IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th June 2013, 09:36
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

След няколко срещи с него, абсолютно съм убедена в качествата му на пластичен хирург, специалист,лекар и човек! Не съм се срещала с докторите в София, но това което виждам в д-р Янков ми е като критерии за лекари, не само пластични хирурзи..
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th June 2013, 14:34
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R Виж мнението
След няколко срещи с него, абсолютно съм убедена в качествата му на пластичен хирург, специалист,лекар и човек! Не съм се срещала с докторите в София, но това което виждам в д-р Янков ми е като критерии за лекари, не само пластични хирурзи..
Успех !!! И да не забравиш да се похвалиш с прекрасните резултати
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th June 2013, 21:08
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Успех !!! И да не забравиш да се похвалиш с прекрасните резултати
Мерси! Ами хайде, нека! Дай Боже да е по-скоро .. ))
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th June 2013, 10:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Успех и от мен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th August 2013, 09:20
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
Smile

Ето ме оперирана. Нямам думи за отношението и старанието на доктора!! Първите 2 дни бяха ужас, но от вчера се чуствам много по добре. ). Благодаря за окуражаването
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th August 2013, 10:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Зарежи отношението,а се фокусирай върху резултата,защото,ако не си харесаш гърдите по-натам хич няма да ти е до милото и инфантилно отношение на човека,който ти е прибрал паричките Казвам ти всичко това с целта не да те настройвам песимистично,а да гледаш реално на нещата.На мен ми се случи точно това,опарих се от една сладкодумна и приветлива хиенка,която си остави ръцете върху бюста ми.И да вметна още нещо:Ако гърдите от сега са ти нависоко никаква лента няма да ги смъкни надолу,защото те са позиционирани там,където са.Минала съм по този път ..месеци наред лента и нищо.Сдобих се само с протъркана,раздразнена кожа и супер дискомфорт от носенето на тази лента.
Леко възстановяване желая
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th August 2013, 12:04
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Зарежи отношението,а се фокусирай върху резултата,защото,ако не си харесаш гърдите по-натам хич няма да ти е до милото и инфантилно отношение на човека,който ти е прибрал паричките Казвам ти всичко това с целта не да те настройвам песимистично,а да гледаш реално на нещата.На мен ми се случи точно това,опарих се от една сладкодумна и приветлива хиенка,която си остави ръцете върху бюста ми.И да вметна още нещо:Ако гърдите от сега са ти нависоко никаква лента няма да ги смъкни надолу,защото те са позиционирани там,където са.Минала съм по този път ..месеци наред лента и нищо.Сдобих се само с протъркана,раздразнена кожа и супер дискомфорт от носенето на тази лента.
Леко възстановяване желая
Мариса, че отношението е мило, мило е, но инфантилно абсурд. Както казах, не съм се срещала само с 1лекар, определено си права, че отношението преди и след операция е различно. В моя случай преди отношението беше стегнато и професионално , а след - с нотка на приятелство. Обикновено е обратното. Гърдите ми са добре, лентата им пречи да се качват нагоре, но са подмускулно, така че сигурно след Коледа чак ще имам окончателни резултати :d
Отговори с цитат
  #48  
Стар 19th August 2013, 12:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Именно,че са под мускула означава,че не бива да очакваш,че лентата ще спомогне за смъкването им по-надолу.Лентата не се ползва,за да не се качват нагоре,те няма къде да ходят Където са застопорени там ще си останат,защото така са зашити,направени самите джобове.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 19th August 2013 на 12:53
Отговори с цитат
  #49  
Стар 30th December 2013, 23:17
elina.yaneva elina.yaneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,момичета Да споделя моя опит с Янков- преди година и половина си правих гърдите при него и съм много много доволна,наистина са идеални.
Не знам, аз не съм носила ластик, не знам как прецени доктора , че може направо след бинта да си сложа спортния сутиен. Наистина ластика или спортния сутиен не се носят за да не се разместят гърдите))хихи, това е невъзможно практически, носи се , защото трябва да се притискат имплантите, за да може тъканта около тях да зарастне и да ги приеме.
Та...отклоних се, за Янков мога да кажа, че е голям педант в работата си, според мен. Учудвам се , че няма много писано за него, но..той като цяло не е комерсиален.Никъде няма реклама за него, той даже не публикува снимки на сайта си , но иначе като отидеш на консултация, може да изкара купища снимки на компютъра си (преди/след). Възнамерявам догодина да си правя ринопластика при него и бих му се доверила.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 6th May 2022, 21:48
innaivelinova innaivelinova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 1
По подразбиране

Момичета имате ли телефон за контакн с д-р Янков - Варна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЯнковВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:25.