IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 28th December 2008, 21:25
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

KiKiiRiki,
редлагам ти ниско въглехидратната диета. Не харесвам Дюкан заради пълното изключване на плодовете. При НВД те са ограничени, но не са напълно изключени. А иначе килограмите се свалят, няма страшно!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #572  
Стар 28th December 2008, 21:28
KiKiiRiki KiKiiRiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 5
По подразбиране

goldish какво точно съдържа тази диета?
Отговори с цитат
  #573  
Стар 28th December 2008, 21:50
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KiKiiRiki
Добър вечер скъпи дами.Преди около час бях изпаднала в истерия,очудваща дори самата мен. Започнах да плача с глас,защото се претеглих на един кантар,който каза , "Да кикии ужасно дебела си - катма " 67 килограма.Плаках като малко дете и реших да започна отново "протеиновата диета на д-п Пиер Дюкан "Как да отслабнем за вина". Знам , че имах проблеми от нея, но сега мисля да я спазвам пиейки противозачатъчни , така че да ми регулират нивото на хормоните и дай Боже да не се появи отново стария проблем.Толкова съм отчаяна, че обмислях дори варианти дали да не стана болемичка или знам ли и аз! Не знам как ще се справя.
[9:36:52 PM] *** каза: па 67 за жена...зависи и колко висока е си е екстра
[9:36:58 PM] *** каза: че га клата
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #574  
Стар 29th December 2008, 10:49
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KiKiiRiki
Добър вечер скъпи дами.Преди около час бях изпаднала в истерия,очудваща дори самата мен. Започнах да плача с глас,защото се претеглих на един кантар,който каза , "Да кикии ужасно дебела си - катма " 67 килограма.Плаках като малко дете и реших да започна отново "протеиновата диета на д-п Пиер Дюкан "Как да отслабнем за вина". Знам , че имах проблеми от нея, но сега мисля да я спазвам пиейки противозачатъчни , така че да ми регулират нивото на хормоните и дай Боже да не се появи отново стария проблем.Толкова съм отчаяна, че обмислях дори варианти дали да не стана болемичка или знам ли и аз! Не знам как ще се справя.
Здравей Кики Няма да се плашиш и аз съм 67кг. и си изхвърлих кантара, по-добре да не го гледам. Аз ти предлагам или да последваш съвета на goldish, или да започнеш разделно хранене. И помни, че ако си стриктна резултатите при теб ще дойдат по-бързо, защото тези килограми са ти от скоро качени. Не се срамувай да се оплакваш във форума. Живота е за това да си правим кефа, а самият кеф не мисля, че е в яденето и съм сигурна, че почти всички тук ще го потвърдат. Има много по-интересни неща, забавни, имаш си приятели, роднини, мисли за тях повече.. как да ги зарадваш и всичко ще ти се върне. Недей да ставаш озлобена от някакви диети с който се гладува, гледай на нещата с розови очила Много често това помага Мисли си, че след месец спазване на режима ще се чувстваш много по-добре, много "по- в кожата си" и невероятно щастлива. Успех мила! Подкрепяме те!!!
Отговори с цитат
  #575  
Стар 29th December 2008, 14:55
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Мили момичета, не се ядосвайте, не трябва прегрешенията с храната или някое кило отгоре да помрачат празниците. Всички сме сгафили, някои мъничко, други много- като мен. Но остана още малко и се стягаме. Нова година, нови усилия.
А на вас желая невероятно изкарване и много приятни мигове.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #576  
Стар 29th December 2008, 15:51
Аватара на UnknownGirl
UnknownGirl UnknownGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте

Отдавна не съм писала, но чета форумчето. Присъединявам се към тази темичка, защото последните няколко месеца трупнах някакви килца и сега съм решила да ги махна с диетка )

Поздрави на всички тук!
Отговори с цитат
  #577  
Стар 29th December 2008, 17:23
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

UnknownGirl Тук ще намериш нужната подкрепа, съвети и помощ. Усещам как темичката ще се препълни след няколко дни. Аз вече от няколко дни съм на режим, вчера прецаках малко нещата, но не се отказвам. Старая се да ям и повече плодове. Успех на другите и чакаме скоро менюта
Отговори с цитат
  #578  
Стар 29th December 2008, 22:03
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Най-после едно хубаво меню да напиша и аз Днес бях много примерна и сега съм малко гладна, тъй като пропуснах вечерята. Утре ще наваксам, но на закуска

закуска - мюсли с прясно мляко, банан

междинно - портокал

обяд - 2 сандвича от диетичен хляб, сирене, кашкавал, 2 кюфтета (малко са не на място, ама карай)

следобедна закуска - ябълка

вода - около литър

движение - 1,5 часа волейбол
Отговори с цитат
  #579  
Стар 30th December 2008, 09:55
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ето ме и мееееен
1. Банан, 70гр. бадеми.
2. Ябълка
3. 5-6 сухара и малко "натурален" сок
4. Леща 1 купичка

Не е кой знае какво, търпи доста коментари, но все пак се записах
Успех на всички останали!
Отговори с цитат
  #580  
Стар 31st December 2008, 09:30
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Весело прекарване на Нова Година момичета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.