IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th January 2006, 16:08
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

То и моето е хронично, обаче поне малко от малко трябва да се оправи. Пробвам сега с различни капки и лекарства да видим какво ще стане. Защото може и месец два да съм хремава, доста често ми се случва, а не искам много да се задържам така, да не стане нещо да се откажа. Искам по бързо да отивам и всичко да минава.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd February 2006, 13:56
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Ходих на консултация днес.Доктора много хареса носа ми.
Вазстановяването върви добре.
Чували ли сте за усложнения при вкарването на собствена мазнина
за по изразителна брадичка?
ОХ,май се вманиячавам.Но все пак ако някой знае?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th February 2006, 08:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ти си луда ше трябва да си сменяш личната карта скоро, няма да те познаят
това с мазнината не е ли временно? една позната си вкара в устните, ама след няколко месеца нямаше нищо.
я дай една снимка да те видим, не вярвам да си толкова зле че само да се чудиш ква операция да си направиш
между другото я кажете тия с по една операция независимо къде, имат ли желание да се усъвършенстват още - щото тая същата позната има и протези, сега искала да си прави и носа, и ми каза "Ми то почнеш ли веднъж ти става като мания"
аз лично след силикона само за една липосукция се чудя, друго нямам намерение да правя, ама знам ли кво ще ми щукне...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th February 2006, 09:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аре ся, и с 20 операции ако ще да са, съвършенни хора няма
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th February 2006, 09:50
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DarkWolf
Kakvo po hubavo ot tova da vijdash v o4ite zavist 4e si savarshen/savarshennata!Da hodish i da zanesh 4e izglejdash perfectno i nikoi za nishto nemoje nito da ti se smee nito da ti kaje!
"Съвършенството"е въпрос на вкус-което за тебе е "перфектно",за мене може да е смешно и обратно.Стига с тези комплекси-има много хора,които от сърце се радват на хубавото без да завиждат.Нито пък някой има право да се смее или да ти "каже нещо"само защото не си негов тип-а пък ако го прави,ти не му обръщай внимание.Колко ли му е тежко да живее с тази простотия и злоба в себе си
Момичета,все пак мисля,че не трябва да се пристрастявате към операциите.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th February 2006, 17:44
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Ама при мен си е мания.Аз не искам да съм перфектна за останалите,а за себе си.Когато се погледна в огледалото да си кажа...Това е,повече няма какво да искаш.
Искам да кажа на всички,че никога не съм имала намерение да се оперирам толкова пъти.Преди 2 години,когато направих гърдите си си мислех,че това е единственото,което ме комплексира.Но сега,когато все повече и повече се коментират тези интервенции и си казвам...Еййй ,ама те и устните ми ако ги направя малко по-пълни.За носа пък да не говорим.Винаги съм го мразила,но не съм мислила,че ще реша да го променям.Но ето,че и това направих.Незнам дали ще има следваша операция.Но знам едно-ТОВА наистина е мания,започнеш ли спиране няма.
Освен ,ако наистина нямаш нужда само от 1 операция и всичко друго си харесваш.Но ако не е така и разбереш колко щастлива се чувстваш след премахването на един комплекс,ти се иска да продължиш и да станеш такава,каквато винаги си искала.
Това е най-важното...да сме щастливи и да се чувстваме красиви...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th February 2006, 19:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Почти напълно съм съгласна с теб, стига да са успешни всички операции и да не се налага да повтаряш една и съща.Лошото е , че в България всеки хирург е най-добър в опрделен вид операции и може да ти се наложи да ги обиколиш всичките.Няма и система, чрез която да осъдиш някой лекар за некадърност.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th February 2006, 19:54
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
Ама при мен си е мания.Когато се погледна в огледалото да си кажа...Това е,повече няма какво да искаш.
Искаш или не,ще се променяш всеки ден до края на живота си,че и малко след това.И всеки път ли ще правиш операция?Плат да е,накрая ще се скъса,а това е кожа и съм виждала трагични снимки на много богати и много пристрастени към операциите жени.Мисля,че не трябва да се прекалява.Може би не трябва да стоиш толкова пред огледалото или просто по-малко пари ..(шегичка).Ти си знаеш.Късмет и бъди здрава!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th February 2006, 08:38
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Благодаря ви момичета.Наистина сте прави.Ама нали знаете докторите как сладко омайват...ще вземем от тук ще сложим там
Ще се постарая да намеря щастието си по друг начин
Успех и на вас!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th May 2006, 14:56
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране can I get your pic...

До dnny.Мисля че ти пуснах едно саобщение , на което уви нямам отговор.Притеснява ли те ако те помоля за фото преди и след операцията на носа ти? Ако ми откажеш предполагам че не е болка за умиране и ще открия хора които да споделят положителните резултати от направена им риноплатика.Така се надявам да намеря доктор който да се збори с моя проблем.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмамсиликоновбюстправениустниСегаискамнос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:44.