IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th June 2006, 12:55
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

аз пак го казвам - аз имам навика да благодаря и се старая да имам мило,най-вече ЧОВЕШКО отношение към хората..но в ситуацията пред аптеката..беше абсурдно този човек да чака от мен благодарност,ние бяхме по едно и също време пред вратата,ако беше решил да се държи като изверг и да влезе - просто щяхме да се блъснем..то затова го има общовалидното правило,че излизащите се изчакват (а и съвсем логично е,иначе помещението току виж се задръстило )..а това правило не е по книгите..то е до възпитание
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th June 2006, 13:08
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
ПЪРВО! изчакват се излизащите,тогава се влиза!ВТОРО!Аз съм дама - така или иначе трябва да ме изчака!ВМЕТКА - за нещата, които един кавалер е задължен да прави за дамата,тя НИКОГА НЕ БЛАГОДАРИ - етикет!(ако мъж ми подаде огънче, аз няма нужда да благодаря,аз съм дама!той е длъжен!Мога да се усмихна в знак на признателност, но само толкова!То си има правила!Ако тръгна да благодаря..нито той ще е кавалер като кавалер, нито аз - истинска дама). Не ги пиша тези неща, за да показвам колко съм надменна, такива са правилата, радвам се,че познавам достатъчно добре възпитани МЪЖЕ,които са ме научили на това
Цитирай:
Първоначално написано от jito7
имам навика да благодаря
вече леко се обърках
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th June 2006, 13:50
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Айде сега не се крайте
Иначе
Цитирай:
Първоначално написано от jito7
спрях да пуша Това беше отдавна
А така! Браво!
__________________
...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th June 2006, 14:00
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не,не се караме.аз наистина си противореча.това е,защото вече не пуша,когато научих това,че не бива да благодариш за запалена цигара,спрях да благодаря (но не съм спряла да благодаря за другите неща)..но скоро спрях и да пуша..така че не ми се и налага да благодаря за такова нещо
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th June 2006, 14:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

по мое мнение,много малко са истинските кавалери,а и истински дами почти няма но както и да е,отклонихте се от темата с тия дами и кавалери
мен лично ме отблъскват простащината,арогантностт и липсата на уважение към околните,и не става въпрос само за мъжете,има и много жени,които се "вписват"в тези критерии затова добре би било всеки от нас да се замисли с какво евентуално отблъсква хората около себе си и да се опита да направи нещо по въпроса
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st October 2009, 23:22
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
мен лично ме отблъскват простащината,арогантностт и липсата на уважение към околните,и не става въпрос само за мъжете,има и много жени,които се "вписват"в тези критерии затова добре би било всеки от нас да се замисли с какво евентуално отблъсква хората около себе си и да се опита да направи нещо по въпроса
Актуално и сега.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd October 2009, 08:06
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Мен много ме отблъсква вулгарността и простащината при мъжете.За жалост това надделява кавалерите и е много по-често срещано.Не ми е приятно да вървят пред мен и да не ме изчакват..пак говори за липса на възпитание и уважение към дамите.Не обичам простовато говорене...не говоря да ми се приказва на някакво министерско ниво Ами примерно " Коо стаа ма" и подобни...Не обичам тези,които се имат за голяма работа,а всъщност нямат покритие..
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd October 2009, 08:37
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stiuardka
Мен много ме отблъсква вулгарността и простащината при мъжете.За жалост това надделява кавалерите и е много по-често срещано.Не ми е приятно да вървят пред мен и да не ме изчакват..пак говори за липса на възпитание и уважение към дамите.Не обичам простовато говорене...не говоря да ми се приказва на някакво министерско ниво Ами примерно " Коо стаа ма" и подобни...Не обичам тези,които се имат за голяма работа,а всъщност нямат покритие..
Защо ли е пълно с такива Отблъсква ме още да не ме изслушва,да ме прекъсва и това да си позволява да ми крещи...Снобарщината и комплексарщината също... и не на последо място чистоплътността
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd October 2009, 09:02
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Съгласна съм със всичко, което са писали момичетата по-горе

Мен напоследък най-много ме отблъсква липсата на всякакво кавалерско отношение у мъжете, не отблъсква, а направо си ме отчайва тотаааално stiuardka се е изказала много правилно. Пълно е с въздухари, с огромно самочувствие (и за умствен багаж и за външен вид), само високопарни приказки, а всъщност... леле мале... действителността съвсем не е толкова лъскава
Всячески се опитвам да не стана някоя мъжемразка, ама то не се издържа бе
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd October 2009, 09:27
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
и не на последо място чистоплътността
Може би имаш предив, че те отблъсква нечистоплътността...?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоотблъскважените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:59.