тя е от моя квартал и съм я засичала често но определено има голям резултат ,въпреки ,че не мога да съм сигурна дали не е правила втори липофилинг
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #557  
Стар 12th January 2008, 23:04
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Ами и моите устни си личаха, че са правени, от 100 километра си личеше, хората са ме и питали, но мен това не ме притесняваше, пък и една седмица се изтрайва да си така. Малко по-бавно ми се оправи това, че бяха твърди и не можех да пия от шише или да се храня от лъжица. Просто устните не могат да бъдат свити в това положение..

Писах същото и в темата за липофилинга.

И при мен има резултат, но си иска втората процедура, която планирам да направя скоро, дано ми се наредят нещата, че да се наканя да го направя...
Отговори с цитат
  #558  
Стар 14th January 2008, 11:02
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Някой знае ли с какво са правени устните на Силвия от "Биг Брадър" ?Днес я гледах по Gtw и ми харесаха ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #559  
Стар 20th January 2008, 21:39
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Някой да има със силикон при Н.Георгиев? Като гледам в сайта са доста приемливи цените му за тази процедура(да не повярва човек) Или поне някакви отзиви за тази манипулация при него някой ако има...
Отговори с цитат
  #560  
Стар 20th January 2008, 21:46
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

БОЖЕ ,ВИЖТЕ И ПОМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА СИ СЛОЖИТЕ ТОВА ЧУДО.. http://ifun.ru/comments/joke11433.html
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:50.