IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2561  
Стар 13th June 2009, 20:42
Аватара на lady 85
lady 85 lady 85 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 455
По подразбиране

Мойте белези си стоят непроменени като цвят и релеф от 3-тия месец след операцията С какво ли не ги мазах

Явно от нищо не се влияят и започнах да се пека в солариума без да ги мажа с нищо...по зле няма как да станат- и без това са си червени, не виждам никаква промяна в тях след печенето..

Редовно ги пържа от година след операцията.
__________________
Eurosilicone 300cc
  #2562  
Стар 13th June 2009, 20:59
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

моя белег от секцито седя червен сигурно поне 3 години...ако не и повече..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2563  
Стар 14th June 2009, 09:38
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady 85
Мойте белези си стоят непроменени като цвят и релеф от 3-тия месец след операцията С какво ли не ги мазах

Явно от нищо не се влияят и започнах да се пека в солариума без да ги мажа с нищо...по зле няма как да станат- и без това са си червени, не виждам никаква промяна в тях след печенето..

Редовно ги пържа от година след операцията.
Страхотни гърди! Дали може малко снимки от "преди" да се ориентирам дали случайно и 300 няма да ми стигнат за това, което желая...
  #2564  
Стар 15th June 2009, 10:04
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady 85
Мойте белези си стоят непроменени като цвят и релеф от 3-тия месец след операцията С какво ли не ги мазах

Явно от нищо не се влияят и започнах да се пека в солариума без да ги мажа с нищо...по зле няма как да станат- и без това са си червени, не виждам никаква промяна в тях след печенето..

Редовно ги пържа от година след операцията.

съвсем честно, мисля, че не правиш хич добре - мойте белези започнаха да се променят 5 месеца след операцията и да избледняват - сега, почти 1 година след това, са почти незабележими - но печейки ги на солариума без нищо отгори рискуваш да ти се пигментират и наистина никога да не изчезнат - недей така...
  #2565  
Стар 15th June 2009, 10:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
съвсем честно, мисля, че не правиш хич добре - мойте белези започнаха да се променят 5 месеца след операцията и да избледняват - сега, почти 1 година след това, са почти незабележими - но печейки ги на солариума без нищо отгори рискуваш да ти се пигментират и наистина никога да не изчезнат - недей така...
И аз съм на това мнение, особено преди да мине една година от операцията... белег от слънце по-добре не е станал; в началото може да изглежда така, но след това... по-трудно избледнява, особено ако се и обели кожата.... Правела съм си експерименти като съм си пекла белезите, знаейки, че ми предстои корекция, както и съм ги пазела седем месеца, за да направя разликата...
Но, всеки взима сам за себе си решението и вярва, че е правилното....
  #2566  
Стар 15th June 2009, 12:22
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

аз съдя по себе си - започнах да ходя на солариум 9 месеца след операцията и не си покрих белезите потъмняха! наистина се пигментираха - толкова време след това..... сега си мисля лятото да ги мажа с фактор 50, който е блокиращ. не бих посмяла червени белези да оставя на солариума - според мен ще си останат такива завинаги. но както казахме, всеки сам си взима решенията...
  #2567  
Стар 17th June 2009, 01:42
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

И мойте белези потъмняха,но така за мен по добре....Предпочитам да съм с потъмнели гърди от солариум ,с кафяв белег (така и белега не се забелязва толкова много ) ,от колкото бяла цица с розов белег...
__________________
390/405 надмускулно
  #2568  
Стар 17th June 2009, 06:35
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
И мойте белези потъмняха,но така за мен по добре....Предпочитам да съм с потъмнели гърди от солариум ,с кафяв белег (така и белега не се забелязва толкова много ) ,от колкото бяла цица с розов белег...
И аз съм така........
  #2569  
Стар 17th June 2009, 06:47
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

И аз го предпочитам,много по-малко се забелязва вече.
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #2570  
Стар 18th June 2009, 01:13
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз се хваля, че почти нямам белези вечееееееее!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.