IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24th November 2008, 13:48
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране Защо по-младите момчета искат връзка с по-възрастна жена?

Почти всяко малко момче си мечтае да бъде с кака.
Защо е така според вас?
Дали за да научи нещо повече?
Дали за да се почувства мъж ?
Дали защото са му омръзнали връсничките и иска нещо различно?
Или просто от любопитство?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th November 2008, 13:49
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

За мене нито е било проблем, нито цел. Няма особено значение, аз и какичка съм учил... Сега желая да се оженя и ако ше по-възрастна, да ражда поне...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th November 2008, 13:52
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Понякога не е търсен ефект, просто така се случва, както е при мен!Но по принцип може би мъжете търсят повече опит в по-възрастната жена!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th November 2008, 13:53
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Защото по-възрастните жени според мен са напълно жени.

А младите жени са нещо като ... уж започват да имат тялото на жена, но мисленето им все още си е едно такова детско. Аз и по себе си съдя донякъде.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th November 2008, 13:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

За мен темата "Става ли жената по-сексуална на 35" отговаря на въпроса от тази тема...; тоест припокриват се
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th November 2008, 13:55
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

хайде, къде се губят младежите от форума да споделят съкровените си мисли?
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th November 2008, 14:03
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
За мен темата "Става ли жената по-сексуална на 35" отговаря на въпроса от тази тема...; тоест припокриват се
Абсолютно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th November 2008, 14:16
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

за мен по скоро не младите момчета искат по зряла жена ,а обратното или пък са в състояние да не успяват с по младите от тях жени
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th November 2008, 14:21
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Макар и с малки отклонения по темата ще споделя моето виждане по въпроса.

Мен не ме кефят 17-18-19 годишни!!
Що?
Ей сега ще поясня защо :

Нямам си приказка с тези девойки!(кво да си говоря с тях?Отсъствията в училище как са?Биоложката днеска...нали!Забелязвам, че в акъла им са само глупости и си мислят, че всичко което хвърчи се яде...ма то не е така, беее...пък аз нямам нерви да го обяснявам!)Те не си падат по нещата по който си падам аз (и по-добре!), не си падат по местата, където ходя аз(заведения, мероприятия) (и по-добре!!!).
Не казвам, че няма изключения, но в повечето случай девойките на "`найсе" дето им завършват годинките са буквално смешни! (не искам да се засяга сега някой...) - просто се развиват в една смешна среда, формирана от въздесъщата ПОП-ФОЛК култура...товарят дебеличките си неоформени крайници на крайно неподходящи за тях токове (върху който едва се крепят-трагикомедия!!)...слижила късата пола, нацицила се...и гледай кво ставаааа....а в главата няма никой!!Сега ше кажете...комерсиални глупости! Е, да ама не е така!!
Тъпо е...тъпо е щото като седнеш на една маса (нямам предвид среща) с въпросните и просто се чудиш да се хилиш ли, да ревеш ли...Не казвам, че всички са прости кухи лейки!! Напротив - има и девойки с приличен умствен капацитет на тази възраст, но просто няма какво да си кажа с тях!! И не - не че не мога да слезна на тяхното стъпало...просто не виждам смисъла!


В последно време забелязвам, че не се кефя и на момичета в диапазона 20-21-22 години.
Що?
Ей сега ще кажа що :

Голяма част от въпросните са по-зле и от предишните!!
Половината от тях са седнали...ама буквално са седнали и са пуснали корени!! Нищо не правят, нищо не ги вълнува, никакви амбиций нямат, хъс за развитие, професионална реализация - нулев!!
Друга част са се пуснали по течението - бачкат си, бръмкат си....ама пак с поглед близък до носа си.Имам в предвид, че и тяхната е една...никаква.
И това във възраста към която се причислява апогей в енергията, желанието за работа, пренареждането на приоритетите и т.н. ...нъцки!!Няма такова нещо!!

От друга страна обаче:

Една жена на 22+ започва ясно да осъзнава, че принцът на белия кон...нали!?
Систематизира и набелязва свойте приоритети в живота и започва да се бори за тях!Има идейте, хъса (кой друг ако не тя самата?Кой ще и помогне?!), започва да гради своята кариера, наясно е със себе си, с околните, видяла е това-онова, "преживяла 100 неща" дето се вика...
Харесва не само лъскавото, а и стойностното.Вижда повече с тези 2 очички, предвижда ситуацийте, който ще и поднесе живота и им се изправя смело!
Осъзнала е че "ПаблУ КОуельо" е автор, не заглавие на книга...в този ред спирам да изреждам!

За мен е много важно да има комуникация между мен и жената до мен!!Ама не здравей, как си, що си, как мина деня ти, в офиса как беше, 3-то, 5-то...тц....не това имам в предвид
За да го има...просто съм се убедил, че девойката трябва да се е надскочила...да е жена!
Познавам Жени на 22....познавам и момичета на 27...усещате на къде бия предполагам

За секса...:
Трябва ли изобщо да споменавам, че няма база за сравнение?Аз не съм от хората дето ще започнат да "моделират" и насочват някое момиче....тц!!Минал съм го този период!Аре няма нужда пак, а!?
Жената до мен трябва да знае какво иска, да знае как да го получи, но и да знае кога какво да даде на мъжа до себе си!! (говорим за секс).
Предполагам няма мъж, който не е попадал на тотални летви (дървета) в леглото...е няма по-кофти изживяване!!

* Изписаното до тук (мнооо писах, беее!) не означава, че няма момичета с акъла си на по 18-20-22 години...просто познавам ужасно малко такива.

П.с. не ми се пише повече
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th November 2008, 14:28
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Съвсем съгласна съм с Димитроф, само да му напомня, че е Паулу Коелю Май го съчета с Пабло Пикасо, ама ше му простим.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защопомладитемомчетаискатвръзкаповъзрастнажена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:18.