IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd November 2011, 23:04
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

сори за неграмотно написания пост,ама съм на тъмно
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd November 2011, 10:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Ти друго можеш ли да пишеш? Първолашки изказ, първолашки определения.
Хоризонтално и плоско.

ЛъкЕ само това ли намери за което да се зядеш ! Не знаех че за да пишеш в форума трябва да имаш изказ на професор! Както и да е ...къде остана християнската ти смиреност ?? Понякога направо ме изумяваш с тъпотията си !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd November 2011, 10:34
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
ЛъкЕ само това ли намери за което да се зядеш ! Не знаех че за да пишеш в форума трябва да имаш изказ на професор! Както и да е ...къде остана християнската ти смиреност ?? Понякога направо ме изумяваш с тъпотията си !
Правилно, сър! (емот сваляне на шапка)
Слушам и се смирявам.
Извинявам се и си оставам безмозъчна.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd November 2011, 10:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кучето си лае керванът си върви....няма оправия. Теда, твоето присъствие тук, поне за мен, а и за доста интересуващи се от мамопластика е важно. Твоето и на още няколко потребителки. Не ни изоставяй.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd November 2011, 10:57
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Това, в което Лива ме обвинява, всъщност исках да го кажа за добро на всички начинаещи бъдещи кандидатки за силикон - че дренажите СА изключително необходими. Тук явно, поради неудобство, не се толерира това мнение и се осъжда, дори осмива.

Но ето вчера, ровейки в нета инфо за дренажи, на какво попаднах:

http://fema-bg.com/forum/viewtopic.p...a64ac109be539f - Браво на Теда!!!

http://medpedia.framar.bg/%D0%BB%D0%...BD%D0%B0%D0%B6 - да се обърне внимание на забележката ПОД 20 мл дневно и кога се махат дренажите!...

Това от мен. Исках да е за добро цялото ми лаене за дренажи.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd November 2011, 12:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Както писа Блонди, въобще не им отговаряйте и въпросът е решен. Абе, не е решен, но наистина ще им омръзне. Ако мога да предложа Теда за модератор, стига да е възможно и тя да има желание. Ами така де, наистина трябва да се изтрият някои мнения. И стига заяждания - Лива с Лъки (ами не си пишете), Лъкито не мога да я разбера - ту е супер мила, ту ... ; ами ако ви е криво не си го изкарвайте на другите. Ако не харесвате някой просто не говорете (не си пишете) с него. Тъпо е с латиницата, ама момичето просто е радостно и споделя; като ви е трудно да четете латиница - ами не го четете. Бъдете по-толерантни към другите и най-важното - научете се да се извинявате, ако сте се отнесли грубо с някого и после съжалявате. Друго е да си признаеш грешката. А безгрешни хора няма.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd November 2011, 21:29
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
като ви е трудно да четете латиница - ами не го четете.
Променяш правилата на форума ли ?

Ето точка 13 от правилата, в нея пише да не се ПИШЕ на латиница, а не да не се чете

Цитирай:
13. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Тези, които нямат кирилица, могат да ползват Кирилизатора КРЕДОР- натискате иконата за английски език и превключвате на фонетична кирилица или БДС. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум, а не международен.

Е затова има теми като тази !
След като няма желание да се спазват елементарни правила, какво остава за по-сериозни разногласия ?!
В правилата пише да не се обиждат и нагрубяват потребители, да не се спами...е, защо да спазваме тях, ако не спазваме някое друго ?!

М/у другото точно този подфорум никога не е бил тих, кротък и подреден.
Дори когато беше гъсто населен и с компетентни модове пак имаше яки интриги сътворени от доста изявени форумки....оттам и започна да запада

Последно редактирано от миссссс 335 : 3rd November 2011 на 21:50
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd November 2011, 22:35
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Според мен трябва да бъдем умерени в изказванията си.Заяждания,апострофирани я,обидни квалификации, злобни подмятания,НЯМАТ място (поне в този раздел)!
Това,което ми прави впечатление са дребнавите забележки,конфронтациите,ж еланието да се създаде интрига-а точно ТУК е мястото да сме по-толерантни,въздържани,търп еливи-и най-вече ДА СЕ СТРЕМИМ ДА СМЕ МАКСИМАЛНО ПОЛЕЗНИ И ДА СЕ УВАЖАВАМЕ ВЗАИМНО.
Колкото до това,че трябва да се спазват форумните правила съм напълно съгласна с Миссссс и Теди.Сами трябва да поддържаме ред,а не да се държим инфантилно и просташки.

Последно редактирано от mishelle1607 : 3rd November 2011 на 22:37
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd November 2011, 23:21
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Аз съм твърдо против латиницата. Само заради нея преди време са ме хокали и гонили от други форуми. Българският език на латиница е (о)безобразен. А когато си говорим с безобрАзен език, проблемите стават хронични. Мъчителни и травмиращи. А защо не си подадем ръце и се сприятелим ? Толкова ли е трудно да го направим? Вярвам в доброто!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 3rd November 2011 на 23:24
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th November 2011, 10:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

[QUOTE=миссссс 335;760957]Променяш правилата на форума ли ?

Ето точка 13 от правилата, в нея пише да не се ПИШЕ на латиница, а не да не се чете

Не, Мис, не мога да променя правилата на форума. Ама за това да стават разправии ... ами тъпо е. Писането на латиница не е направено с лоша умисъл това имах предвид.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: цензура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:09.