IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1961  
Стар 10th January 2015, 08:34
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Ето и обещаните снимки първата е преди но е доста стара от преди близо 5 години,втората е след от тази Нова година
Attached Images
Тип файл: jpg IMG_0562.jpg (94,1 КБ, 320 views)
Тип файл: jpg 10888455_10204332408682675_8344944668305364563_n.jpg (49,4 КБ, 309 views)
Отговори с цитат
  #1962  
Стар 10th January 2015, 12:32
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

surita 79, без претенции, че разбирам от "хубав" нос, но както се каза: Нека "лошите" резултати са все такива. Какво точно не харесваш на носът си? Стои толкова естествено и красиво!!!
Отговори с цитат
  #1963  
Стар 10th January 2015, 13:19
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Сурита, особено на втората снимка изглежда много добре. На първата се открояват отделните детайли/за по-подходяща дума не се сетих/ на носа, но също и детайлите на цялото лице, така че е по-скоро е заради снимката.
През моите очи е ОК.

marta_1 виждам, че понякога пишеш в тази тема. Ти "новоноска" ли си или планираш операция?
Отговори с цитат
  #1964  
Стар 10th January 2015, 21:09
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Здравей Мечта,

Нито съм едното, нито второто. Да кажем, че съм лаик, а също събирам инфо за мой близък, който има комплекс за носа си, моят слава Богу е прекрасен. Първата снимка на Сурита е отпреди 5 години, според мен това е ПРЕДИ операцията, а на втората просто е прекрасна. Сурита, без да се сърдиш, а и знам, че няма да послушаш никой, но не си бутай носа - екстра си!
Отговори с цитат
  #1965  
Стар 11th January 2015, 10:17
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marta_1 Виж мнението
Здравей Мечта,

Нито съм едното, нито второто. Да кажем, че съм лаик, а също събирам инфо за мой близък, който има комплекс за носа си, моят слава Богу е прекрасен. Първата снимка на Сурита е отпреди 5 години, според мен това е ПРЕДИ операцията, а на втората просто е прекрасна. Сурита, без да се сърдиш, а и знам, че няма да послушаш никой, но не си бутай носа - екстра си!
Marta_1 благодаря за хубавите думи ,искам само да отбележа ,че на снимките не си личат толкова много дефектите които си ме дразнят.А именно те ме карат да се замисля да се подлагам ли 3ти път на подобна интервенция Но като си се познавам как ме "хапе щъркела " май на там отиват нещата.Имам 6 месеца почти да си помисля,на всички останали пожелавам успех
Отговори с цитат
  #1966  
Стар 11th January 2015, 15:57
Аватара на LOVE_TO_ALL
LOVE_TO_ALL LOVE_TO_ALL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте , отново се включвам в темата : ) . В профила на Др. Емре Илхан прочетох ( до колкото преведох с чичо Гугъл ; ) ) , че работи с по- щадящ метод " ултразвукова ринопластика " https://www.facebook.com/dremreilhan?fref=nf , какво е вашето мнение , има ли запознати с този метод ?
Отговори с цитат
  #1967  
Стар 11th January 2015, 20:52
monomoniya monomoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 5
По подразбиране ринопластика

Аз се опитах да се свържа чрез фейсбук но не успях Айше:sick_and_
Отговори с цитат
  #1968  
Стар 11th January 2015, 21:02
monomoniya monomoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Surita при кой ти е правен носа на мен ми хареса това което видях
Отговори с цитат
  #1969  
Стар 13th January 2015, 21:55
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr asım tuka za pomost ako ımate vıprosi moje da pıtate nyama smısıl ot takıva ızmıslenı metodı za rınoplastıka
Отговори с цитат
  #1970  
Стар 15th January 2015, 11:14
Starr Starr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Значи по- щадящият метод " ултразвукова ринопластика " е безмислен,така ли Айше ? Каква е цената за първа операция при Илхан?Има ли оперирани при него?В профила има много добри резултати..След вълната от недоволни от Дилбер съм се насочила към него.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.