IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 14th January 2008, 17:45
jules jules не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до jules
По подразбиране

Нещо не мога ви уцеля кога сте тука май.....
__________________
Errare humanum est
Отговори с цитат
  #532  
Стар 15th January 2008, 09:10
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Jules, моля те напиши как е минало посещението ти при ОГи! Това второ посещение ли ти е ?
Аз съм около 66-67 кг и искам да стана 61. Нямяам много за сваляне , но не мога да ги достигна тези 61 вече от година и половина! По принцип щом нещо трябва да се направи, то ще го направя, но от както се помня все съм на диети и то по-скоро на глад и гладувам 2-3 седмици и после започвам пак за ям и то по много и предимно сладко! И в крайна сметка -ГЛАДНА и ДЕБЕЛА!!!
Оги го открих чрез форума и според режимът му даже много се яде-поне за мен!
Когато обаче бях при него ходин на фитнес 2 пъти седмично , а сегя нямам време! Дали когато ми е правил режима е отчел и това! Той ме попита дали минават 3 дена между посещенията - за -минават , защото не съм чак толкова стриктна и не съм на някакво натоварваща фитнес програма, простоходя за развлечение! Сега обаче нямам време и мислите ли че трябва да намаля грамажа на храната, която ям?
Е, вчера с и развалих стриктния режим, като изядох цял пакет фъстъци и едно CORNY , -не бях яла нищо след закуска и това го изядох чак в 18 часа! Е, не ядох повече за деня, но ...

Спорен ден на всички!
P.S. А да попитам има ли някой с аналогични кг на моите и за колко време ги е свалил??? Ех, пустото му любопитство и нетърпение!!!
Отговори с цитат
  #533  
Стар 15th January 2008, 11:13
jules jules не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до jules
По подразбиране

SB2006 днес ще ми е 1-во посещение.Обещавам да ти разкажа подробно как е минало.Относно твоите въпроси и притеснения защо не го попиташ как да процедираш като не ходиш вече на фитнес?Смятам, че ще ти обясни и ще ти направи промени в режима ако е необходимо.Иначе едно Corny и фъстъци за цял ден не е много като количество, но пък е некачествена храна.Мисля, че е най-добре за собственото си спокойство да не се притесняваш да го попиташ.И не се тормози с това,че година и половина не можеш да се справиш с килограмите.Това е защото повечето от нас избират грешния подход.Горе главата и успех.Ще пиша по късно
__________________
Errare humanum est
Отговори с цитат
  #534  
Стар 15th January 2008, 16:39
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Jules, много ти благодаря за подкрепата и окуражаването по отношение на фъстъчките! Определено имам нужда, защото съм принципен човек по характер, но направо се ядосвам на себе си че не мога да се справя с един толкова лек режим, какъвто е режимяът на Оги( не е глад а си е направо хапване и толкова хора пишат за успехите си и се естусиазирам от това).Използваш ли STEVIA ? Ако -да-това помага ли ти да не усещаш нужда от сладко!

Чао за сега
Отговори с цитат
  #535  
Стар 16th January 2008, 10:17
jules jules не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до jules
По подразбиране

SB2006-здравей мила!Вчера се прибрах много късно и нямах сили да сядам на компютъра.Прегледа мина много добре.Д-р Симеонов умее да предразполага и да нахъсва пациентите си.Днес ще си изготвя меню за 2 дни и ще му го пратя за одобрение (така ми каза той) и смятам утре да започвам.А ти миличка не позволявай на едни фъстъчки да ти скапат ентусиазма моля те.Не е свършил света.Компенсирай с някакво физическо натоварване или просто се опитай да нямаш повече забежки
Не смятам,че си направила нещо фатално.По отношение на Стевията-не съм използвала и вероятно няма да използвам, защото нито кафето нито чаят и млякото си ги подслаждам по принцип.Но вчера д-р Симеонов обясняваше на една пациентка от къде може да си го купи, така че ако те интересува кажи....Иначе стискам палци на теб , на мен и на всички които са се захванали...и смятам, че ще успеем.
Само трябва да сме малко по упорити.Хубав ден на всички
__________________
Errare humanum est
Отговори с цитат
  #536  
Стар 17th January 2008, 12:01
leda leda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 10
По подразбиране

jules, за Стевията- би ли написала къде я има?
Отговори с цитат
  #537  
Стар 17th January 2008, 14:54
rozovobebe84 rozovobebe84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: гр.Варна
Мнения: 24
По подразбиране

Привет от мен!!! А бе я ми кажете как да се свържа о д-р. ОГНЯН СИМЕОНОВ. НЕ съм била до сега на такъв преглед ама сигурно е трябвало та искам да се срещна с него,но първо да си запиша час.Може ли ако немога да отида до СОФИЯ да го направим по друг начин,четох нещо за скайпа или пък не беше за негО???!? ТА моля помогнете.
__________________
КОЙТО ПЕЕ ЗЛО НЕ МИСЛИ!Я ДА ВЗЕМЕМ ДА ПОПЕЕМ!
Отговори с цитат
  #538  
Стар 17th January 2008, 16:08
jules jules не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до jules
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от leda
jules, за Стевията- би ли написала къде я има?
Да разбира се! Значи като се движиш в локалното платно на бул."Цар Борис III" по посока "Красно село" , след ГУСВ, близо до пицария "Дон Вито" - в един от новите блокове имало магазин за хранителни добавки-там!Обяснявам го така .защото и д-р Симеонов така го обясни на жената тъй като и той не го знае точния адрес.Дано съм помогнала
__________________
Errare humanum est
Отговори с цитат
  #539  
Стар 17th January 2008, 16:16
jules jules не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до jules
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rozovobebe84
Привет от мен!!! А бе я ми кажете как да се свържа о д-р. ОГНЯН СИМЕОНОВ. НЕ съм била до сега на такъв преглед ама сигурно е трябвало та искам да се срещна с него,но първо да си запиша час.Може ли ако немога да отида до СОФИЯ да го направим по друг начин,четох нещо за скайпа или пък не беше за негО???!? ТА моля помогнете.
С д-р Симеонов можеш да се свържеш чрез Skype-dietolog,ICQ-dietolog, на e-mail:dietolog@abv.bg, на тел:0899937677;
Адресът на клиниката където работи Д-р Симеонов се намира близо до Военна болница. ул. "Райко Жинзифов"№20 бл.11 вх. 4 . тел: 028513841, 024807176
__________________
Errare humanum est
Отговори с цитат
  #540  
Стар 18th January 2008, 17:08
leda leda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jules
Цитирай:
Първоначално написано от leda
jules, за Стевията- би ли написала къде я има?
Да разбира се! Значи като се движиш в локалното платно на бул."Цар Борис III" по посока "Красно село" , след ГУСВ, близо до пицария "Дон Вито" - в един от новите блокове имало магазин за хранителни добавки-там!Обяснявам го така .защото и д-р Симеонов така го обясни на жената тъй като и той не го знае точния адрес.Дано съм помогнала
Благодаря много! В понеделник ще бъда в района- дано открия магазина!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:23.