IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2151  
Стар 19th June 2015, 12:23
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Суритааааа, честито! С огромен интерес следя твоята история. Стискам ти много палци да се харесаш. Илхан май ми каза за теб, като бях на консултацията ми каза, че има БГ пациентка в момента и ми показа визитка на мъжа й - пита дали се познаваме Ти къде отсядаш? Че и мен ме чака организация..

sandy0979 - Аз имам дата за операция октомври- 9 месеца след първоначалната, каза ми, че минимумът е 6 месеца, но предпочита поне 9 да са минали. Моята консултация беше сега на 5-тия месец от операцията и ме прегледа и прецени без проблем. Отоците са спаднали и несъвършенствата си личат.

С доктора се комуникира по мейл през асистентката му с английски Cansu (много сладка и мила, с много добър език). Имейлът й е info@rinoplasti.com. Иначе неговият английски също е много добър и комуникацията е безпроблемна.
Моят съвет е ако знаете английски, да си комуникирате директно- без развален телефон и обърквации.
DanKem здравей ☺Радвам се за теб,че е минала консултацията и ще те оперира.От 3 дни съм без лепенки,носа е ужасно отекъл особедно от едната страна.Незнам какво ще стане и дали ще го харесам на 100 % в момента имам леки забележки,дано са временни от отоците ☺Бях отседнала при Зюлейха,ако искаш ми пиши на лични за подробности .
Отговори с цитат
  #2152  
Стар 23rd June 2015, 15:27
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Сурита, пиша
Отговори с цитат
  #2153  
Стар 23rd June 2015, 17:52
sandy0979 sandy0979 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Аз имам час за Илхан на 24 август.Може ли да ми каже някой колко време и какво включва консултацията?Лесно ли се комуникира на Английски с доктора?
Отговори с цитат
  #2154  
Стар 30th June 2015, 23:11
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Всичко за операцията с Илхан отпадна. След 2 седмици съм на операция при Ташкин, ако се навие да ме оперира. По-евтин е от Илхан, а и му е бил учител. Ако се справи с моя нос ще оправи всеки.
Отговори с цитат
  #2155  
Стар 1st July 2015, 10:52
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dream_angel Виж мнението
Някой може ли да ми каже дали Дилбер прави фотошоп на това как ще изглежда носа по време на консултацията?
На мен Дилбер не ми е правил фотошоп, сега ще поискам за ревизията. Дано ми направи.
Отговори с цитат
  #2156  
Стар 1st July 2015, 11:15
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Добре де, Зара казва нямал много ревизии..нещо много се напрегнах.. аз харесвам като цяло Дилбер.. Мислех при него да си направя ревизията, все пак той е правил първото рино.. Имам и час даже. Но нещо ме е страх много. Авшар ми допада като вариант , но е безкрайно скъп..докато събера парите сигурно ще са станали двойно , а и аз ще съм остаряла.. Илхан колко взима за второ рино - Сурита? при него ли прави ревизията след Дилбер ? Писах на Зюлейха във вайбъра , дали и кога ще отговори ще видим..нещо тоя път много ми е напрегнато, не като първия път..нищо не върви по план

Нелка пиши ако влизаш - нали и ти беше на ревизия при Дилбер..?
Отговори с цитат
  #2157  
Стар 3rd July 2015, 14:23
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katia13 Виж мнението
Добре де, Зара казва нямал много ревизии..нещо много се напрегнах.. аз харесвам като цяло Дилбер.. Мислех при него да си направя ревизията, все пак той е правил първото рино.. Имам и час даже. Но нещо ме е страх много. Авшар ми допада като вариант , но е безкрайно скъп..докато събера парите сигурно ще са станали двойно , а и аз ще съм остаряла.. Илхан колко взима за второ рино - Сурита? при него ли прави ревизията след Дилбер ? Писах на Зюлейха във вайбъра път..нищо не върви по план

Нелка пиши ако влизаш - нали и ти беше на ревизия при Дилбер..?
Здравей ,katia13,много смело решение да си правиш ревизия при Дилбер.Не мислиш ли,че щом един път не се е справил няма да успее и втория път.Ако ти я направи безплатно да,но незнам инъче как се навиваш.Да аз си правих трето рино при Илхан,след като не бях доволна от ревизията на Дилбер,който дори не беше така добър поне да си признае грешките.За 1ва ревизиа Илхан взема към 15000 лири,но определено поне си струва цената и се занимава основно с ревизии
Отговори с цитат
  #2158  
Стар 3rd July 2015, 15:15
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Бях ви обещала снимки,утре ми става 1ви месец
Attached Images
Тип файл: jpg 20150703_154247.jpg (104,8 КБ, 268 views)
Отговори с цитат
  #2159  
Стар 3rd July 2015, 15:28
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Нещо не можах да кача всички едновременно
Attached Images
Тип файл: jpg 20150703_154429-1.jpg (113,3 КБ, 300 views)
Тип файл: jpg 20150703_154348-1.jpg (115,7 КБ, 276 views)
Отговори с цитат
  #2160  
Стар 3rd July 2015, 17:44
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Честито ново носле, surita 79!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:49.