IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th May 2009, 06:18
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Няма начин,едното за сметка на другото
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th May 2009, 16:26
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Налага ми се да тръгна сериозно на фитнес. За да правя упражнения за подсилване на мускулите на гърба. Вече минаха 4 месеца и половина от операцията ми. Не знам колко е добре за гърдите, но нямам избор. Имам сколиоза /изкривяване на гръбнака/ и ако не оформя гръбните мускули болката ми ще продължава... Не знаех за тази сколиоза преди мамопластиката. А съм я имала отдавна. И тъй като не тренирам - мускулите ми са слаби и не поддържат добре гръбнака, който при допълнителните 700сс /2х350сс/ още повече се изкривява и притиска разни нервчета... и резултът е болка в средата на гърба!
Така че - момичета - спортувайте!!!
Основен недостатък на ежедневието ни е обездвижването - това ми го казаха всички лекари при които ходих.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th May 2009, 16:59
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

ОООООО, ама я си тренирайте.Аз от петнайстия ден си правя преси, упражнения за крака.Сле месец и половина започнах пак да ходя на аеробика и тае бо. Сега ми е втори месец и си скачам яко, тренирам си и трицепс с малки тежести.Мой съвет момичета от тези тежести на жените не им стават много хубави телата, поне от моите наблюдения. Повече скачайте.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th May 2009, 22:14
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuel4eto
ОООООО, ама я си тренирайте.Аз от петнайстия ден си правя преси, упражнения за крака.Сле месец и половина започнах пак да ходя на аеробика и тае бо. Сега ми е втори месец и си скачам яко, тренирам си и трицепс с малки тежести.Мой съвет момичета от тези тежести на жените не им стават много хубави телата, поне от моите наблюдения. Повече скачайте.

моите лични наблудения на моето тяло-сериозно отношение към фитнеса и може да се постигне многооооооо-секси оформено тяло с изразени мускули.с големи тежести,с каквито правя аз талото е hummer
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th May 2009, 22:20
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Аз лично май повече горна част няма да тренирам.То при закопчаване на по тесни дънки мускулите ми изместват за момент имплантите,а какво ли ще е с гири и уреда

наистина ли yoli?
имам колежка културистка със силиконови цици,мисля че всяка сама си усеща кога е готова,но лично тази не си е развалила тялото и си танцува като луда
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th May 2009, 08:28
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

emanuel4eto, не бих давала такъв съвет толкова категорично, собено за подскачането . КОгато човек си докара проблем, тогава започва да се ядосва защо не е бил по-внимателен Радвам се, че при теб всичко е наред
Lady69, според мен вече няма проблем да тренираш горната част на тялото с малки тежести - мисля, че това е по-добре и за сколиозата Ти сама ще усетиш кои упражнения и с каква тежест са ти удобни. Дано решиш проблема с болката
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th May 2009, 17:03
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Благодаря ти, Anik !
Отговори с цитат
  #48  
Стар 31st May 2009, 12:29
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета , имам следния въпрос - ясно е , че след операцията ще тренираме, когато сме готови и се чувстваме добре .. обаче трябва ли да ограничим физическите упражнения Преди интервенцията - не че всеки ден тренирам мускулите на гърдите , но все пак при тренировка вероятно ги "засягам" , а и тенис .. плуване.. все пак
Отговори с цитат
  #49  
Стар 31st May 2009, 13:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Известно време тениса и плуването ще са ти трудни - ще видиш, че няма да можеш да движиш ръцете спокойно. Аз бих избягвала тези резки и широки движения поне 3 месеца. Тръскането (подскачане, тичане...) също не са желателни. Дори на кростренажор, когато ръцете са на подвижните ръкохватки има известен дискомфорт
Отговори с цитат
  #50  
Стар 31st May 2009, 13:35
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря за отговора , но повече ме интересува ПРЕДИ операцията нужно ли е да спра да играя тенис, да ходя на фитнес или не ? и колко време..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: силиконафитнеса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.