IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st March 2010, 17:06
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

шото,ако не ти е генетично,има голЕма вероЕтност да си умрЕл от глад
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st March 2010, 21:40
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

може просто да нямам апетит като некои други, или бърз метаболизъм, или слабостта конкретно да ме прави щастлив.. логиката е: който е слаб => гладува => е тъжен, ли?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st March 2010, 21:56
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Няма логика
Има мислене на дебел човек и мислене на човек,нямащ проблем с теглото.
Ена дебела жена е склонна да направи изводи,
подобни на тези,които си дал
Нагледно:ена дебела жена иска да е слаба=>ена дебела жена требе да гладува=>ена дебела жена е тъжна,поради този факт
нещо такова,майна
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st March 2010, 23:09
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
може просто да нямам апетит като некои други, или бърз метаболизъм, или слабостта конкретно да ме прави щастлив.. логиката е: който е слаб => гладува => е тъжен, ли?
Като изключим варианта в който генетично е заложено да си що-годе слаб, при нормално хранене,всичко останало не се отразява добре на психиката,не се съмнявай в това.А по нещастно чувстващ се човек от анорексик,аз не познавам Така,че все си мисля,че доброто тяло с доброто здраве 6те трябва да си го направим не с ненормално гладуване,а с умерено и правилно ядене и ...много спорт Хубавото тяло е стегнатото тяло,не задължително кльощавото!
__________________
Truth in relationships don't make life easier; they make life possible.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st March 2010, 23:26
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

очевидно ни се разминават представите за слаб и за нормално хранене. И не се съмнявай в това От друга страна едва ли е тоя се чувства особено щастлив, дори по-щастлив от анорексик, да не ти казвам, че би й завидял. Щото все пак кльощавостта при анорексичките е резултат от психическото им заболяване и със сигурност не завиждат на дебелаци...
.. нека не си говорим за крайности.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st March 2010, 23:35
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

__________________
Truth in relationships don't make life easier; they make life possible.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st March 2010, 23:55
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Няма да споря с теб!
ами недей де

Гледай сега, огледална ситуация

Няма да споря с теб, обаче тва дето си мислиш изобщо не е така, а е точно обратното и тва е със сигурност, вервай ми. Не съм от онея обаче тея много страдат и по-тъжни от тех не съм виждал и им е гадно и СЪЖАЛЯВАТ. Това е от мен


според мене пък да си нормален е точно толкова нормално, колкото да си нормално дебел или нормално слаб. Въпрос на разбирания.. Ти може да се намираш нормална на 50 кила, друг с твоето телосложение на 60, трети на 45
И само попитах откъде накъде нормално слабия да е тъжен, пък вие нещо го приехте като офанзива, или кво не знам
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st April 2010, 08:06
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
що пък ако съм слаб треа да съм и нещастен?
Аз като отслабнах и станах нещастен, има някаква връзка Но пък не съм бил дебел, за да знам, дали щях да бъда щастлив

ARIZINA, странно е как в настоящето все още има хора, които смятат, че нормалното тегло се постига чрез лишения. И какво значи "негенетично слаби" Генетично всеки е с нормално тегло, освен ако, разбира се, има заболяване, от което трупа неимоверно много мазнини.

Това, че хората не се движат и се тъпчат със сладки работи, банички и тулумбички от самото си раждане, до самия си край (или до първия инфаркт) , не прави хората генетично дебели, нали се сещаш Липсата на движение и прекаляването с храната не е генетика.

Нормалното тегло при всеки е различно, както каза Бари, различно както в разбиранията, така и в самата визия на даден човек. И говорим за нормално тегло, 50-60, за жени защо не и 70 кг? А не за 120. Има поднормено и наднормено тегло, повярвай ми, никой, освен хората с дадени заболявания (а те не са толкова много) , не притежава генетично наднормено тегло, проблемът е в именно грешното хранене и начин на живот. Когато Някой си е създавал човека, едва ли е смятал, че той ще стои пред компютъра и ще се обажда по телефона, за да му донесат храната до стола По-скоро идеята е била да тича по полето и да гони зайци или да се катери по дърветата. Негрите не са създадени с плочки и мускули, но начинът на живот през поколенията ги е направил такива. Ние, белите хора, от сума ти време сме си хващали роби и само сме се чудили как да улесним процесите в живота си, за да извършваме по-малко движения. Прогресът е породен от мързела, а не от гениалната мисъл на някой ; )

И както започва статията в dnes.bg "Забравете за болезнено слабите манекенки..." - и аз искам да забравим за болезнено слабите манекенки, знам какво е анорексия и тя не води само до проблеми с тялото, ако не се вземат мерки.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st April 2010, 22:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

__________________
Truth in relationships don't make life easier; they make life possible.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd April 2010, 11:28
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

няма за кво да споделяш знанията си с нас, наистина

аз се сещам за няколко гърчави нещастници, ама не знам ква точно е връзката и сеа като няма и кой да ми обесни ше си отида тъб
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Модатанадебелитеманекенки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:10.