IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3951  
Стар 3rd June 2009, 12:17
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

ами то така или иначе като не караш 10 дни след операцията примерно, и после още малко, аз си карам с колан, въобще не ми е пречел и не смятам, че не трябва да се слага!
  #3952  
Стар 3rd June 2009, 13:27
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mucinka
Вярно ли е, че когато си оперирана за увеличаване на бюста, ако искаш можеш да не слагаш предпазния колан в колата (като удостоверяваш с паспорта за циците)?
Не е вярно !
Преди 30min ме спряха точно защото карам без колан :P (нямам навик да слагам ) ...Добре , че полицаите бяха млади ...., та свалих си леко ципа на блузката (от където се подаде ластичната лента) и им казах , че съм след операция .... Полафихме си сладко , даже единият ми разказа виц .......и като ми връщаше документите ми каза , че се разминавам с акта , защото съм му симпатична и че няма закон , който да разрешава карането без колан след такава операция
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #3953  
Стар 3rd June 2009, 15:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ани, ти още с лентата ли си???? защо???
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3954  
Стар 3rd June 2009, 15:45
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ани, ти още с лентата ли си???? защо???
В петък се видяхме с док и той каза , че още малко трябвало да я нося ...
Тъканите ми били здрави и не позволявали на имплантите толкова бързо да слязат (което било добре) :P .
Според мен , вече нямам нужда от нея , но щом той казва...
На 8-ми се връща от чужбина и пак ще се срещнем...
Добрата новина за мен е , че след лентата , ще си нося направо нормални сутиени
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #3955  
Стар 3rd June 2009, 16:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ти сега не носиш ли някакъв?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3956  
Стар 8th June 2009, 07:29
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Добро утро, момичета ! Като чета последните постове, а и информацията кой какво е носил (лента, сутиен) и колко време .. излиза, че не всички момичета носят спортния сутиен по препоръка на лекаря. Това означава ли че не е фатално , ако трябва да го носиш по принцип, да си починеш отвреме на време с нормален сутиен, или без (да кажем докато си лежиш, или докато съхне..)
И другия въпрос- нали ще съм достатъчно упоена и обезболена когато се събудя след операцията?
  #3957  
Стар 8th June 2009, 09:16
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

как така няма да носиш спортния сутиен??? няма никой тук, който да не е спазвал препоръката на доктора си - зависи от самите препоръки - май има някой момичета, които носят само лента /не съм сигурна/, но при повечето спортния сутиен се носи между 1-2 месеца! ако искаш рискувай да не го носиш, но какъв е смисъла тогава да си правиш операция - щом сама не държиш да си ок в последствие? колкото до упойката - ще си упоена достатъчно, не се притеснявай
  #3958  
Стар 8th June 2009, 09:27
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Сега като си чета поста, не съм се изразила правилно.. значи- не да не носиш сутиена при положение че док. ти е казал, а защо някой момичета носят само лента , без сутиен.. това имах предвид
  #3959  
Стар 8th June 2009, 10:35
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

различно е при всички доктори явно - аз лента не съм носила, когато питах доктора мога ли да си махна сутиена на първия месец ей така за малко той каза категорично НЕ - едва към края на втория ми позволи по няколко часа на ден да съм с нормален, но пак максимално стегнат - не бих си правила експерименти на твое място
  #3960  
Стар 8th June 2009, 10:39
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R
(да кажем докато си лежиш, или докато съхне..)
ЗАтова си купи 2 броя! Не трябва да лежиш без него, даже докато лежиш е по-важно да си със сутиена, аз го носих 1 месец 24 часа, след това 1 месец само нощем.
Състоянието ти след като се събудиш зависи главно от качеството на упойката. А обезболяване.. ами то веднага след като се събудиш не те боли, но после, при движение и т.н. тогава поболява..
На мен само 1 инжекция аналгин ми бяха били, и то защото ме цепеше главата ужасно, след тва 2 месеца ме боля това място, където я бяха забучили...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:47.